Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Договір купівлі - продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам» (ID:5073)

| Размер: 51 кб. | Объем: 29 стр. | Стоимость: 80 грн. | Добавлена: 20.06.2006 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗМІСТ

ВСТУП 3
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ РОЗВИТКУ ПРАВОВИХ ВІДНОСИН ЩОДО НЕРУХОМОСТІ 5
1.1. Характеристика поняття нерухомості як об’єкта права власності 5
1.2. Правовий аналіз розвитку законодавства щодо угод з нерухомістю 10
2. АНАЛІЗ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ ПРИВАТНИМ ОСОБАМ, ОКРЕМИМ ПІДПРИЄМЦЯМ, СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ФІРМАМ 16
2.1. Правова характеристика договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам 16
2.2. Прогалини в чинному законодавстві України щодо договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам 20
2.3. Зарубіжний досвід щодо регулювання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам 23
ВИСНОВКИ 26
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 28

Мета даної роботи полягає у дослідженні питання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам.
Для реалізації даної мети були поставлені наступні завдання:
1. здійснити аналіз загальних положень розвитку правового регулювання відносин щодо нерухомості;
2. дослідити правове регулювання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам.
Теоретичну основу дослідження складають наукові праці вчених, які досліджують питання угод з нерухомістю. Зокрема, це роботи, Мічуріна Є.О., Жарикова Ю.Г., Пучковської І. І., Седугина П.І., Зотова І. В. та багато інших. Для виявлення історичних особливостей розвитку інституту угод з нерухомістю були проаналізовані праці періоду радянського права і сучасного. Також досліджувалися праці, які досліджують питання цивільного права в цілому і угод з нерухомістю зокрема.
Об’єкт даної роботи – система законодавчих актів України, що регулюють питання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам, спеціальна вітчизняна та зарубіжна наукова література, в якій досліджуються питання даного інституту цивільного права.
Предмет даної роботи – особливості договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам та його місце у системі цивільного права України.
В ході роботи використані такі спеціально юридичні методи дослідження правових явищ, як: діалектичний дає можливість розглянути дану проблему не відособлено, а у взаємозв'язку з іншими суспільними явищами; історичний дає змогу розглянути досліджувану проблему в
історичному аспекті. Оскільки, зрозуміло, що без дослідження історичних
передумов становлення даного правового інституту неможливо зрозуміти
стан його розвитку на сучасному етапі та спрогнозувати його розвиток в
майбутньому; порівняльний - дає можливість співставити діюче національне
законодавство та законодавство іноземних країн, що регулює питання договорів купівлі-продажу нерухомості; метод структурного аналізу застосовується при аналізі нормативно-правових актів з метою уникнення неоднозначного тлумачення одних і тих же правових явищ в різних актах, чи різних частинах одного акту; системно-функціональний дає можливість досліджувати угоди з нерухомістю з урахуванням системно-функціональних зв'язків, що пов'язують даний правовий інститут з іншими правовими інститутами, дозволяє простежити його міжгалузеві зв'язки.
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Договір купівлі - продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
  • Договір купівлі-продажу нерухомості
  • Особливості договору купівлі-продажу в Україні
  • Договір купівлі – продажу
  • Договір купівлі-продажу наземних транспортних засобів
  • Договір купівлі-продажу
  • Договір куплі-продажу
  • Договір купівлі-продажу
  • Договір купівлі-продажу на біржах і аукціонах
  • Договір купівлі -продажу, міни, дарування
Cгенерировано за 0.166414 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів