Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Співвідношення виховання та перевиховання» (ID:32057)

| Размер: 32 кб. | Объем: 27 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. Сутність перевиховання, його функції та завдання в загальній системі виховного процесу. 4
2. Взаємозв’язок методів виховання і перевиховання. 12
Висновки 26
Література 27

Вступ
Проблеми перевиховання людини завжди турбувало людство. Особливо актуальним це було у сферах, які традиційно вважаються „раковою пухлиною” будь-якого суспільства – кримінальне та асоціальне середовище. Повернення людини, що переступила закон, до нормального образу життя постійно було в центрі уваги політиків, соціологів, психологів, керівників держави. Не менш важливою ця проблема була і в сфері родинного та шкільного виховання. Вона вимагала розв’язання питання, як зробити окремого індивіда більш „лояльним” до свого оточення і навіть більш гуманним, людяним, працьовитим, чесним, відповідальним та ін.
В педагогічній та психологічній науці накопичений достатній досвід щодо прийомів і методів перевиховання людини, однак і сьогодні виникають ситуації, коли фахівці опускають руки перед окремими індивідами – продуктами виховної діяльності асоціального оточення, які, здавалось би, практично не підлягають педагогічному впливу. Виходячи з цього, дослідження та наукові напрацювання в цій сфері продовжуються, вдосконалюються теоретичні концепції, встановлюються нові закономірності та визначаються взаємозв’язки складових елементів даної науки. Співвідношення виховання і перевиховання – є одним із теоретичних питань педагогічної психології, яке допомагає більш детально вивчити та проаналізувати ці процеси.
ЛитератураЛітература
1. Бондарчук Е. И., Бондарчук Л. И. Основы психологии и педагогики: Курс лекций. – К., МАУП, 2002. – 168 с.
2. Вишневський О. Сучасне українське виховання. Педагогічні нариси. — Львів, Львівський обл. наук.- метод. ін-т освіти, 1996. – 238с.
3. Гончаренко С.У. Український педагогічний словник. – К., Либідь, 1997. – 376с.
4. Козубовська І.В, Товканець Г.В. Соціальна профілактика девіантної поведінки: корекція відхилень у поведінці важковиховуваних дітей в процесі професійного педагогічного спілкування. – Ужгород, Патент, 1998. – 195с.
5. Литвишков В.М. Пенитенциарная педагогика: курс лекций. – М., ПолиграфПрофи , 2004 – 399 с.
6. Сіркізюк В.В. Основи національного виховання: Навч.-метод. посібник. –Кам'янець-Подільський, Абетка-НОВА, 2004. – 301с.
7. Словник-хрестоматія педагогічних понять: Навч. посібник. – Луганськ, 2004. – 272с.
8. Фіцула М. М. Педагогічні проблеми перевиховання учнів. – Тернопіль, 1993. – 275с.
9. Фіцула М.М. Педагогіка. Загальні засади педагогіки. Теорія освіти і навчання (дидактика). Теорія виховання. Школознавство. З історії педагогіки: Навч. посібник. – К., ВЦ "Академія", 2000. – 542с.
10. Хрестоматія з української класичної педагогіки К.Ушинський, С.Русова, А.Макаренко, Г.Ващенко, В.Сухомлинський: Навч. посібник / В. Кравець (уклад.). – К., Грамота, 2008. – 768с.
11. Ягупов В.В. Педагогіка: Навч. посібник. – К., Либідь, 2002. – 559с.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Виховання і самовиховання - дві сторони єдиного процесу
  • Виховання і самовиховання - дві сторони єдиного процесу
  • Виховання як суспільне явище
  • Виховання як суспільне явище
  • Мета національного виховання
  • Мета національного виховання
  • Виправлення і перевиховання засуджених
  • Роль дошкільного закладу у вихованні особистості дитини
  • Сімейне виховання у сучасному житті
  • Батько і мати як перші вихователі
Cгенерировано за 0.025611 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів