Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Законодавча база економічної освіти (Закон України "про вищу освіту" та "Про освіту")» (ID:33348)

| Размер: 34 кб. | Объем: 22 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. ПРАВОВІ ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ 4
2. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ В СВІТЛІ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ПРО ОСВІТу 15
Висновки 24
Список використаної літератури 25


ВСТУП
Економічна освіта на сучасному етапі розвитку України визначається завданнями переходу до демократичної і правової держави, ринкової економіки, необхідності наближення й до світових тенденцій економічного і суспільного розвитку. Розвиток освіти відбувається в контексті загального процесу трансформації різних сторін суспільного життя, у тісному взаємозв'язку з перебудовою в інших сферах, одночасно виступаючи для них джерелом забезпечення необхідним кадровим ресурсом.
Законодавче підґрунтя розвитку економічної освіти є тою методологічною базою освітянської діяльності, в умовах якої відбувається формування в суспільстві соціально орієнтованої економіки та визначаються шляхи розв'язання нагальних проблем у сфері економічної освіти через розуміння її мети, завдань, змісту і технологій. Головним правовими документами, що складають законодавчу базу економічної освіти, являються Закони України "Про освіту" та "Про вищу освіту".
Висновки
Правову основу економічної освіти в Україні складають такі базові документи як Конституція України, а також закони України "Про освіту", "Про вищу освіту". На їх базі розробляються інші нормативно-правові акти, що регулюють освітянську діяльність економічної сфери.
Відповідно до законодавства України право на здобуття економічної освіти мають всі громадяни нашої держави, котрі для цього проходять навчання в системі середніх, середньо-спеціальних (професіональних) і вищих навчальних закладах. Система економічної освіти інтегрована в загальну систему освіти України, підпорядковується загальним вимогам, принципам та напрямкам освітньої діяльності.
Законодавчо закріпленим є принцип безперервності економічна освіти як і будь-якої іншої освіти в України. Це означає, що на всіх ступенях навчання, а також після закінчення навчального закладу людина може продовжувати підвищувати свій освітній рівень, займатися самоосвітою.
Соціально-економічний розвиток України вимагає постійного вдосконалення системи економічної освіти. В країні відбувається інтенсивна динаміка в різних галузях, зміна їх пріоритетності, скорочення або розширення деяких сфер виробництва, науки, фінансів. Все це вимагає гнучкості в організації економічної освіти, винаходу на базі існуючих правових документів найбільш оптимальної системи і структури підготовки спеціалістів в економічній сфері.ЛитератураСПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Конституція України / Верховна Рада України. – К. : Парламентське видавництво, 2006. – 59с.
2. Закон України "Про вищу освіту" / Верховна Рада України. Інститут законодавства. – К., 2002. – 96с.
3. Закон України "Про вищу освіту": За станом на 19 жовтня 2006 року / Верховна Рада України. – К. : Парламентське видавництво, 2006. – 64с.
4. Концепція розвитку економічної освіти в Україні //Освіта в Україні. – 2004. – 23 січня. – C. 4-5.
5. Економічна освіта в Україні ХХІ століття: Стан та перспективи розвитку: Зб. досліджень Консорціуму із розвитку менеджмент-освіти в Україні. – К.: НМЦ "Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні", 2005. – 114с.
6. Медвідь Л. Економічна освіта в Україні. Витоки та розвиток //Директор школи, ліцею, гімназії. – 2007. – № 1-2. – C. 124-131.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Законодавча база економічної освіти (Закон України "про вищу освіту" та "Про освіту")
  • Домашні самостійні завдання з Дошкільної педагогіки
  • Домашні самостійні завдання з Дошкільної педагогіки
  • Система органів управління освітою в Україні
  • Організація управління промисловим підприємством
  • Дослідження стану фінансового забезпечення системи вищої освіти
  • "Правове регулювання праці працівників які поєднують роботу з навчанням "
  • "Правове регулювання праці працівників які поєднують роботу з навчанням "
  • Принципи економічної освіти
  • Просвітницька діяльність та педагогічні погляди Франка
Cгенерировано за 0.054086 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів