Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Основні напрямки консультування в управлінні персоналом соціальних служб» (ID:33005)

| Размер: 30 кб. | Объем: 28 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. Теоретичні основи консультування в управлінні соціальних служб. 4
2. Кадрове консультування в діяльності соціальних служб. 7
3. Психологічне консультування керівників. 15
4. Юридичне консультування. 24
Висновки 27
Література 28
Вступ
Соціальні служби виконують багаточисельні функції щодо надання послуг населенню. Їм доводиться діяти в різноманітних сферах людської діяльності і знань. Керування закладами, які входять до системи соціальних служб, є нелегкою справою та вимагають неабияких знань, умінь та навичок в управлінні. Керівникам таких організацій приходять на допомогу консультанти – фахівці вузькогалузевого спрямування, які надають відповідні консультації відповідно до своєї спеціалізації.
Консалтинг як мистецтво надання консультацій сьогодні має значне поширення в українському суспільстві, знаходячи область свого застосування в сфері бізнесу, економіки. Проте соціальна робота, котра дуже часто стикається з проблемами, які притаманні сфері підприємництва, також вимагає консалтингової допомоги. Особливо важливим в цьому плані є надання консультацій кадрового, психологічного та юридичного характеру, про які піде мова в цій роботі.

Висновки
Всі питання, котрі виникають перед працівниками соціальної служби, розв’язуються через керівника організації, який в даному випадку є інтегруючою ланкою системи, її центром. В умовах, коли напруженість та масштабність роботи соціальної служби досягають значного рівня, велику допомогу для керівника здійснюють консультанти: фахівці з вирішення проблем управлінської діяльності.
Багато питань соціальної роботи, що здійснюється в межах соціальних служб полягає в областях наукових знань, які вимагають глибокої фахової підготовки. Специфіка діяльності керівника соціальною службою полягає в тому, що він в процесі управління повинен поєднувати ці різноманітні знання, втілюючи їх у відповідні рішення. Найбільш важкими для прийняття рішень є питання, пов’язані з психологічною, юридичною сферами. Дуже близьким до них є проблеми кадрового характеру, частина яких має юридичні, а частина – психологічні коріння.
Соціальні служби, їх структура та штатний розклад передбачають в більшості випадків укомплектованість подібними спеціалістами, які здатні в необхідний момент, здійснити надання консультацій керівнику соціальної служби з психологічних, юридичних, кадрових, педагогічних, медичних питань. Разом з консультативною діяльністю керівної ланки вони паралельно здійснюють виконання основних своїх обов’язків, які визначаються напрямами та завданнями конкретної соціальної служби.
Головними питаннями, які підлягають консультуванню в управлінні персоналом соціальних служб, являються кадрові питання. Від їх своєчасного та правильного вирішення залежить ефективність діяльності в цілому соціальної служби, якість виконуваних завдань.


Литература


Література
1. Конституція України. Закон України від 28 червня 1996 р. // Відомості Верховної Ради України (ВВР). – 1996. – №30.
2. Алешникова В. И. Использование услуг профессиональных консультантов. ― М., Инфра-М, 1999. – 240 с.
3. Андрущенко В. П., Бех В. П., Лукашевич М. П., Мигович І. І., Пінчук І. М. Соціальна робота. – К., УДЦССМ, 2001. – Кн. 1 : Актуальні проблеми теорії і практики соціальної роботи на межі тисячоліть. – 344с.
4. Верба В. А., Решетняк Т. І. Організація консалтингової діяльності: Навч. посібник. – К., КНЕУ, 2000. – 244 с.
5. Мескон М. Х., Альберт М., Хедоури Ф. Основы менеджмента: Пер. с англ. ― М., Дело, 1997. – 704 с.
6. Нємцов В. Д., Довгань Л. Є., Сініок Г. Ф., Менеджмент організацій: Навч. посібник. – К., ТОВ УВПК «ЕксОб», 2000 – 392 с.
7. Орбан-Лембрик Л.Е. Психологія управління. – К., Академвидав, 2003. – 586с.
8. Понятійно-термінологічний словник з соціальної роботи / За ред. Козубовської І.І., Мигович І.І. – Ужгород, 2000. – 250 с.
9. Соціальна робота в Україні: Навч. посіб. / І. Д. Звєрєва, О. Б. Безпалько, С. Я. Харченко. – К., Центр навчальної літератури, 2004. – 256 с.
10. Соціальні служби – родині: розвиток нових підходів в Україні / за ред. І. М. Григи, Т. В. Семигіної. – К., 2003. – 128 с.
11. Технология социальной работы / Под ред. И. Г. Зайнышева. – М., Владос, 2000. – 240 с.
12. Тобиас Л. Психологическое консультирование и менеджмент. – М., Класс, 1997. – 98 с.
13. Трофимова О.К. Класифікація консалтингових послуг в Україні // Синергія. – 2004. – №3 (10). – с.19-26.
14. Управление персоналом: Учебник для вузов /Под ред. Т.Ю. Базарова, Б.Л. Еремина. – М., ЮНИТИ, 2002. –560 с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Кадрова служба в управлінні персоналом
  • Характеристика основних форм роботи соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в Україні
  • СИСТЕМА СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ
  • "Консультування як метод соціальної роботи"
  • "Консультування як метод соціальної роботи"
  • Проблеми роботи кадрових служб в умовах формування ринку
  • Організація і структурування кадрових служб в Україні (з урахуванням передового закордонного досвіду)
  • Управління персоналом
  • Аналіз спільної співпраці соціальних служб для молоді з благодійними громадськими організаціями
  • Індивідуальне та сімейне консультування
Cгенерировано за 0.150115 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...