Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Статистика задачи» (ID:28091)

| Размер: 15 кб. | Объем: 10 стр. | Стоимость: 150 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
Содержание№1
Банк надав підприємству кредит на суму 240 тис. грн., строком на 4 місяці під 19% річних. Розрахувати загальну суму заборгованості підприємства перед банком за умов щомісячного нарахування складних відсотків.
№2
Банк надав підприємству кредит на суму 240 тис. грн., строком на 4 місяці під 19% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за користування кредитом (суму відсотків) за умов щомісячного нарахування складних відсотків.
№3
Банк надав підприємству кредит у сумі 70 тис.грн, строком на 5 місяців під 20% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за умови нарахування простих відсотків.
№4
Банк надав підприємству кредит у сумі 70 тис.грн, строком на 5 місяців під 20% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком ( сума відсотків) за умови нарахування простих відсотків.
№6
15 лютого 2008 року підприємство отримало кредит у банку у сумі 230 тис.грн.,строком на 6 місяців під 24% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за умови нарахування простих відсотків (база нарахування простих відсотків 365 днів). Відсотки погашаються після закінчення строку дії кредитної угоди.
№7
Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові щомісячного нарахування і сплати відсотків у розмірі 20% річних.
№8
Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові одноразового нарахування відсотків у розмірі 22%, за умови що відсотки будуть сплачені одноразовим платежем одночасно з отриманням кредиту.
№9
Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові одноразового нарахування відсотків у розмірі 22%, за умови що відсотки будуть сплачені одноразовим платежем після закінчення строку кредитування.
№10
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 120 тис.грн., сток – 90 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємтво передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 22% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
№11
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформленням простого векселя. Номінальна вартість векселя – 220 тис.грн., сток – 60 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 25% річних. Розрахувати суму доходу банку.
№12
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформленням простого векселя. Номінальна вартість векселя – 220 тис.грн., сток – 60 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 25% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
№13
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 350 тис.грн., сток – 90 днів. Через 60 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 24% річних. Розрахувати суму доходу банку.
№14
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 350 тис.грн., сток – 90 днів. Через 60 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 24% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 420 тис.грн., сток – 90 днів.
№15
Через 30 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 20% річних. Розрахувати суму доходу банку.
№16
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 420 тис.грн., сток – 90 днів. Через 30 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 20% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
Список використаної літератури
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Статистика задачи»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистика населения
 • Статистика населения
 • Статистические исследования деятельности авиакомпаний (Аэропорта)
 • Показники динаміки рівня цін
 • СТАТИСТИКА ЦЕН
 • Статистика источников формирования и направлений использования финансовых ресурсов
 • Статистика соціального обслуговування
 • Завдання митної статистики (інтервал - одинарний)
 • Статистика
 • Правове регулювання вирішення спорів, що виникають у галузі міжнародного туризму
 • Методы найменших квадратов
Cгенерировано за 0.151710 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів