Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Маркетинг» (ID:54490)

| Размер: 422 кб. | Объем: 18 стр. | Стоимость: 40 грн. | Добавлена: 11.10.2010 | Код продавца: 5 |
Содержание1.Львівська кондитерська фірма “Світоч” планує вийти з новою маркою карамелі на ринок Росії. Необхідно визначити місткість ринку для товару методом ланцюгових підстановок в цьому регіоні 2.Оцініть доцільність придбання нових видів прокладок для вентилів для котельні, якщо існуючий вид прокладок при регулярному використанні вимагає заміни кожні три місяці. Ціна придбання прокладок старого зразка Ц1=0,9 грн, а нового Ц2=4,4 грн. Кількість прокладок, що необхідна – 150 одиниць. При заміні прокладок котельня змушена призупиняти діяльність, внаслідок чого недоотримається 700 грн. Новий вид прокладок має удвічі довший термін експлуатації.
Проведіть вартісний аналіз нового виду прокладок.
Зробіть висновок щодо доцільності придбання нового виду прокладок за запропонованою ціною. 3.Виробничо-комерційне підприємство фірма ВМС виробляє і пропонує в західному регіоні цифрові дублікати ВМС, офсетні машини Ryobi, офісне та друкарське обладнання. Також фірма надає оперативні поліграфічні послуги. Фірма планує вийти зі своєю продукцією в східному регіоні України.
Оцініть, хто з точки зору витрат є вигіднішим для фірми ВМС: власний працівник відділу збуту чи промисловий агент. 3.Мале приватне промислове підприємство “Ра-Дан” щомісяця має поставляти продукцію багатьом організаціям-споживачам і долати для цього маленькою вантажівкою близько L = 2000 км. Підприємство повинно вирішити, чи придбати новий транспортний засіб, чи укласти угоду з транспортним підприємством. 4.Невелике приватне промислове підприємство “Сапсан” закуповує для власних виробничих потреб Р=190 мішків цементу на місяць. Ціна кожного мішка Ц=18 грн./міш. Закупівельні та транспортні витрати на використання одного замовлення становить Т=75 грн. Розраховані складські витрати в місяць становлять С=261 грн. для даного матеріалу плюс П=5% середньої вартості складського запасу. Враховуючи особливості технологічного процесу, цемент повинен зберігатися на складі підприємства не більше за 1 місяць.
Оцініть ефективність замовлення цементу підприємством двічі на місяць. Визначте оптимальний варіант частоти замовлень матеріалу, який дасть змогу мінімізувати витрати, пов’язані з його постачанням 5Автотранспортне підприємство єдине, що надає послуги з перевезення пасажирів у маршрутних таксі в одному з обласних центрів. Ціна квитка – 50 коп. Підвищення витрат на пальне, а також витрат, пов’язаних з відновленням парку мікроавтобусів, призвели до того, що діяльність підприємства виявлялася практично збитковою. Гостро постало питання: який вихід зі становища, що склалося?.
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Литература1.Ансофф И. Стратегическое управление: Пер. с англ. – М.: Экономика, 1989.
2.Баранчеев В. П. Учебное пособие “Стратегический менеджмент”, М.: Экономика, 1997.
Веснин В. Р. Основы менеджмента. – М.: Институт международного права и экономики. Изд-во Триада, Лтд, 1996.
Виханский О. С., Наумов А. И. Менеджмент: человек, стратегия, организация, процесс. – М.: Фирма Гардарика, 1996.
Герчикова И. Н. Менеджмент: Учебник, 2-е изд. – М.: Банки и биржи. ЮНИТИ, 1995.
Котлер Ф., Основы маркетинга. М.: Издательская группа “Прогресс” “Универс”, 1993.
Маркетинг. Под ред. А. Н. Романова. М.: “Банки и биржи” Издательское объединение “ЮНИТИ”, 1996.
Фатхутдинов Р. А. Стратегический менеджмент. – М.: ЗАО «Бизнес-школа «Интел-Синтез», 1999. –
Дополнительная информацияГод написания: 2009
Заказ Заказать Купить «Маркетинг»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Маркетинг у сфері некомерційної діяльності
 • Роль маркетингової діяльності у прийнятті рішень
 • Стратегії розподілу в маркетингу
 • Маркетинг в индустрии гостеприимства и туризма
 • Сегментирование рынка гостиничных услуг
 • Маркетинг в туризмі
 • Програма збуту продукції на зовнішньому ринку
 • Концепция маркетингових отношений
 • Процес управління маркетингом
 • Імідж-реклама
 • Елементи маркетингової політики на ринку комп’ютерів фірми “Корифей +”.
Cгенерировано за 0.117021 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів