Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Теорія і практика реабілітаційної роботи країни Північної Америки (на прикладі США)» (ID:33272)

| Размер: 17 кб. | Объем: 8 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. ОСНОВИ РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В США 4
2. РЕАБІЛІТАЦІЯ В США АЛКОГОЛЬНО- ТА НАРКОЗАЛЕЖНИХ ХВОРИХ 6
Висновки 9
Література 10Вступ
Реабілітація як поняття є відносне новим в історії людства. Це – процес, спрямований на досягнення певної мети по відношенню до індивідуума, що переніс травму, захворювання або послаблений стан. Вона припускає, що цей індивідуум раніше був здатний адекватно функціонувати в тих сферах діяльності, активність в яких піддалася ослабленню і тепер необхідно здійснити ряд заходів та процедур для повернення його до колишнього стану або колишньої здатності функціонування. Проблема реабілітації завжди існувала в будь-якому суспільстві. Хвороби, поранення на війні, епідемії, нещасні випадки наносили і наносять значну шкоду здоров’ю людей, і відновлення їх після багатьох форс-мажорних обставин є край важкою, але ж все-такі в багатьох випадках – реальною задачею.
США як країна, що прагне до загального добробуту своїх громадян та має величезний досвід в реалізації гуманітарної політики, є певним зразком в проведенні численних реабілітаційних програм для відновлення здоров’я та працездатного стану тих, хто їх потребує.
Висновки
В США величезна увага надається допомозі людям, які мають погіршення свого фізичного і психічного стану. Реабілітація їх до нормального, звичайного життя є завданням численних державних медичних і психологічних центрів, громадських та благодійних структур. Люди, які отримали травми та стали інвалідами, відчувають на собі піклування суспільства про те, щоб повернути їм радість життя, зробити його повним, насиченим, відроди віру в свою корисність для громади.
Реабілітація в США розвивається за трьома напрямками: соціально-медичним, соціально-психологічним і соціально-педагогічним. Тобто постраждалим надають не тільки необхідну медичну допомогу, а й роблять все, щоб людина вважала себе не втраченою для суспільства, а вміла побудувати відношення з оточуючими на нових принципах, котрі є необхідними для її самоактуалізації. Піклування про таких людей відчувається на всіх рівнях та в усіх сферах. Бізнес, спорт, культура – ці галузі все більш стають доступними для людей-інвалідів.
Особлива увага в США приділяється поверненню до нормального життя людей з алкогольною та наркозалежністю. Численні програми, що проводяться практично в усіх штатах Америки і підтримуються на державному рівні, дозволяють людині вилікуватися від цих хвороб, відновити свій соціальний статус, побудувати нові моральні орієнтири на продуктивну діяльність в суспільстві. Велике значення при цьому надається діям громадськості, волонтерам, добровільним помічникам фахівців.
ЛитератураЛітература
1. Все для покращання життя людей з інвалідністю: Матеріали Міжнародної конференції на тему "Національні стратегії впровадження Конвенції ООН про права інвалідів: політика, досвід, практика", 23-25 жовтня 2008 р. м. Київ // Вісник Пенсійного фонду України. – 2008. – № 11. – С.6-7.
2. Герасимчук В. "Ми такі ж, як ви": Сьогодні – Всесвітній день інвалідів: // День. – 2005. – 3 груд. (№ 224). – С.1, 6.
3. Ковальчук Ю. М. Теоретико-методологічні аспекти конструювання моделі інтегральних реабілітаційних технологій // Збірник наукових праць. – Кам’янець-Подільський, 2004. – Вип.3, т.3. – С.199–201.
4. Комплексний підхід до реабілітації інвалідів: огляд міжнародного досвіду з реабілітації інвалідів // Соціальна політика. – 2004. – 14 жовтня (№41). – С.1-2.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Озера Північної Америки
 • Північна Америка
 • Реабілітаційна робота в зарубіжних країнах
 • Загальна економічна характеристика Азії, Африки а Латинської Америки
 • Загальна економічна характеристика Азії, Африки а Латинської Америки
 • ІСТОРИЧНІ ПАМ’ЯТКИ ПІВНІЧНОЇ ВІЙНИ
 • Контрольна робота рекреація
 • Географія туризму
 • Теорії походження держави
 • Географія туризму
 • Право країн Південної Америки
Cгенерировано за 0.136491 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів