Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Психологічна служба в організації» (ID:33438)

| Размер: 17 кб. | Объем: 11 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. СУТНІСТЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇЇ РОЗВИТКУ 4
2. СТРУКТУРА ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ОРГАНІЗАЦІЇ. ПОВНОВАЖЕННЯ ТА ОБОВЯЗКИ ЇЇ ПІДРОЗДІЛІВ 6
3. ДОСВІД РОБОТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ В СИСТЕМІ ОСВІТИ УКРАЇНИ 10
Висновки 12
Література 13


Вступ
Створення психологічних служб стало нагальною потребою часу. В западних країнах подібні органи працюють вже давно. Вони стали буденним явищем на заводах, фабриках, приватних підприємствах, державних установах. Їх структура, завдання і функції є різними в кожному окремому випадку. На даний час немає якихось типових структур, які можна використовувати за обов'язковий взірець. Як правило, при створенні такої служби використовується успішний досвід певної фірми або організації з урахуванням завдань, які необхідно вирішувати з її допомогою.
Якщо вивчити структури багатьох таких служб, то можна відпрацювати певну узагальнену, тобто інтегральну структуру психологічної служби організації, яку можна використовувати як типову при створенні відповідної служби на будь-якому підприємстві.
В даній роботі розглянута подібна структура, яка враховує багато аспектів психологічного забезпечення діяльності організації.
Висновки
Таким чином, вищевказана структура психологічної служби здатна охопити практично всі моменти повсякденної діяльності організації та стати головним інструментом в налагодженні дієвої, ефективної атмосфери на виробництві, що, в свою чергу, потягне за собою підвищення і інших економічних показників підприємства.
При відпрацюванні даної структури враховувалися моменти, що пов'язані тільки з людським фактором на виробництві. Може мати місце і інші варіанти структур психологічної служби. На мою думку, буде дуже ефективною структура, яка б включала в себе також відділення маркетингових досліджень, просування товару на ринку з урахуванням психології покупця, споживача. Але це прерогатива кампаній великого бізнеса, промислових гігантів і не стосується, наприклад, організацій, які не займаються ніяким бізнесом (державні структури, благодійні організації і т.п.).
Чисельність психологів повинна визначатися, по-перше, кількістю працівників в організації, а по-друге, – завданнями, які є приорітетними для даної установи.
Литература

Література
1. Афонін Е.А. Становлення Збройних сил України: соціальні та соціально-психологічні проблеми. – К., Інтерграфік, 1994. – 304с.
2. Блейк Р., Мутон С. Научные методы управления: учебное пособие по менеджменту. – К., Доверие, 1992. – 144с.
3. Данчева О.В., Швалб Ю.М. Практична психологія в економіці та бізнесі / В. Недашківський (ред.). – К., Лібра, 1999. – 270с.
4. Нємов Р.С. Психологія: Підручник. – Рівне, Вертекс, 2002. – 576с.
5. Панок В.Г. Концептуальні підходи до формування особистості практикуючого психолога. // Практична психологія та соціальна робота. Квітень, 1998. – С.5-7.
6. Панок В.Г. Українська практична психологія: визначення, структура та завдання // Практична психологія та соціальна робота. Жовтень, 1997. – С.8 -11.
7. Про затвердження Інструкції з організації психологічного забезпечення службової діяльності аварійно-рятувальних служб: Наказ Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 23.02.2004 N 89.
8. Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України: Наказ Міністра освіти України від 03.05.99 N 127.
9. Про подальший розвиток служби психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності органів внутрішніх справ України: Наказ Міністра внутрішніх справ України від 28.07.2004 N 842.
10. Пряжников Н.С. Профессиональное и личностное самоопределение. – М., Институт практической психологии, 1996. – 256с.
11. Психологія: Підручник. / за ред. Ю.Л.Трофімова. – К., Либідь, 1999. –560с.
12. Цигульська Т.Ф. Загальна та прикладна психологія: Підручник. – К., 2000. – 192с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Психологія управління
 • Организационная структура предприятия
 • Сирітство як соціально-психологічна проблема
 • Розробка кадрової політики організації в умовах України
 • “Організація діяльності з обслуговування туристів” (на прикладі готелю „Дніпро”)
 • Правовая работа в народном хозяйстве Украины
 • Організація обслуговування в ПГ та ТК
 • Організація обслуговування в ПГ та ТК
 • Психологічна структура юридичної діяльності: пізнавальна, конструктивна, комунікативна, організаторська
 • Психологічна структура юридичної діяльності: пізнавальна, конструктивна, комунікативна, організаторська
 • Менеджмент персоналу
Cгенерировано за 0.125787 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів