Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Держава в політичній системі суспільства» (ID:31093)

| Размер: 32 кб. | Объем: 27 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. СУТНІСТЬ, ПОХОДЖЕННЯ І ФУНКЦІЇ ДЕРЖАВИ 4
2. ФОРМИ ДЕРЖАВНОГО ПРАВЛІННЯ І ДЕРЖАВНОГО УСТРОЮ 5
3. ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ 5
Висновки 5
Література 5



Вступ
Суспільство на будь-якому етапі свого розвитку виступає як сукупність взаємозалежних організацій. Воно організовується в усіх сферах життя. Політична система, що охоплює політичну сферу й надає їй певної логічної завершеності зв'язків, характеризується також системою організацій. Створення політичної системи розпочинається з поділу суспільства на класи та з виникненням держави. З розвитком суспільства та зростанням ролі держави політична система стає все більш складною та розгалуженою. Її структура та механізм функціонування визначаються рівнем економічного, соціального, духовно-морального розвитку суспільства, а також різними факторами міжнародного та іншого характеру.
Політична організація суспільства – це сукупність взаємозалежних і взаємовпливових державних, партійних організацій, громадських об'єднань, що створені та діють з метою формування і функціонування системи владарювання й упорядкованості політики або мають вплив на неї. Визначальне місце в політичній організації суспільства посідає держава як форма організації суспільного життя. Без держави немає політичної організації і політичної системи суспільства в цілому. Держава і влада її – та вісь, на якій виникає, тримається і функціонує політична система. Навколо держави формуються інші організаційні структури. Поза зв'язком з державою вони не мають політичних властивостей. А тому держава є фундаментальною, базовою організаційною структурою в політичній організації суспільства й у всій його політичній системі.
ЛитератураЛітература
1. Конституція України (Нова редакція). Закон України від 08.12.2004 N 2222-IV (2222-15) / Відомості Верховної Ради України (ВВР). – 2005. – №2.
2. Бебик В.М. Базові засади політології: історія, теорія, методологія, практика. – К.: МАУП, 2000. – 384 с.
3. Гаджиев К.С. Введение в политическую науку. – М.: Издательская корпорация “Логос”, 1997. – 544 с.
4. Конституційні засади державотворення і правотворення в Україні: проблеми теорії і практики: Матеріали наук.-практ. конф. (м.Київ, 26 червня 2006р) / НАН України; Інститут держави і права ім. В.М.Корецького; Академія правових наук; Інститут законодавства Верховної Ради України / Ю.С. Шемшученко (ред.), О.І. Кресіна (упоряд.) – К., 2006. – 334с.
5. Політологічний енциклопедичний словник. – К. : Генеза, 1997. – 395с.
6. Политология: Учеб. пособие для студентов высших учебных заведений / Под ред. Н.И. Сазонова. – Харьков: Фолио, 2001. – 831 с.
7. Политология: Учебник для студентов вузов. / Под ред. М.В.Василика. – М.: Юрист, 2000. – 592 с.
8. Політологія: Підручник / За ред. О.І.Семківа. – Львів.: Світ, 1998. – 576 с.
9. Політологія: Підручник для студентів вищих навчальних закладів / За ред. О.В.Бабкіної., В.П. Горбатенка. – К.: Видавничий центр “Академія”, 2004. – 528с.
10. Шляхтун П.О. Політологія: теорія та історія політичної науки. Підручник для студентів вищих навчальних закладів. – К.: Либідь, 2002. – 576 с.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Держава і політична система суспільства
 • Державний апарат і його значення в формуванні політики держави
 • Державний апарат і його значення в формуванні політики держави
 • Держава в політичній системі суспільства
 • Держава в політичній системі суспільства
 • Державно-правовий вплив на политику
 • Державно-правовий вплив на политику
 • Державно-правовий вплив на политиику
 • Державно-правовий вплив на политиику
 • Держава в політичній системі суспільства
 • Особливості політичної системи України
Cгенерировано за 0.100492 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...