Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Організація соціальної роботи у Франції» (ID:33187)

| Размер: 17 кб. | Объем: 14 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. Загальна характеристика соціальної роботи у Франції. 4
2. Професійні групи соціальної роботи. 6
3. Соціальна робота з молоддю. 10
Висновки 13
Література 14


Вступ
Розвинені західноєвропейські країни уявляють для наших співвітчизників неабиякий інтерес. Стабільність та добробут мешканців цих держав викликає заздрість у наших громадян, бажання будь-якою ціною залучитися до життя в ній. До таких країн, як вважається, відноситься Франція, де існує значно високий рівень життя населення. Однак, навіть і в цій країні не все гаразд з соціальними проблемами, які мають в ній місце. Статистичні дані показують, що рівень безробіття у Франції є однім із найвищих в Європі і складає 10,2%. Це означає, що кожний десятий працездатний француз перебуває поза межами активної суспільно-економічної діяльності. Крім того, Франція є країною, де найбільша кількість літніх людей. Майже одна третина французів – пенсіонери, тобто та категорія населення, яка потребує підвищеної уваги та піклування з боку держави і суспільства. Все це свідчить про необхідність проведення в країні широкомасштабної та багатогалузевої соціальної політики, а соціальна робота в цьому плані повинна стати знаряддям підтримки та допомоги людям, що опинилися в проблемних умовах. Наскільки ефективна соціальна робота у Франції і які її особливості – тема розгляду даної роботи.

Висновки
Соціальна робота у Франції є однім із приоритетних напрямків діяльності держави в області соціального захисту та підтримки населення. Вона має давню історію, а її сучасний стан свідчить про значний прогрес французького суспільства щодо забезпечення загальних прав людини, її соціальної підтримки в будь-яких проблемних моментах життя. Соціальна робота у Франції стосується не тільки найбідніших та найнезахищеніших верств населення, а й всіх, хто має ті чи інші труднощі, викликані дією негативних суспільних чинників.
Основний тягар соціальної роботи у Франції бере на себе держава, яка через розгалужену систему соціальних закладів вирішує економічні, психологічні, медичні, особистісні проблеми клієнтів соціальної роботи. Крім державних установ, вагому допомогу в здійсненні соціальної роботи здійснюють громадські та благодійницькі організації, волонтерська служба.
Особлива увага під час реалізації соціальної роботи приділяється молоді. Вона не тільки сама є об’єктом прискіпливої уваги французької громадськості, а й використовується для проведення більшості заходів в цій сфері. Молодь Франції має непогані можливості набути професію „соціальної кар’єри” та за допомогою цього „стати на ноги”, знайти своє місце в житті.
Литература
Література
1. Андрущенко В. П., Бех В. П., Лукашевич М. П., Мигович І. І., Пінчук І. М. Соціальна робота. – К., УДЦССМ, 2001. – Кн. 1 : Актуальні проблеми теорії і практики соціальної роботи на межі тисячоліть. – 344с.
2. Головатий М.Ф., Панасюк М.Б. Соціальна політика і соціальна робота: Термінологічно-понятійний словник / Міжрегіональна академія управління персоналом. – К., МАУП, 2005. – 560с.
3. Кузьмин К.В., Сутырин Б.А. История социальной работы за рубежом и в России (с древности до начала ХХ века): Учеб. пособие. – М., Академический Проект; Трикста, 2006. – 623с.
4. Лукьянова Г.И. Реформы в социальной сфере: опыт Франции // Труд за рубежом. – 2006. – № 3. – C. 95-118.
5. Люшинська О. Х., Ружин К. М., Рішар-Заппеллаб Ж. Обличчя Франції: Навчальний посібник з країнознавства. – Запоріжжя, Поліграф, 1999. – 222с.
6. Попович Г.М. Соціальна робота в Україні і за рубежем: Навч.-метод. посібник. – Ужгород, МПП "Гражда", 2000. – 134с.
7. Социальное обеспечение в странах Запада: Франция, ФРГ, Италия: Сб. обзоров / РАН; Институт научной информации по общественным наукам / С.Л. Зарецкая (ред.). – М., 1994. – 148с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Теоретичні основи соціальної роботи в громаді
 • Організаційна структура соціальної роботи в Україні
 • ОРГАНІЗАЦІЙНІВ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
 • Установки та методи соціальної роботи за кордоном
 • Досвід соціальної роботи на прикладі окремих країнах
 • Досвід соціальної роботи на прикладі окремих країнах
 • Установки та методи соціальної роботи за кордоном
 • Професійний портрет сучасного соціального працівника
 • Форми соціальної роботи із студентською молоддю
 • ВИНИКНЕННЯ ТА ЕВОЛЮЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
 • Цінності соціальної роботи. Контрольна робота з дисципліни «Соціальна робота»
Cгенерировано за 0.086463 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів