Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Контрольна з цивільного права особлива частина » (ID:23476)

| Размер: 17 кб. | Объем: 15 стр. | Стоимость: 85 грн. | Добавлена: 12.08.2008 | Код продавца: 2 |
Содержание
І. Теоретична частина: 3
1. Поняття та загальна правова характеристика договору підряду. Види договорів підряду. Нормативно-правова основа різних видів договорів підряду. 3
2. Договір будівельного підряду. Види підрядних договорів на виконання будівельних робіт. Договір на виконання будівельних і монтажних робіт, правова відповідальність та обов'язки сторін за виконання умов договору підряду на виконання будівельних робіт. 5
ІІ. Ситуаційні завдання. 11
Завдання № 1. 11
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарант", засновано на спільній власності (приватній і державній, частка державної власності становила 53% статутного фонду) споруджувало за договором підряду на капітальне будівництво для приватного підприємства "Затишок" фабрику з безвідходної обробки деревини та виготовлення меблів. ТОВ "Гарант", як підрядник, залучило до виконання робіт з монтажу технологічної лінії з первинної обробки деревини субпідрядника. Субпідрядник не виконав взятих на себе за договором субпідряду робіт в передбачений договором термін, через що загальні строки здачі виконаної роботи замовнику також були порушені. Замовник звернувся з прстензісю до ТОВ "Гарант" про сплату неустойки, визначені законом за порушення передбачених договором строків виконання робіт.
ТОВ "Гарант" відмовило в задоволенні претензії, мотивуючи свою відмову тим, що договором гснерального підряду не було передбачено стягнення неустойки за порушення зобов'язань із договору. Крім того, строки здачі об'єкта були порушені з вини субпідрядника. Чи заслуговують на увагу в плані правової обґрунтованості аргументи підрядника?

Завдання № 2. 12
Підприємство "Академбуд" за договором підряду з київським спортивним клубом "Динамо" зобов'язалось реконструювати київський республіканський стадіон. В процесі виконання договору виявилось, що німецька фірма "Дітріх" не зможе виконати своє зобов'язання перед "Академбудом" за договором поставки необхідного обладнання для облаштування трибун стадіону, як це було передбачено проектно-кошторисною документацією на будівництво, з тієї причини, що виробництво матеріалу, потрібного для виготовлення цього обладнання, припинене па вимогу санітарно-епідеміологічної служби через токсичність виробництва потрібної сировини, що було встановлено за даними дослідження, оприлюдненими після підписання договору поставки обладнання.
Встановивши цей факт "Академбуд" звернувся з листом до замовника, спортклубу "Динамо" з пропозицією замінити передбачене проектом обладнання трибун на інше, що потребує внести зміни в проектно-кошторисну документацію. Відповіді на свій лист "Академбуд" не одержав.
Згодом, спортклуб "Динамо" звернувся до "Академбуду" з претензією про виплату передбаченої договором неустойки за порушення договірних строків виконання робіт та про відшкодування завданих збитків, які не покривались неустойкою, включаючи як прямі витрати, так і неодержані доходи.
Як згідно з чинним законодавством мав відреагувати підрядник на звернені до нього претензійні вимоги замовника?

Бібліографія 15
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Контрольна з цивільного права особлива частина »
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Цивільне право в системі права України
 • ПРЕДМЕТ, МЕТОД, ПРИНЦИПИ І СИСТЕМА ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА
 • Система екологічного права України
 • Цивільне право як галузь приватного права
 • Цивільне право як галузь приватного права
 • Поняття і види об'єктів цивільного права зарубіжних країн і України
 • Аналiз зарубiжного цивiльного права в Українi
 • Поняття та особливості суб’єктів цивільного права
 • Контрольна робота цивільно-процесуальне право
 • Система римського цивільного права та її періодизація
 • Поняття цивільного права
Cгенерировано за 0.131995 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...