Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Контрольна з цивільного права особлива частина » (ID:23476)

| Размер: 17 кб. | Объем: 15 стр. | Стоимость: 85 грн. | Добавлена: 12.08.2008 | Код продавца: 2 |
Содержание
І. Теоретична частина: 3
1. Поняття та загальна правова характеристика договору підряду. Види договорів підряду. Нормативно-правова основа різних видів договорів підряду. 3
2. Договір будівельного підряду. Види підрядних договорів на виконання будівельних робіт. Договір на виконання будівельних і монтажних робіт, правова відповідальність та обов'язки сторін за виконання умов договору підряду на виконання будівельних робіт. 5
ІІ. Ситуаційні завдання. 11
Завдання № 1. 11
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарант", засновано на спільній власності (приватній і державній, частка державної власності становила 53% статутного фонду) споруджувало за договором підряду на капітальне будівництво для приватного підприємства "Затишок" фабрику з безвідходної обробки деревини та виготовлення меблів. ТОВ "Гарант", як підрядник, залучило до виконання робіт з монтажу технологічної лінії з первинної обробки деревини субпідрядника. Субпідрядник не виконав взятих на себе за договором субпідряду робіт в передбачений договором термін, через що загальні строки здачі виконаної роботи замовнику також були порушені. Замовник звернувся з прстензісю до ТОВ "Гарант" про сплату неустойки, визначені законом за порушення передбачених договором строків виконання робіт.
ТОВ "Гарант" відмовило в задоволенні претензії, мотивуючи свою відмову тим, що договором гснерального підряду не було передбачено стягнення неустойки за порушення зобов'язань із договору. Крім того, строки здачі об'єкта були порушені з вини субпідрядника. Чи заслуговують на увагу в плані правової обґрунтованості аргументи підрядника?

Завдання № 2. 12
Підприємство "Академбуд" за договором підряду з київським спортивним клубом "Динамо" зобов'язалось реконструювати київський республіканський стадіон. В процесі виконання договору виявилось, що німецька фірма "Дітріх" не зможе виконати своє зобов'язання перед "Академбудом" за договором поставки необхідного обладнання для облаштування трибун стадіону, як це було передбачено проектно-кошторисною документацією на будівництво, з тієї причини, що виробництво матеріалу, потрібного для виготовлення цього обладнання, припинене па вимогу санітарно-епідеміологічної служби через токсичність виробництва потрібної сировини, що було встановлено за даними дослідження, оприлюдненими після підписання договору поставки обладнання.
Встановивши цей факт "Академбуд" звернувся з листом до замовника, спортклубу "Динамо" з пропозицією замінити передбачене проектом обладнання трибун на інше, що потребує внести зміни в проектно-кошторисну документацію. Відповіді на свій лист "Академбуд" не одержав.
Згодом, спортклуб "Динамо" звернувся до "Академбуду" з претензією про виплату передбаченої договором неустойки за порушення договірних строків виконання робіт та про відшкодування завданих збитків, які не покривались неустойкою, включаючи як прямі витрати, так і неодержані доходи.
Як згідно з чинним законодавством мав відреагувати підрядник на звернені до нього претензійні вимоги замовника?

Бібліографія 15
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Контрольна з цивільного права особлива частина »
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Цивільне право в системі права України
 • ПРЕДМЕТ, МЕТОД, ПРИНЦИПИ І СИСТЕМА ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА
 • Система екологічного права України
 • Цивільне право як галузь приватного права
 • Цивільне право як галузь приватного права
 • Поняття і види об'єктів цивільного права зарубіжних країн і України
 • Аналiз зарубiжного цивiльного права в Українi
 • Поняття та особливості суб’єктів цивільного права
 • Контрольна робота цивільно-процесуальне право
 • Система римського цивільного права та її періодизація
 • Поняття цивільного права
Cгенерировано за 0.125038 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів