Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Податковий практикум» (ID:27924)

| Размер: 100 кб. | Объем: 28 стр. | Стоимость: 120 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
СодержаниеВихідні дані. 3
Підприємство „Сакура” згідно статуту займається виконанням робіт по встановленню жалюзі юридичним особам із використанням матеріалів виконавця. Приватне підприємство розпочало свою господарську діяльність з 04 січня поточного року. Підприємство самостійно зареєструвалося як платник податку на додану вартість та обрало податковий період , що дорівнює місяцю.
За січень та лютий місяці поточного року підприємство здійснили господарчі операції , що наведені у журналах господарських операцій за січень та лютий поточного року відповідно у таблиці 1 та 2 додатку до методичних вказівок.

Завдання. 3
На підставі наведених вихідних даних про господарську діяльність підприємства за січень – лютий поточного року необхідно:
- скласти кореспонденцію рахунків за операціями , що наведені у журналах господарських операцій за січень та лютий місяці;
- заповнити журнал продажів і журнал придбання товарів, робіт, послуг на підставі журналу господарських операцій підприємства «Сакура» за січень та лютий місяці поточного року та визначити в них податкові зобов'язання і податковий кредит щодо ПДВ за кожен із указаних періодів поточного року. Для виконання цього завдання можна взяти окремі аркуші з реальних журналів з продажу та придбання товарів, робіт, послуг , або скористуватися умовними прикладами цих журналів, що наведені у таблицях 3 та 4 додатку до даних методичних указівок.
- на підставі даних журналів обліку продажу товарів (робіт, послуг) за кожній вказаний період (січень та лютий поточного року ) визначити та проаналізувати обсяги оподатковуваних операцій підприємства з ПДВ за кожний із указаних періодів та вирішити , яку податкову декларацію підприємство повинне надавати до податкової інспекції, - повну чи скорочену та строки її подання. При визначенні виду податкової декларації та строків її подання треба керуватися пп.. 1-2 „Порядку заповнення та подання декларації про податок на додану вартість”, затвердженої наказом ДПА України від 30.05.97 р. № 166 із змінами та доповненнями .
- на підставі даних журналів обліку продажу товарів (робіт, послуг) і журналу обліку придбання товарів (робіт, послуг) визначити суми податкового зобов’язання та податкового кредиту за кожний податковий період та заповнити відповідні податкові декларації з ПДВ за вказані звітні періоди поточного року. При заповнені декларації з ПДВ за лютий місяць потрібно врахувати результати розрахунку суми ПДВ у декларації попереднього звітного періоду ( січня).
Визначення податкового зобов’язання з ПДВ за звітний період розраховується по формулі :
ПДВ зоб = О реал / 6,
де – ПДВ зоб - сума податкового зобов’язання підприємства за вказаний звітний період; О раел – обсяг оподатковуваних операцій підприємства за вказаний звітний період .
Визначення суми податкового кредиту з ПДВ за вказаний звітний період розраховується по формулі :
ПДВ кр = Впридб. /6 ,
де - ПДВ кр - сума податкового кредиту підприємства за вказаний звітний період;
Впридб. - придбаних матеріальних цінностей, послуг, робіт, які використовуються підприємством на виробничі цілі за вказаний звітний період.
- на підставі заповнених декларацій з податку на додану вартість за січень та лютий поточного року визначити суму ПДВ, що підлягає перерахуванню до бюджету за кожен із звітних податкових періодів по формулі :
 ПДВ = ПДВ зоб – ПДВ кр ,
де -  ПДВ – сума податку на додану вартість, що підлягає перерахуванню до бюджету за вказаний звітний період
При визначенні сум ПДВ, що підлягають перерахуванню до бюджету за кожний звітний період ( січень та лютий )необхідно керуватися нижченаведеними положеннями.
У випадку, якщо ПДВ зоб > ПДВкр , то підприємство зобов'язане перерахувати до бюджету позитивну різницю між податковими зобов'язаннями і податковим кредитом. Якщо ж ПДВ про  ПДВ кр підприємство має право одержати відшкодування з бюджету по ПДВ у тому періоді, у якому платником податку буде досягнутий обсяг оподатковуваних операцій у розмірі 300 000 тис. грн.
При оформленні контрольної роботи необхідно:
- скласти та навести журнали операцій підприємства за січень – лютий поточного року;
- заповнити реєстр отриманих та виданих податкових накладних.
- заповнити відповідні декларації з податку на додану вартість додаток 5 за січень та лютий місяці поточного року.
- заповнити та навести розрахунок коригування сум ПДВ;
- зробити висновки та вказати суми податку на додану вартість , які потрібно перерахувати до бюджету за кожен із звітних періодів та дати їх перерахування .

Рішення. 6
Висновки 27
Список використаної літератури 28

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Податковий практикум»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Порядок збільшення балансової вартості груп основних фондів у податковому обліку
 • ЗАДАТКИ І ЗДІБНОСТІ
 • Податковий менеджмент
 • Фінанси Варіант 5
 • Податковий облік валових доходів
 • Податковий облік валових доходів
 • Методы найменших квадратов
 • ПОДАТКОВИЙ ЗАКОН ТА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ
 • Виникнення та розвиток бартерних операцій
 • Особливості звітності орендних підприємств
 • Економічне зростання і рівень життя населення
Cгенерировано за 0.136364 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів