Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Статистика задачи» (ID:28091)

| Размер: 15 кб. | Объем: 10 стр. | Стоимость: 150 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
Содержание№1
Банк надав підприємству кредит на суму 240 тис. грн., строком на 4 місяці під 19% річних. Розрахувати загальну суму заборгованості підприємства перед банком за умов щомісячного нарахування складних відсотків.
№2
Банк надав підприємству кредит на суму 240 тис. грн., строком на 4 місяці під 19% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за користування кредитом (суму відсотків) за умов щомісячного нарахування складних відсотків.
№3
Банк надав підприємству кредит у сумі 70 тис.грн, строком на 5 місяців під 20% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за умови нарахування простих відсотків.
№4
Банк надав підприємству кредит у сумі 70 тис.грн, строком на 5 місяців під 20% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком ( сума відсотків) за умови нарахування простих відсотків.
№6
15 лютого 2008 року підприємство отримало кредит у банку у сумі 230 тис.грн.,строком на 6 місяців під 24% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за умови нарахування простих відсотків (база нарахування простих відсотків 365 днів). Відсотки погашаються після закінчення строку дії кредитної угоди.
№7
Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові щомісячного нарахування і сплати відсотків у розмірі 20% річних.
№8
Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові одноразового нарахування відсотків у розмірі 22%, за умови що відсотки будуть сплачені одноразовим платежем одночасно з отриманням кредиту.
№9
Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові одноразового нарахування відсотків у розмірі 22%, за умови що відсотки будуть сплачені одноразовим платежем після закінчення строку кредитування.
№10
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 120 тис.грн., сток – 90 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємтво передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 22% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
№11
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформленням простого векселя. Номінальна вартість векселя – 220 тис.грн., сток – 60 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 25% річних. Розрахувати суму доходу банку.
№12
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформленням простого векселя. Номінальна вартість векселя – 220 тис.грн., сток – 60 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 25% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
№13
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 350 тис.грн., сток – 90 днів. Через 60 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 24% річних. Розрахувати суму доходу банку.
№14
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 350 тис.грн., сток – 90 днів. Через 60 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 24% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 420 тис.грн., сток – 90 днів.
№15
Через 30 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 20% річних. Розрахувати суму доходу банку.
№16
Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 420 тис.грн., сток – 90 днів. Через 30 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 20% річних. Розрахувати суму отриману підприємством.
Список використаної літератури
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Статистика задачи»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистика населения
 • Статистика населения
 • Статистические исследования деятельности авиакомпаний (Аэропорта)
 • Показники динаміки рівня цін
 • СТАТИСТИКА ЦЕН
 • Статистика источников формирования и направлений использования финансовых ресурсов
 • Статистика соціального обслуговування
 • Завдання митної статистики (інтервал - одинарний)
 • Статистика
 • Правове регулювання вирішення спорів, що виникають у галузі міжнародного туризму
 • Методы найменших квадратов
Cгенерировано за 0.113203 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...