Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Організаційні засади фінансового обліку, економічного аналізу, внутрішнього і зовнішнього аудиту довгострокових зобов’язань на прикладі підприємства пивоварної промисловості (ТОВ Слобода КО )» (ID:18632)

| Размер: 2825 кб. | Объем: 155 стр. | Стоимость: 200 грн. | Добавлена: 27.07.2007 | Код продавца: 3 |
Содержание ВСТУП 2 РОЗДІЛ 1. Економічна сутність предмета дослідження та нормативна база з теми дипломної роботи 4 1.1 Розкриття економічної сутності предмета дослідження 4 1.2. Огляд законодавчої та нормативної бази з теми дипломної роботи 19 РОЗДІЛ 2. Характеристика підприємства, аналіз його виробничо-господарської діяльності та фінансового стану за останні два роки, організація обліку на підприємстві та виклад його облікової політики 26 2.1. Техніко-економічна характеристика підприємства, його виробнича структура та схема управління 26 2.2. Аналіз основних техніко-економічних показників підприємства за останні два роки 32 2.3. Аналіз фінансового стану підприємства за останні два роки 34 2.4. Облікова політика підприємства 39 РОЗДІЛ 3. Фінансовий (або управлінський в залежності від теми) та податковий облік за темою дипломної роботи 46 3.1. Фінансовий (або управлінський в залежності від теми) та податковий облік за темою дипломної роботи на підприємстві 46 3.2. Відображення в фінансовій та податковій звітності інформації за темою дипломної роботи 58 3.3. Сучасні комп’ютерні технології ведення обліку за темою дипломної роботи та пропозиції по удосконаленню обліку за темою дипломної роботи 59 РОЗДІЛ 4. Економічний аналіз за темою дипломної роботи 70 4.1. Теоретичні основи економічного аналізу за темою дипломної роботи 70 4.2. Економічний аналіз за темою дипломної роботи на підприємстві 76 4.3. Сучасні комп’ютерні технології ведення економічного аналізу за темою дипломної роботи та виклад їх практичного застосування 78 РОЗДІЛ 5. Внутрішній й зовнішній аудит за темою дипломної роботи та аудит фінансової звітності 85 5.1. Теоретичні основи внутрішнього і зовнішнього аудиту за темою дипломної роботи 85 5.2. Практичний аудит за темою дипломної роботи на підприємстві 102 ВИСНОВКИ 104 ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 106 ДОДАТКИ 108 Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Литература1. Закон України „Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999р. №996-XIV. 2. План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов язань і господарських операцій підприємства і організацій, затверджений Наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року N 291. 3. „Інструкція по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій”, затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 30.11.1999р. №291. 4. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Вимоги до фінансової звітності». 5. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 «Баланс». 6. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати». 7. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 4 «Звіт про рух грошових коштів» 8. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 5 «Звіт про власний капітал» 9. Васюта-Беркут О.І., Шепітко Г.Ф., Ромашевська Н.О, Теорія бухгалтерського обліку – К.: МАУП, 2001 10. Грабова Н.М., Кривоносов Ю.Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках. – К.: А.С.К., 2001. 11. Кудря-Висоцька О.П. Бухгалтерський облік: Навчальний посібник. - К.: Алерта, 2004. 12. Лишиленко О.В. Бухгалтерський облік: Навчальний посібник. 2-ге вид., перероб. і доп. - К.: Вид-во Центр навчальної літератури , 2003. 13. Малышкин А.И. Финансовая отчетность предприятия: международные и национальные стандарты. – Сумы: «Университетская книга», 2001. 14. Пушкар М.С. Фінансовий облік . – Тернопіль: Карт-бланш, 2002. 15. Скирпан О.П., Палюх М.С. Бухгалтерський облік. – Тернопіль: Економічна думка, 2002. 16. Сопко В. Бухгалтерський облік: Навч.посібник.-3-тє вид., перероб. і доп. - К.: КНЕУ, 2000. 17. Сопко В., Завгородній В. Організація бухгалтерського обліку, економічного контролю та аналізу: Підручник. - К.:КНЕУ, 2000. 18. Ткаченко Н.М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України. – К.: А.С.К., 2000.
Дополнительная информация2175
Заказ Заказать Купить «Організаційні засади фінансового обліку, економічного аналізу, внутрішнього і зовнішнього аудиту довгострокових зобов’язань на прикладі підприємства пивоварної промисловості (ТОВ Слобода КО )»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Методика та організація обліку аудиту та аналізу поточних зобов’язань підприємства + реферат + анотація + доповідь + роздатковий матеріал
 • Облік довгострокових зобов’язань - дипломна
 • Зобов’язання підприємства як об’єкт обліку і аудиту
 • Аудит фінансових зобов’язань на підприємствах харчової промисловості
 • Облік, аналіз та аудит зобо’вязань по кредитам та позикам (на прикладі)
 • Організація і методика аудиту довгострокових та поточних зобов’язань на підприємстві
 • Облік, аналіз та аудит поточних зобов'язань підприємства
 • Облік довгострокових зобов’язань підприємства
 • Облік довгострокових зобов’язань підприємства
 • Фінансовий аналіз стану та використання довгострокових позикових коштів
 • Розміщення пивоварної промисловості України
Cгенерировано за 0.258324 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів