Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Податковий практикум » (ID:27672)

| Размер: 94 кб. | Объем: 23 стр. | Стоимость: 100 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
Содержание1. Вихідні дані……………………………………………………………… 3

2. Завдання 1…………………………………………………………………3
Підприємство „Сакура” згідно статуту займається виконанням робіт по встановленню жалюзі юридичним особам із використанням матеріалів виконавця. Приватне підприємство розпочало свою господарську діяльність з 04 січня поточного року. Підприємство самостійно зареєструвалося як платник податку на додану вартість та обрало податковий період , що дорівнює місяцю.
За січень та лютий місяці поточного року підприємство здійснили господарчі операції , що наведені у журналах господарських операцій за січень та лютий поточного року відповідно у таблиці 1 та 2.
На підставі наведених вихідних даних про господарську діяльність підприємства за січень – лютий поточного року необхідно скласти кореспонденцію рахунків за операціями, що наведені у журналах господарських операцій за січень та лютий місяці.
Таблиця 1
Журнал господарчих операцій за січень місяць
Номер операції Дата операції Зміст операцій Кореспонденція рахунків Сума, грн.
Дебет Кредит Часткова Повна
1 11.01 В.б. Надійшла оплата за монтаж жалюзі за від ТОВ МЕФ по с/ф 1 від 8.01.2003 р., у сумі (4200-10п),у т.ч. ПДВ 4200 –70=4130 311
643 36
641/пдв
4130

688,33
...
Таблиця 2
Журнал господарчих операцій за лютий місяць


Завдання 2. На підставі наведених вихідних даних про господарську діяльність підприємства за січень – лютий поточного року необхідно заповнити журнал продажів і журнал придбання товарів, робіт, послуг на підставі журналу господарських операцій підприємства «Сакура» за січень та лютий місяці поточного року та визначити в них податкові зобов'язання і податковий кредит щодо ПДВ за кожен із указаних періодів поточного року.

4. Завдання 3…………………………………………………………………8
Завдання 3. На підставі наведених вихідних даних про господарську діяльність підприємства за січень – лютий поточного року необхідно на підставі даних журналів обліку продажу товарів (робіт, послуг) за кожній вказаний період (січень та лютий поточного року ) визначити та проаналізувати обсяги оподатковуваних операцій підприємства з ПДВ за кожний із указаних періодів та вирішити , яку податкову декларацію підприємство повинне надавати до податкової інспекції, - повну чи скорочену та строки її подання.. При визначенні виду податкової декларації та строків її подання треба керуватися пп.. 1-2 „Порядку заповнення та подання декларації про податок на додану вартість”, затвердженої наказом ДПА України від 30.05.97 р. № 166 із змінами та доповненнями
5. Завдання 4…………………………………………………………………9
Завдання 4. На підставі наведених вихідних даних про господарську діяльність підприємства за січень – лютий поточного року необхідно на підставі даних журналів обліку продажу товарів (робіт, послуг) і журналу обліку придбання товарів (робіт, послуг) визначити суми податкового зобов’язання та податкового кредиту за кожний податковий період та заповнити відповідні податкові декларації з ПДВ за вказані звітні періоди поточного року. При заповнені декларації з ПДВ за лютий місяць потрібно врахувати результати розрахунку суми ПДВ у декларації попереднього звітного періоду ( січня).
6. Завдання 5………………………………………………………………..22
Завдання 5. Зробити висновки та вказати суми податку на додану вартість , які потрібно перерахувати до бюджету за кожен із звітних періодів та дати їх перерахування.
Суми податку на додану вартість до перерахування буде лише за лютий місяць в розмірі – 16 717 грн. (17 067 податкове зобов’язання за лютий – 350 залишок від’ємного податкового зобов’язання за січень). Сплачений податок на додану вартість повинен бути до кінця місяця наступного за звітним, або через 10 днів після кінцевої дати здачі декларації. Тобто, якщо в декларації кінцевий термін подання 20 число то сплатити ПДВ необхідно до 30 числа.
Перерахування здійснене наступним платіжним дорученням:

Список використаної літератури…………………………………………..23
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Податковий практикум »
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Порядок збільшення балансової вартості груп основних фондів у податковому обліку
 • ЗАДАТКИ І ЗДІБНОСТІ
 • Податковий менеджмент
 • Фінанси Варіант 5
 • Податковий облік валових доходів
 • Податковий облік валових доходів
 • Методы найменших квадратов
 • ПОДАТКОВИЙ ЗАКОН ТА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ
 • Виникнення та розвиток бартерних операцій
 • Особливості звітності орендних підприємств
 • Економічне зростання і рівень життя населення
Cгенерировано за 0.152344 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів