Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Удосконалення система мотивації праці на підприємстві» (ID:6582)

| Размер: 344 кб. | Объем: 110 стр. | Стоимость: 230 грн. | Добавлена: 09.08.2006 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ ПЕРСОНАЛУ 7
1.1. Еволюція наукових поглядів на природу та зміст мотивації праці 7
1.2. Мотиваційний процес та характеристика його складових 18
1.3. Форми і методи мотивації персоналу підприємства 25
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ НАЯВНИХ МОТИВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ В КОРПОРАЦІЇ "ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ" ("P&G") 34
2.1. Діагностика виробничо-економічного стану корпорації 34
2.2. Аналіз середовища функціонування корпорації 46
2.3. Дослідження процесів мотивації співробітників різних рівнів корпорації 53
РОЗДІЛ 3. ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМКІВ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ МОТИВАЦІЇ В КОРПОРАЦІЇ "ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ" 61
3.1. Визначення шляхів вдосконалення механізмів мотивації в корпорації 61
3.2. Розробка і обгрунтування альтернатив щодо вдосконалення механізмів мотивації 71
3.3. Запровадження найбільш прийнятної проектної альтернативи 82
ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ 93
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 97
ДОДАТКИ 101

Обравши дану тему для написання магістерської дипломної роботи, можна сформулювати мету роботи:
по-перше: розкрити теоретичні аспекти мотивації праці персоналу на підприємстві, при цьому визначивши еволюцію формування наукових поглядів на природу та зміст мотивації праці;
по-друге: визначити сутність та особливості розвитку мотиваційних процесів на підприємстві, подати характеристику його складових, розкрити форми і методи мотивації персоналу;
по-третє: провести дослідження та детальний аналіз мотивації та конкурентних переваг різних рівнів управління на підприємстві, подати оцінку мотиваційних процесів, здійснити фінансову та економічну діагностику та анализ застосовуваних на підприємстві механізмів мотивації;
по-четверте: виявити проблемні сторони мотиваційного процесу на підприємстві, можливі шляхи вдосконалення його напрямків;
по-п’яте: обгрунтувати доцільність запропонованих заходів щодо покращення системи мотивації в трудовому колективі корпорації „Проктер енд Гембл” (P&G), дослідити очікуваний вплив на діяльність корпорації реалізації розроблених альтернатив, здійснити вибір найбільш прийнятної та оцінити наслідки запровадження проектних рекомендацій для компанії.
Завданням даної роботи є формування:
1) цілісного уявлення про організацію процесу мотивації в корпорації на основі опрацьованої наукової літератури, про особливості здійснення управління персоналом корпорації та реалізації мотиваційних моделей на різних її рівнях;
2) вміння аналітично оцінити ефективність мотивації персоналу корпорації та її вплив на загальний рівень управління корпорацією
3) проектних альтернатив щодо вдосконалення мотиваційного механізму розвитку корпорації та оцінка їх ефективності з метою вибору оптимального варіанту.
Виходячи з поставлених цілей та завдань роботи можна вказати на об’єкт дослідження магістерської дипломної роботи, яким виступає процес мотивації корпорації, окремі його етапи, елементи, методи.
Предметом дослідження даної роботи виступає персонал корпорації, порядок взаємовідносин між співробітниками.
Структура роботи:
В першому розділі проводиться аналіз теоретичних аспектів процесів мотивації персоналу підприємства. В цій частині акцентується увага на теоретичних аспектах мотивації праці персоналу на підприємстві, при цьому визначаються еволюція формування наукових поглядів на природу та зміст мотивації праці, подається характеристика складових мотиваційного процесу, розкриваються форми і методи мотивації персоналу.
Другий розділ „Аналіз мотивації та конкурентних переваг корпорації” магістерської дипломної роботи (на прикладі корпорації „Проктер енд Гембл”) присвячений огляду управління процесом мотивації в корпорації, визначенню механізмів мотивації персоналу відносно стратегічних цілей організації, основні напрямки корпоративного навчання в середовищі компанії, етапи проектування системи мотивації та методи відбору персоналу, здійснено фінансову та економічну діагностику діяльності корпорації та аналіз існуючих в компанії механізмів мотивації.
У третьому розділі „Обґрунтування перспективних шляхів управління мотивацією корпорацією” визначаються основні шляхи підвищення мотивації в корпорації „Проктер енд Гембл”, аналізується доцільність розроблених пропозицій для корпорації, досліджується очікуваний вплив на діяльність підприємства реалізації розроблених альтернатив.
Дослідження даної теми проведено на основі теоретичних матеріалів, викладених в підручниках та навчальних посібниках. Всі автори по-різному підходять до управління процесом мотивації в корпораціях. Особливої уваги заслуговує підручник Мескона М.Х. „Основы менеджмента”, в якому автор визначає сутність мотивації як однієї з важливих функцій управління корпорацією, Пітера Доля „Менеджмент: стратегия и тактика”, Дубчака І.В. „Мотивація персоналу як складова ефективного функціонування транснаціональних корпорацій в сучасному економічному середовищі”.
У роботі багато уваги було приділено періодичній літературі. Використано метеріали статей Андрусенка Т. „Новые программы корпоративного обучения в среде управления знаниями: опыт зарубежных компаний” (журнал „Генеральный директор”), Жалило Б. „Как построить систему отбора?” та Попова Д. „Мотивация руководителей” ( журнал „Управление компанией”), Козака Н. „Мотивація персоналу щодо досягнення стратегічних цілей організації” (журнал „Економіка України”), Хлебникова Д.В. „Применение пирамиды иерархии потребностей Маслоу при проектировании системы мотивации” (журнал „КапиталЪ”), Хорошильцевой Н. „Исследование структуры мотивации специалистов при построении системы оплаты труда” (журнал „Корпоративный менеджмент”).
Окрім підручників та наукових статей, базою для написання магістерської дипломної роботи стали Закон України "Про зайнятість населення" від 27.04.1998, Закон України "Про оплату праці" від 24.03.1995, Закон України "Про колективні договори і угоди" від 03.06.2003, практичні матеріали компанії „P&G”.
Достовірність отриманих результатів ґрунтується на використанні таких статистичних і фактографічних джерел: www.management.com.ua, http: // www.dcz.gov.ua
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Удосконалення система мотивації праці на підприємстві»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Теоретичні аспекти мотивації праці
 • Засоби поліпшення мотивації праці
 • Мотивація трудової поведінки працівників
 • Мотивація і стимулювання праці
 • Мотивація і стимулювання працівників на ринку праці
 • Використання мотиваційного арсеналу на підприємстві
 • Мотивація праці як компонент управління
 • Свідомі та несвідомі дії людини в системі мотивації
 • Оплата праці в сучасних умовах господарювання (на прикладі ТОВ)
 • Мотивація трудової діяльності на підприємстві
 • Форми та системи оплати праці на підприємстві
Cгенерировано за 0.125136 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів