Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Податковий практикум» (ID:27924)

| Размер: 100 кб. | Объем: 28 стр. | Стоимость: 120 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
СодержаниеВихідні дані. 3
Підприємство „Сакура” згідно статуту займається виконанням робіт по встановленню жалюзі юридичним особам із використанням матеріалів виконавця. Приватне підприємство розпочало свою господарську діяльність з 04 січня поточного року. Підприємство самостійно зареєструвалося як платник податку на додану вартість та обрало податковий період , що дорівнює місяцю.
За січень та лютий місяці поточного року підприємство здійснили господарчі операції , що наведені у журналах господарських операцій за січень та лютий поточного року відповідно у таблиці 1 та 2 додатку до методичних вказівок.

Завдання. 3
На підставі наведених вихідних даних про господарську діяльність підприємства за січень – лютий поточного року необхідно:
- скласти кореспонденцію рахунків за операціями , що наведені у журналах господарських операцій за січень та лютий місяці;
- заповнити журнал продажів і журнал придбання товарів, робіт, послуг на підставі журналу господарських операцій підприємства «Сакура» за січень та лютий місяці поточного року та визначити в них податкові зобов'язання і податковий кредит щодо ПДВ за кожен із указаних періодів поточного року. Для виконання цього завдання можна взяти окремі аркуші з реальних журналів з продажу та придбання товарів, робіт, послуг , або скористуватися умовними прикладами цих журналів, що наведені у таблицях 3 та 4 додатку до даних методичних указівок.
- на підставі даних журналів обліку продажу товарів (робіт, послуг) за кожній вказаний період (січень та лютий поточного року ) визначити та проаналізувати обсяги оподатковуваних операцій підприємства з ПДВ за кожний із указаних періодів та вирішити , яку податкову декларацію підприємство повинне надавати до податкової інспекції, - повну чи скорочену та строки її подання. При визначенні виду податкової декларації та строків її подання треба керуватися пп.. 1-2 „Порядку заповнення та подання декларації про податок на додану вартість”, затвердженої наказом ДПА України від 30.05.97 р. № 166 із змінами та доповненнями .
- на підставі даних журналів обліку продажу товарів (робіт, послуг) і журналу обліку придбання товарів (робіт, послуг) визначити суми податкового зобов’язання та податкового кредиту за кожний податковий період та заповнити відповідні податкові декларації з ПДВ за вказані звітні періоди поточного року. При заповнені декларації з ПДВ за лютий місяць потрібно врахувати результати розрахунку суми ПДВ у декларації попереднього звітного періоду ( січня).
Визначення податкового зобов’язання з ПДВ за звітний період розраховується по формулі :
ПДВ зоб = О реал / 6,
де – ПДВ зоб - сума податкового зобов’язання підприємства за вказаний звітний період; О раел – обсяг оподатковуваних операцій підприємства за вказаний звітний період .
Визначення суми податкового кредиту з ПДВ за вказаний звітний період розраховується по формулі :
ПДВ кр = Впридб. /6 ,
де - ПДВ кр - сума податкового кредиту підприємства за вказаний звітний період;
Впридб. - придбаних матеріальних цінностей, послуг, робіт, які використовуються підприємством на виробничі цілі за вказаний звітний період.
- на підставі заповнених декларацій з податку на додану вартість за січень та лютий поточного року визначити суму ПДВ, що підлягає перерахуванню до бюджету за кожен із звітних податкових періодів по формулі :
 ПДВ = ПДВ зоб – ПДВ кр ,
де -  ПДВ – сума податку на додану вартість, що підлягає перерахуванню до бюджету за вказаний звітний період
При визначенні сум ПДВ, що підлягають перерахуванню до бюджету за кожний звітний період ( січень та лютий )необхідно керуватися нижченаведеними положеннями.
У випадку, якщо ПДВ зоб > ПДВкр , то підприємство зобов'язане перерахувати до бюджету позитивну різницю між податковими зобов'язаннями і податковим кредитом. Якщо ж ПДВ про  ПДВ кр підприємство має право одержати відшкодування з бюджету по ПДВ у тому періоді, у якому платником податку буде досягнутий обсяг оподатковуваних операцій у розмірі 300 000 тис. грн.
При оформленні контрольної роботи необхідно:
- скласти та навести журнали операцій підприємства за січень – лютий поточного року;
- заповнити реєстр отриманих та виданих податкових накладних.
- заповнити відповідні декларації з податку на додану вартість додаток 5 за січень та лютий місяці поточного року.
- заповнити та навести розрахунок коригування сум ПДВ;
- зробити висновки та вказати суми податку на додану вартість , які потрібно перерахувати до бюджету за кожен із звітних періодів та дати їх перерахування .

Рішення. 6
Висновки 27
Список використаної літератури 28

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Податковий практикум»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Порядок збільшення балансової вартості груп основних фондів у податковому обліку
 • ЗАДАТКИ І ЗДІБНОСТІ
 • Податковий менеджмент
 • Фінанси Варіант 5
 • Податковий облік валових доходів
 • Податковий облік валових доходів
 • Методы найменших квадратов
 • ПОДАТКОВИЙ ЗАКОН ТА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ
 • Виникнення та розвиток бартерних операцій
 • Особливості звітності орендних підприємств
 • Економічне зростання і рівень життя населення
Cгенерировано за 0.115529 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...