Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Право соціального забезпечення» (ID:31827)

| Размер: 32 кб. | Объем: 27 стр. | Стоимость: 150 грн. | Добавлена: 21.08.2009 | Код продавца: 2 |
Содержание1. Назвіть види соціальних допомог і соціальних послуг, які надаються непрацездатним громадянам України за рахунок коштів фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, яки спричинили втрату працездатності. 3

Задача 1. 9

Громадянка Лопатіна подала заяву про призначення їй пенсії 20 червня 2008 року хоча 55 років їй виповнилося у січні 2008 року. За даними трудової книжки громадянка Лопатіна 5 років навчалася у фінансово-економічному інституті, який закінчила і отримала спеціальність економіста. Відразу після інституту працювала два роки бухгалтером на виробничому підприємстві звідки пішла у відпустку по догляду за дитиною. Коли дитині виповнилося 3 роки, вона поїхала до чоловіка - капітана медичної служби і протягом 10 років мешкала разом із чоловіком під час проходження ним надстрокової служби у Сірійській Арабській Республіці, з них 7 років працювала бухгалтером у військовому містечку, потім звільнилася і не працювала, хоча робота бухгалтером їй була запропонована до кінця служби чоловіка. Після повернення на батьківщину деякий час не працювала. А перед зверненням за призначенням пенсії протягом 5 років працювала провідним фахівцем туристичної фірми.
1. Яка пенсія призначена гр. Лопатіній?
2. Яких правил дотримувалися фахівці Пенсійного фонду, керуючись відповідним законодавством і враховуючи стаж: цій жінці?
3. Чи всі періоди, зазначені у даній ситуації враховувалися при визначенні страхового стажу? Прокоментуйте кожен період згідно із нормами законодавства, якими необхідно у даному випадку керуватися.
4. Чи вчасно громадянка Лопатіна звернулася за призначенням їй пенсії. З якої дати буде їй призначена належна пенсія?

Задача 2. 15
Майор Державної прикордонної служби Лахно, повертаючись до місця проходження служби із чергового службового відрядження одержав травми внаслідок автомобільної катастрофи. Невдовзі йому встановили 1 групу інвалідності. Лахно вимушений був піти на пенсію. В результаті в 2008 році йому була призначена пенсія.
1. Яку пенсію має право одержувати майор Лахно і якими нормами законодавства керувалися органи, що призначали цю пенсію?
2. Які умови враховувалися при встановленні Лахно групи інвалідності і які органи це робили?
3. За якими умовами призначалася йому пенсія?
4. У якому розмірі у відсотках призначена йому пенсія і яких вимог при цьому дотримувалися органи, що призначають пенсію?


Задача 3. 17
До районного відділу Пенсійного фонду у березні 2008 року за призначенням пенсії звернулася Громадянка Соловей. її сестра разом із своїм чоловіком загинули в автокатастрофі. У подружжя, яке загинуло, залишилися двоє неповнолітніх дітей. Громадянка Соловей має чоловіка, який працює і сина 5 років. Після смерті своєї сестри вирішила виховувати і дітей своєї загиблої сестри (одному з дітей 4, другому 6 років).
При цьому, дітей сестри гр. Соловей не усиновлювала. Загибла сестра і її чоловік обидва працювали в різних установах і отримували заробітну плату.
1. Чи буде призначена пенсія в разі втрати годувальника громадянці Соловей?
2. Чи мають права на пенсію з втраті годувальника діти загиблих батьків? Які умови, передбачені законодавством, будуть враховуватися при призначенні пенсії в даному випадку і при визначені розміру пенсії для дітей загиблих батьків?
3. Чи може бути призначена в даному випадку одна спільна пенсія? Якщо так, то в якому розмірі вона буде призначена у відсотках і протягом якого часу ця пенсія буде виплачуватися для кожного, хто має право в цій ситуації на пенсію в разі втрати годувальника?


Задача 4. 19
Вчителька школи громадянка Коханова подала заяву до адміністрації школи з проханням, щоб її документи направили до Пенсійного фонду для призначення їй пенсії за вислугу років у вересні 2008 року. Своє звернення вона мотивувала тим, що має необхідний стаж для призначення даної пенсії, але при цьому вона має намір продовжити роботу вчителькою в школі. За трудовою книжкою, яка була представлена: 5 років вона працювала бібліотекарем в школі, 4 роки завідуючою учбовою частиною школи, решту років до дня звернення за пенсією працює вчителькою. Запис про звільнення в трудовій книжці відсутній.
1. Чи має право на пенсію за вислугу років гр. Коханова? Прокоментуйте дану ситуацію, посилаючись на необхідні норми пенсійного законодавства.
2. Яким нормативним актом слід керуватися, щоб перевірити які періоди роботи (посада і місце роботи) враховуються при призначенні пенсії за вислугу років працівникам освіти. ?
3. Які особливості слід враховувати за новим законодавством при призначенні пенсії за вислугу років?


Список джерел 25

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Право соціального забезпечення»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Система та функції права соціального забезпечення
 • Система та функції права соціального забезпечення
 • Предмет права соціального забезпечення
 • Предмет права соціального забезпечення
 • "Принципи і джерела права соціального забезпечення"
 • "Принципи і джерела права соціального забезпечення"
 • Форми та види соціального забезпечення в Україні
 • Форми та види соціального забезпечення в Україні
 • Характеристика окремих видів правовідносин у сфері соціального забезпечення
 • Характеристика окремих видів правовідносин у сфері соціального забезпечення
 • Предмет права соціального забезпечення
Cгенерировано за 0.150209 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів