Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Основні напрямки консультування в управлінні персоналом соціальних служб» (ID:33005)

| Размер: 30 кб. | Объем: 28 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. Теоретичні основи консультування в управлінні соціальних служб. 4
2. Кадрове консультування в діяльності соціальних служб. 7
3. Психологічне консультування керівників. 15
4. Юридичне консультування. 24
Висновки 27
Література 28
Вступ
Соціальні служби виконують багаточисельні функції щодо надання послуг населенню. Їм доводиться діяти в різноманітних сферах людської діяльності і знань. Керування закладами, які входять до системи соціальних служб, є нелегкою справою та вимагають неабияких знань, умінь та навичок в управлінні. Керівникам таких організацій приходять на допомогу консультанти – фахівці вузькогалузевого спрямування, які надають відповідні консультації відповідно до своєї спеціалізації.
Консалтинг як мистецтво надання консультацій сьогодні має значне поширення в українському суспільстві, знаходячи область свого застосування в сфері бізнесу, економіки. Проте соціальна робота, котра дуже часто стикається з проблемами, які притаманні сфері підприємництва, також вимагає консалтингової допомоги. Особливо важливим в цьому плані є надання консультацій кадрового, психологічного та юридичного характеру, про які піде мова в цій роботі.

Висновки
Всі питання, котрі виникають перед працівниками соціальної служби, розв’язуються через керівника організації, який в даному випадку є інтегруючою ланкою системи, її центром. В умовах, коли напруженість та масштабність роботи соціальної служби досягають значного рівня, велику допомогу для керівника здійснюють консультанти: фахівці з вирішення проблем управлінської діяльності.
Багато питань соціальної роботи, що здійснюється в межах соціальних служб полягає в областях наукових знань, які вимагають глибокої фахової підготовки. Специфіка діяльності керівника соціальною службою полягає в тому, що він в процесі управління повинен поєднувати ці різноманітні знання, втілюючи їх у відповідні рішення. Найбільш важкими для прийняття рішень є питання, пов’язані з психологічною, юридичною сферами. Дуже близьким до них є проблеми кадрового характеру, частина яких має юридичні, а частина – психологічні коріння.
Соціальні служби, їх структура та штатний розклад передбачають в більшості випадків укомплектованість подібними спеціалістами, які здатні в необхідний момент, здійснити надання консультацій керівнику соціальної служби з психологічних, юридичних, кадрових, педагогічних, медичних питань. Разом з консультативною діяльністю керівної ланки вони паралельно здійснюють виконання основних своїх обов’язків, які визначаються напрямами та завданнями конкретної соціальної служби.
Головними питаннями, які підлягають консультуванню в управлінні персоналом соціальних служб, являються кадрові питання. Від їх своєчасного та правильного вирішення залежить ефективність діяльності в цілому соціальної служби, якість виконуваних завдань.


Литература


Література
1. Конституція України. Закон України від 28 червня 1996 р. // Відомості Верховної Ради України (ВВР). – 1996. – №30.
2. Алешникова В. И. Использование услуг профессиональных консультантов. ― М., Инфра-М, 1999. – 240 с.
3. Андрущенко В. П., Бех В. П., Лукашевич М. П., Мигович І. І., Пінчук І. М. Соціальна робота. – К., УДЦССМ, 2001. – Кн. 1 : Актуальні проблеми теорії і практики соціальної роботи на межі тисячоліть. – 344с.
4. Верба В. А., Решетняк Т. І. Організація консалтингової діяльності: Навч. посібник. – К., КНЕУ, 2000. – 244 с.
5. Мескон М. Х., Альберт М., Хедоури Ф. Основы менеджмента: Пер. с англ. ― М., Дело, 1997. – 704 с.
6. Нємцов В. Д., Довгань Л. Є., Сініок Г. Ф., Менеджмент організацій: Навч. посібник. – К., ТОВ УВПК «ЕксОб», 2000 – 392 с.
7. Орбан-Лембрик Л.Е. Психологія управління. – К., Академвидав, 2003. – 586с.
8. Понятійно-термінологічний словник з соціальної роботи / За ред. Козубовської І.І., Мигович І.І. – Ужгород, 2000. – 250 с.
9. Соціальна робота в Україні: Навч. посіб. / І. Д. Звєрєва, О. Б. Безпалько, С. Я. Харченко. – К., Центр навчальної літератури, 2004. – 256 с.
10. Соціальні служби – родині: розвиток нових підходів в Україні / за ред. І. М. Григи, Т. В. Семигіної. – К., 2003. – 128 с.
11. Технология социальной работы / Под ред. И. Г. Зайнышева. – М., Владос, 2000. – 240 с.
12. Тобиас Л. Психологическое консультирование и менеджмент. – М., Класс, 1997. – 98 с.
13. Трофимова О.К. Класифікація консалтингових послуг в Україні // Синергія. – 2004. – №3 (10). – с.19-26.
14. Управление персоналом: Учебник для вузов /Под ред. Т.Ю. Базарова, Б.Л. Еремина. – М., ЮНИТИ, 2002. –560 с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Кадрова служба в управлінні персоналом
  • Характеристика основних форм роботи соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в Україні
  • СИСТЕМА СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ
  • "Консультування як метод соціальної роботи"
  • "Консультування як метод соціальної роботи"
  • Проблеми роботи кадрових служб в умовах формування ринку
  • Організація і структурування кадрових служб в Україні (з урахуванням передового закордонного досвіду)
  • Управління персоналом
  • Аналіз спільної співпраці соціальних служб для молоді з благодійними громадськими організаціями
  • Індивідуальне та сімейне консультування
Cгенерировано за 0.125795 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів