Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Діловий етикет» (ID:33239)

| Размер: 20 кб. | Объем: 14 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. Історія виникнення у суспільстві 4
2. Діловий етикет та правила його використання 6
3. Мистецтво ведення телефонних переговорів 7
4. Службове листування, ділова бесіда, нарада 10
Висновки 15
Література. 16


Вступ
Етика в житті будь-якої людини відіграє вирішальну роль. Разом з тим, вона є моральною категорією, що охоплює різноманітні форми діяльності людини, в тому числі і його ділову сферу. В ній етика свою набуває закінчену форму у вигляді ділового етикету, який в цілому можна охарактеризувати як основу кодексу поведінки, прийнятого у бізнес-середовищі. Використовуючи норми і правила ділового етикету, ми можемо прогнозувати поведінку колег і самі стаємо передбачувані, що допомагає ефективно організувати процес управління. Особливо важливо вивчати всі складові ділового етикету в міжнародному бізнесі, так як крім єдиних норм і правил у ньому існує велика кількість національних і культурних поправок, досить значних у ділових відносинах. Вивчення ділового етикету сприяє підняттю загального культурного рівня людини та гарантує їй безпомилковий стиль поведінки у взаємовідносинах з партнерами.
Висновки
Зародження ділового етикету було викликано об’єктивними умовами розвитку промисловості, торгівлі, які просліджуються з часів італійського Відродження. В наш час етикет продовжує виконувати роль важливого чинника успішної діяльності ділових кіл. Завдяки етикету скоріше, а головне – зручніше, виконуються більшість процедур ділового характеру. Етикет – не додаткове навантаження на суб'єктів підприємницької діяльності, а, навпаки, – засіб, що полегшує ведення ділових справ.
Виконання або не виконання етикету надає інформацію партнерів один про одного, на основі чого робляться висновки стосовно перспективи співпраці. Якщо людина свідомо не буде виконувати правила ділового етикету, які є усталеними вже на протязі століть, вона ризикує залишитися в ізоляції, без вигідних партнерів та зв’язків.
Діловий етикет несе на собі й культурне навантаження. Виконання етикету сприяє загальному підвищенню рівня культури особистості, зросту самоповаги та самооцінки, що є необхідними елементами ведення успішного бізнесу.
Литература
Література.
1. Білик Е.В. Сучасна енциклопедія етикету: 1000 правил і корисних порад. – Донецьк, ТОВ ВКФ "БАО", 2005. – 384с.
2. Богдан С. К. Мовний етикет українців: традиції і сучасність. – К., Рідна мова, 1998. – 325с.
3. Ботвина Н.В. Міжнародні культурні традиції: мова та етика ділового спілкування: Навч. посіб. – К., АртЕк, 2000. – 190с.
4. Герет Томас М., Клоновскі Ричард Дж. Етика бізнесу. – К., Основи, 1997 – 214с.
5. Кириченко О., Квас І., Ятченко А. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності – К., Фінансист, 2000. – 484с.
6. Кубрак О.В. Етика ділового та повсякденного спілкування. – Суми, Університетська книга, 2003. – 219с.
7. Лозовой В.О., Уманець О.В., Ценко М.Б. Культура особистості та етикет: Посібник. – Харків, Регіон-інформ, 2004. – 112с.
8. Палкін В.А. Етикет підприємницької діяльності у схемах, таблицях, малюнках, завданнях для самостійної та індивідуальної роботи. – Донецьк, Юго-Восток, 2003. – 59с.
9. Савчин Т.О. Мова і ділове спілкування: норми, етикет, діловодство. – Тернопіль, Видавництво ТДПУ, 2002. – 264с.
10. Сагайдак О.П.. Словник дипломатичного протоколу та етикету. – К., Видавництво Європейського університету, 2006. – 159с.
11. Тимошенко Н.Л. Корпоративна культура. Діловий етикет. – К., Знання, 2006. – 392с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Етикет прийняття делегацій
  • Контрольна робота етикет ділового спілкування
  • Етноетикет, дипломатичний церемоніал, етикет світський, релігійний, військовий
  • Діловий туризм
  • Службовий етикет, яким він повинний бути
  • Стан та перспективи розвитку ділового туризму в Україні
  • Мовний етикет лікаря
  • Мовленнєвий етикет лікаря.
  • Масова культура в дозвіллі людини
  • Етикет ділового спілкування
Cгенерировано за 0.039458 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів