Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Держава в політичній системі суспільства» (ID:31093)

| Размер: 32 кб. | Объем: 27 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. СУТНІСТЬ, ПОХОДЖЕННЯ І ФУНКЦІЇ ДЕРЖАВИ 4
2. ФОРМИ ДЕРЖАВНОГО ПРАВЛІННЯ І ДЕРЖАВНОГО УСТРОЮ 5
3. ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ 5
Висновки 5
Література 5Вступ
Суспільство на будь-якому етапі свого розвитку виступає як сукупність взаємозалежних організацій. Воно організовується в усіх сферах життя. Політична система, що охоплює політичну сферу й надає їй певної логічної завершеності зв'язків, характеризується також системою організацій. Створення політичної системи розпочинається з поділу суспільства на класи та з виникненням держави. З розвитком суспільства та зростанням ролі держави політична система стає все більш складною та розгалуженою. Її структура та механізм функціонування визначаються рівнем економічного, соціального, духовно-морального розвитку суспільства, а також різними факторами міжнародного та іншого характеру.
Політична організація суспільства – це сукупність взаємозалежних і взаємовпливових державних, партійних організацій, громадських об'єднань, що створені та діють з метою формування і функціонування системи владарювання й упорядкованості політики або мають вплив на неї. Визначальне місце в політичній організації суспільства посідає держава як форма організації суспільного життя. Без держави немає політичної організації і політичної системи суспільства в цілому. Держава і влада її – та вісь, на якій виникає, тримається і функціонує політична система. Навколо держави формуються інші організаційні структури. Поза зв'язком з державою вони не мають політичних властивостей. А тому держава є фундаментальною, базовою організаційною структурою в політичній організації суспільства й у всій його політичній системі.
ЛитератураЛітература
1. Конституція України (Нова редакція). Закон України від 08.12.2004 N 2222-IV (2222-15) / Відомості Верховної Ради України (ВВР). – 2005. – №2.
2. Бебик В.М. Базові засади політології: історія, теорія, методологія, практика. – К.: МАУП, 2000. – 384 с.
3. Гаджиев К.С. Введение в политическую науку. – М.: Издательская корпорация “Логос”, 1997. – 544 с.
4. Конституційні засади державотворення і правотворення в Україні: проблеми теорії і практики: Матеріали наук.-практ. конф. (м.Київ, 26 червня 2006р) / НАН України; Інститут держави і права ім. В.М.Корецького; Академія правових наук; Інститут законодавства Верховної Ради України / Ю.С. Шемшученко (ред.), О.І. Кресіна (упоряд.) – К., 2006. – 334с.
5. Політологічний енциклопедичний словник. – К. : Генеза, 1997. – 395с.
6. Политология: Учеб. пособие для студентов высших учебных заведений / Под ред. Н.И. Сазонова. – Харьков: Фолио, 2001. – 831 с.
7. Политология: Учебник для студентов вузов. / Под ред. М.В.Василика. – М.: Юрист, 2000. – 592 с.
8. Політологія: Підручник / За ред. О.І.Семківа. – Львів.: Світ, 1998. – 576 с.
9. Політологія: Підручник для студентів вищих навчальних закладів / За ред. О.В.Бабкіної., В.П. Горбатенка. – К.: Видавничий центр “Академія”, 2004. – 528с.
10. Шляхтун П.О. Політологія: теорія та історія політичної науки. Підручник для студентів вищих навчальних закладів. – К.: Либідь, 2002. – 576 с.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Держава і політична система суспільства
 • Державний апарат і його значення в формуванні політики держави
 • Державний апарат і його значення в формуванні політики держави
 • Держава в політичній системі суспільства
 • Держава в політичній системі суспільства
 • Державно-правовий вплив на политику
 • Державно-правовий вплив на политику
 • Державно-правовий вплив на политиику
 • Державно-правовий вплив на политиику
 • Держава в політичній системі суспільства
 • Особливості політичної системи України
Cгенерировано за 0.038493 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів