Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Договір купівлі - продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам» (ID:5073)

| Размер: 51 кб. | Объем: 29 стр. | Стоимость: 80 грн. | Добавлена: 20.06.2006 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗМІСТ

ВСТУП 3
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ РОЗВИТКУ ПРАВОВИХ ВІДНОСИН ЩОДО НЕРУХОМОСТІ 5
1.1. Характеристика поняття нерухомості як об’єкта права власності 5
1.2. Правовий аналіз розвитку законодавства щодо угод з нерухомістю 10
2. АНАЛІЗ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ ПРИВАТНИМ ОСОБАМ, ОКРЕМИМ ПІДПРИЄМЦЯМ, СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ФІРМАМ 16
2.1. Правова характеристика договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам 16
2.2. Прогалини в чинному законодавстві України щодо договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам 20
2.3. Зарубіжний досвід щодо регулювання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам 23
ВИСНОВКИ 26
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 28

Мета даної роботи полягає у дослідженні питання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам.
Для реалізації даної мети були поставлені наступні завдання:
1. здійснити аналіз загальних положень розвитку правового регулювання відносин щодо нерухомості;
2. дослідити правове регулювання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам.
Теоретичну основу дослідження складають наукові праці вчених, які досліджують питання угод з нерухомістю. Зокрема, це роботи, Мічуріна Є.О., Жарикова Ю.Г., Пучковської І. І., Седугина П.І., Зотова І. В. та багато інших. Для виявлення історичних особливостей розвитку інституту угод з нерухомістю були проаналізовані праці періоду радянського права і сучасного. Також досліджувалися праці, які досліджують питання цивільного права в цілому і угод з нерухомістю зокрема.
Об’єкт даної роботи – система законодавчих актів України, що регулюють питання договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам, спеціальна вітчизняна та зарубіжна наукова література, в якій досліджуються питання даного інституту цивільного права.
Предмет даної роботи – особливості договору купівлі-продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам та його місце у системі цивільного права України.
В ході роботи використані такі спеціально юридичні методи дослідження правових явищ, як: діалектичний дає можливість розглянути дану проблему не відособлено, а у взаємозв'язку з іншими суспільними явищами; історичний дає змогу розглянути досліджувану проблему в
історичному аспекті. Оскільки, зрозуміло, що без дослідження історичних
передумов становлення даного правового інституту неможливо зрозуміти
стан його розвитку на сучасному етапі та спрогнозувати його розвиток в
майбутньому; порівняльний - дає можливість співставити діюче національне
законодавство та законодавство іноземних країн, що регулює питання договорів купівлі-продажу нерухомості; метод структурного аналізу застосовується при аналізі нормативно-правових актів з метою уникнення неоднозначного тлумачення одних і тих же правових явищ в різних актах, чи різних частинах одного акту; системно-функціональний дає можливість досліджувати угоди з нерухомістю з урахуванням системно-функціональних зв'язків, що пов'язують даний правовий інститут з іншими правовими інститутами, дозволяє простежити його міжгалузеві зв'язки.
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Договір купівлі - продажу нерухомості приватним особам, окремим підприємцям, спеціалізованим фірмам»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
  • Договір купівлі-продажу нерухомості
  • Особливості договору купівлі-продажу в Україні
  • Договір купівлі – продажу
  • Договір купівлі-продажу наземних транспортних засобів
  • Договір купівлі-продажу
  • Договір куплі-продажу
  • Договір купівлі-продажу
  • Договір купівлі-продажу на біржах і аукціонах
  • Договір купівлі -продажу, міни, дарування
Cгенерировано за 0.149115 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...