Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Стабільність та збалансованості економіки України » (ID:33545)

| Размер: 21 кб. | Объем: 16 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВСТУП 3
1. ПОНЯТТЯ ЗБАЛАНСОВАНОСТІ ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ В СВІТЛІ РІЗНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПІДХОДІВ 4
2. СТАБІЛЬНІСТЬ ЯК ХАРАКТЕРИСТИКА НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ. ШЛЯХИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ДЛЯ УКРАЇНИ 9
ВИСНОВКИ 17
Література 18ВСТУП
Країни з ефективною економічною стратегією характеризуються цілісністю структури, правильним визначенням балансу між державною та приватними економічними стратегіями, іншими структурними елементами господарства країни, чіткою послідовністю стратегічних заходів та їхнім наповненням згідно об'єктивних потреб економічної системи. На відміну від таких держав, сучасний економічний розвиток України вимагає ретельного та всебічного осмислення, узагальнення найбільш передових теорій стабільного економічного зростання та негайного впровадження їх у життя. У цьому плані край необхідним є вивчення таких понять як "стабільність" і "збалансованість", визначення їх взаємозв’язку, механізмів реалізації. Саме такий підхід повинен забезпечити теоретичну базу сталого розвитку нашої країни, виходу її з системної фінансово-економічної кризи.
ВИСНОВКИ
Стабільність і збалансованість слід розглядати як поняття, що притаманні країнам з успішною економікою, тобто таким, що мають сталий розвиток, в яких відсутні системні кризи. Стабільність, насамперед, розглядається як стійке і постійне зростання макроекономічних показників, незмінний рух уперед – до прогресу в економічній сфері. Збалансованість визначається як гармонійне поєднання в ході такого руху пропорцій різних складових економічної системи. Необхідність дотримання збалансованості науковці вбачають в наступних сферах або рівнях: баланс між державною економічної політикою і підприємницькою діяльністю в масштабі країни; баланс між промисловістю і сільським господарством, баланс між різними регіонами і центром, баланс між зовнішньоекономічною і внутрішньо економічною діяльністю, між природним середовищем і степенем використання природних ресурсів.
Характеристика даних понять дозволяє зробити висновок, що без збалансованості не може бути стабільного економічного розвитку держави. Саме вдумливе визначення пропорційного співвідношення між різними складовими економічної системи дозволяє економіці стабільно і безкризово розвиватися.
Аналіз досвіду реалізації економічної стратегії в країнах з різними суспільно-економічними системами дозволяє виділити чинники успіхів та невдач в економічній політиці держави. Це дає можливість визначити низку концептуальних аспектів державної стратегії у нестабільних ринкових економічних системах, які докорінним чином відрізняють цю стратегію від тієї, що традиційно здійснюється у розвинених країнах із збалансованою економікою. Урахування цих аспектів може надати методологічну основу для розробки в Україні ефективної державної стратегії щодо розвитку стабільної економіки.
Литература
Література
1. Базилевич В.Д., Базилевич К.С., Баластрик Л.О. Макроекономіка: підручник. – К. : Знання, 2007. – 703с.
2. Гриньова В.М., Коюда В.О. Тлумачний словник економічних термінів: Навч. посіб. – Х. : ВД "ІНЖЕК", 2003. – 184с.
3. Жаліло Я.А. Экономічна стратегія держави: теорія, методологія, практика. – К. : НІСД, 2003. – 368с.
4. Заболоцький Б.Ф. Економіка України. Національна економіка України. – Львів: ЛБК НБУ, 1997. – 580 с.
5. Лісовський С.А. Економіко-географічні підходи до визначення суті поняття “збалансований розвиток” // Економічна та соціальна географія. – К.: Київський Національний університет імені Тараса Шевченка. – 2003. – Вип. 54. – С. 39-47.
6. Чернюк Л.Г., Клиновий Д.В. Розміщення продуктивних сил України. – К., ЦУЛ, 2002. – 470 с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Ринкове та державне регулювання економіки
  • Роль держави на арені національного ринку
  • Державний бюджет і бюджетна політика
  • ФІНАНСОВІ МЕТОДИ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
  • Контрольна робота психологія. Стабільність шлюбу
  • Системна перебудова і економічна стабільність
  • ПОЄДНАННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ І РИНКОВОЇ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
  • Динаміка економічного зростання України - головна мета економічної політики
  • Тіньова економіка та її вплив на економічний розвиток
  • Економіка Угорщини
Cгенерировано за 0.034507 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів