Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Контрольна робота з менеджменту» (ID:3524)

| Размер: 40 кб. | Объем: 29 стр. | Стоимость: 50 грн. | Добавлена: 04.08.2005 | Код продавца: 2 |
Содержание1. Порівняння американської та японської школи менеджменту 3
2. Практичні аспекти вивчення дисципліни 16
Завдання № 1. 18
Розробити та проаналізувати організаційну структуру управління підприємством, організацією або установою, де ви працюєте. Зрозуміло, що це доцільно лише для організацій з відносно складною організаційною структурою (банк, мережева структура, значне підприємство тощо). Тому, якщо Ви працюєте у невеликій структурі, в якості об'єкта аналізу може бути обрана будь-яка організація, стосовно якої у Вас є необхідна інформація. Враховуючи характер спеціалізації нашого учбового закладу, бажано, щоб це була банківська структура або кредитно-фінансова установа.
Виконання завдання передбачає розробку схеми організаційної структури управління, її стислий опис та аналіз (по 1-2 сторінки). В аналізі треба надати свої міркування стосовно характеру побудови даної структури управління класифікувати її з позицій наукового менеджменту, висловити міркування стосовно її слабких та сильних сторін, перспектив існування та можливих напрямів трансформації, з врахуванням сучасних світових тенденцій розвитку економіки та управлінської практики.
Метою виконання даного завдання є уяснення принципів раціональної структуризації групової діяльності.

Завдання № 2. 23
З позицій наукового менеджменту зробити аналіз будь-якої конкретної комунікативної ситуації з ділової практики. Це може бути процес ведення переговорів, ділове листування, телефонна розмова, проведення наради, отримання інформації за допомогою факсу, спілкування через Internet, вплив на споживачів через рекламні акції, комунікативний процес „начальник-підлеглий" у ситуаціях висловлення подяки або догани тощо.
Виконання завдання передбачає опис конкретної ситуації, розробку її системної моделі з виділенням структурних та процесних елементів комунікаційного процесу, аналіз факторів, що знижують його ефективність, засобів та дій зі сторони учасників процесу, що підвищують ефективність комунікації. Системна модель комунікаційного процесу повинна містити такі структурні елементи: джерело (відправник) інформації, повідомлення, канали комунікацій, отримувачі повідомлення, мета комунікації, зворотній зв'язок. В якості процесних елементів у моделі відокремлюються такі процеси: створення повідомлення, кодування та відправлення інформації, передача повідомлення по каналам комунікації, його сприймання та розкодовування отримувачами, їхня реакція та її передача каналами зворотного зв'язку.
Метою виконання даного завдання є отримання системних знань у напрямку отримання навичок та підвищення ефективності власних комунікаційних процесів.

Завдання № 3. 26
З позицій наукового менеджменту проаналізувати процес прийняття рішення у будь-якій управлінській ситуації. В якості ситуації обирається достатньо типова, але й відносно складна ситуація, що має декілька варіантів свого вирішення.
Виконання завдання передбачає опис ситуації у вигляді опису проблеми, що постала перед менеджером, класифікацію типу управлінського рішення з її вирішення, розробку моделі (алгоритму) прийняття управлінського рішення, аналіз факторів, що впливають на його ефективність. Модель прийняття рішення повинна містити такі елементи: аналіз проблеми, формулювання обмежень та критерія (критеріїв) прийняття рішення, оцінка альтернативних варіантів з точки зору обраного критерія, вибір оптимального варіанту рішення, його реалізація з контролем стану вирішення проблеми та зворотнім зв'язком.
Модель прийняття управлінського рішення розробляється у вигляді послідовних процедур (алгоритму) логічної діяльності менеджера.
Метою виконання даного завдання є отримання системних знань у напрямку отримання навичок прийняття ефективних власних рішень у складних ситуаціях вибору.

Список використаної літератури 29

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Контрольна робота з менеджменту»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
 • Особливості формування сучасної моделі менеджменту в Україні
 • Контрольна з культури України
 • Контрольна робота «Статистика»
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з экології
 • Контрольна робота з статистики
 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ФІЗИКИ
 • Контрольна робота Зі страхування
 • Контрольна робота з алгебри
Cгенерировано за 0.116217 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів