Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Співвідношення виховання та перевиховання» (ID:32057)

| Размер: 32 кб. | Объем: 27 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. Сутність перевиховання, його функції та завдання в загальній системі виховного процесу. 4
2. Взаємозв’язок методів виховання і перевиховання. 12
Висновки 26
Література 27

Вступ
Проблеми перевиховання людини завжди турбувало людство. Особливо актуальним це було у сферах, які традиційно вважаються „раковою пухлиною” будь-якого суспільства – кримінальне та асоціальне середовище. Повернення людини, що переступила закон, до нормального образу життя постійно було в центрі уваги політиків, соціологів, психологів, керівників держави. Не менш важливою ця проблема була і в сфері родинного та шкільного виховання. Вона вимагала розв’язання питання, як зробити окремого індивіда більш „лояльним” до свого оточення і навіть більш гуманним, людяним, працьовитим, чесним, відповідальним та ін.
В педагогічній та психологічній науці накопичений достатній досвід щодо прийомів і методів перевиховання людини, однак і сьогодні виникають ситуації, коли фахівці опускають руки перед окремими індивідами – продуктами виховної діяльності асоціального оточення, які, здавалось би, практично не підлягають педагогічному впливу. Виходячи з цього, дослідження та наукові напрацювання в цій сфері продовжуються, вдосконалюються теоретичні концепції, встановлюються нові закономірності та визначаються взаємозв’язки складових елементів даної науки. Співвідношення виховання і перевиховання – є одним із теоретичних питань педагогічної психології, яке допомагає більш детально вивчити та проаналізувати ці процеси.
ЛитератураЛітература
1. Бондарчук Е. И., Бондарчук Л. И. Основы психологии и педагогики: Курс лекций. – К., МАУП, 2002. – 168 с.
2. Вишневський О. Сучасне українське виховання. Педагогічні нариси. — Львів, Львівський обл. наук.- метод. ін-т освіти, 1996. – 238с.
3. Гончаренко С.У. Український педагогічний словник. – К., Либідь, 1997. – 376с.
4. Козубовська І.В, Товканець Г.В. Соціальна профілактика девіантної поведінки: корекція відхилень у поведінці важковиховуваних дітей в процесі професійного педагогічного спілкування. – Ужгород, Патент, 1998. – 195с.
5. Литвишков В.М. Пенитенциарная педагогика: курс лекций. – М., ПолиграфПрофи , 2004 – 399 с.
6. Сіркізюк В.В. Основи національного виховання: Навч.-метод. посібник. –Кам'янець-Подільський, Абетка-НОВА, 2004. – 301с.
7. Словник-хрестоматія педагогічних понять: Навч. посібник. – Луганськ, 2004. – 272с.
8. Фіцула М. М. Педагогічні проблеми перевиховання учнів. – Тернопіль, 1993. – 275с.
9. Фіцула М.М. Педагогіка. Загальні засади педагогіки. Теорія освіти і навчання (дидактика). Теорія виховання. Школознавство. З історії педагогіки: Навч. посібник. – К., ВЦ "Академія", 2000. – 542с.
10. Хрестоматія з української класичної педагогіки К.Ушинський, С.Русова, А.Макаренко, Г.Ващенко, В.Сухомлинський: Навч. посібник / В. Кравець (уклад.). – К., Грамота, 2008. – 768с.
11. Ягупов В.В. Педагогіка: Навч. посібник. – К., Либідь, 2002. – 559с.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Виховання і самовиховання - дві сторони єдиного процесу
  • Виховання і самовиховання - дві сторони єдиного процесу
  • Виховання як суспільне явище
  • Виховання як суспільне явище
  • Мета національного виховання
  • Мета національного виховання
  • Виправлення і перевиховання засуджених
  • Роль дошкільного закладу у вихованні особистості дитини
  • Сімейне виховання у сучасному житті
  • Батько і мати як перші вихователі
Cгенерировано за 0.042560 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...