Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Договір поставки» (ID:4508)

| Размер: 23 кб. | Объем: 22 стр. | Стоимость: 45 грн. | Добавлена: 17.04.2006 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗміст
Завдання 1: Договір поставки
Виробниче об'єднання хлібопродуктів (м.Київ) згідно договору поставки на 1996 р. повинно було поставити кондитерській фабриці (м.Львів) борошно на суму 1,8 мл. грн. В першому кварталі поставка була виконана. Але борошно поставлялося з відхиленням від передбаченого в договорі асортименту. В результаті цих відхилень кондитерська фабрика поставила свою продукцію в торгівельну мережу також в іншому асортименті, і у зв'язку з цим сплатила неустойку в сумі 20 тис. грн.
Кондитерська фабрика зажадала від об'єднання в тижневий строк до поставити борошно у передбаченому договором асортименті, сплатити штраф у розмірі 20% вартості недопоставленого асортименту борошна і відшкодувати збитки.
Об'єднання у 15 денний строк вказане борошно поставило, а від сплати штрафу і відшкодування збитків відмовилося, вважаючи, що тлумачення договору кондитерською фабрикою є формальним, оскільки недопостачання сортового борошна в цілому не вплинуло на обсяг випущеної нею продукції.
У вступній частині рішення висвітліть поняття і зміст договору поставки, питання про кількість, асортимент, строки і порядок поставки товарів, майнову відповідальність сторін за порушення зобов'язань, передбаченим законодавством і договорами.
В резолютивній частині:
1. Дайте аргументовані, з посиланням на конкретні нормативні акти, відповіді на слідуючи запитання виходячи з умов задачі;
а), яку майнову відповідальність і в якому розмірі повинне нести виробниче об'єднання хлібопродуктів згідно чинних нормативних актів?
б), яким органом, в які строки і за яких умов може вирішуватись цей спір?
2. Напишіть претензію від імені кондитерської фабрики до об'єднання хлібопродуктів, дотримуючись вимог арбітражного процесуального Кодексу України щодо її форми і змісту (ст.6).
Завдання 2: Розірвання трудового договору з ініціативи адміністрації.
Робітник циркового заводу Абрамов А.І. неодноразово одержував усні виробничі зауваження від начальника цеху Ковчуна. 15 січня 1996 р. за запізнення на роботу Абрамовичу була оголошена догана. В грудні 1996 р. за аморальну поведінку в побуті товариський суд оголосив йому громадську догану.В травні 1997 р. Абрамов А.І. за згодою профспілкового комітету був звільнений з роботи згідно п.З ст.40 КЗпП України в зв'язку з запізненням на роботу на 2 години. Абрамов заперечив проти звільнення, вважаючи, що адміністрація немає для цього підстав згідно закону.
В вступній частині рішення висвітліть підстави розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, нормативні акти, яких треба дотримуватись при звільнені працівника за систематичне невиконання без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором та правилами внутрішнього розпорядку.
В резолютивній частині :
1. Дайте аргументовані, з посиланням на конкретні статті Кодексу законів про працю України, відповіді на запитання:
а), чи правомірні дії власника, виходячи з умов цієї задачі? Якщо так, або ні то чому?
б), в який орган і строк повинен звернутися Абрамович А.І. для оскарження звільнення з роботи?
2. Напишіть від імені Абрамовича А.І. аргументовану позовну заяву до органу, який розглянув цей спір, дотримуючись вимог, викладених у статті 137 Цивільно-процесуальному Кодексу України.
3. Яке на вашу думку, рішення прийняв цей орган? Якими правовими нормами він керував при його прийнятті?
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Договір поставки»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Договір поставки
 • Контрольна робота з цивільного права
 • Гражданско-правовая характеристика договора поставки товаров
 • Гражданско-правовая характеристика договора поставки товаров
 • Поняття і значення договору поставки
 • Умови укладання і дотримання договору поставки
 • Умови укладання і дотримання договору поставки
 • Умови укладання і дотримання договору поставки
 • Правове регулювання договору поставки
 • Понятие договора поставки и его особенности
 • Понятие договора поставки и его особенности
Cгенерировано за 0.112306 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів