Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Організація соціальної роботи у Франції» (ID:33187)

| Размер: 17 кб. | Объем: 14 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
Содержание Вступ 3
1. Загальна характеристика соціальної роботи у Франції. 4
2. Професійні групи соціальної роботи. 6
3. Соціальна робота з молоддю. 10
Висновки 13
Література 14


Вступ
Розвинені західноєвропейські країни уявляють для наших співвітчизників неабиякий інтерес. Стабільність та добробут мешканців цих держав викликає заздрість у наших громадян, бажання будь-якою ціною залучитися до життя в ній. До таких країн, як вважається, відноситься Франція, де існує значно високий рівень життя населення. Однак, навіть і в цій країні не все гаразд з соціальними проблемами, які мають в ній місце. Статистичні дані показують, що рівень безробіття у Франції є однім із найвищих в Європі і складає 10,2%. Це означає, що кожний десятий працездатний француз перебуває поза межами активної суспільно-економічної діяльності. Крім того, Франція є країною, де найбільша кількість літніх людей. Майже одна третина французів – пенсіонери, тобто та категорія населення, яка потребує підвищеної уваги та піклування з боку держави і суспільства. Все це свідчить про необхідність проведення в країні широкомасштабної та багатогалузевої соціальної політики, а соціальна робота в цьому плані повинна стати знаряддям підтримки та допомоги людям, що опинилися в проблемних умовах. Наскільки ефективна соціальна робота у Франції і які її особливості – тема розгляду даної роботи.

Висновки
Соціальна робота у Франції є однім із приоритетних напрямків діяльності держави в області соціального захисту та підтримки населення. Вона має давню історію, а її сучасний стан свідчить про значний прогрес французького суспільства щодо забезпечення загальних прав людини, її соціальної підтримки в будь-яких проблемних моментах життя. Соціальна робота у Франції стосується не тільки найбідніших та найнезахищеніших верств населення, а й всіх, хто має ті чи інші труднощі, викликані дією негативних суспільних чинників.
Основний тягар соціальної роботи у Франції бере на себе держава, яка через розгалужену систему соціальних закладів вирішує економічні, психологічні, медичні, особистісні проблеми клієнтів соціальної роботи. Крім державних установ, вагому допомогу в здійсненні соціальної роботи здійснюють громадські та благодійницькі організації, волонтерська служба.
Особлива увага під час реалізації соціальної роботи приділяється молоді. Вона не тільки сама є об’єктом прискіпливої уваги французької громадськості, а й використовується для проведення більшості заходів в цій сфері. Молодь Франції має непогані можливості набути професію „соціальної кар’єри” та за допомогою цього „стати на ноги”, знайти своє місце в житті.
Литература
Література
1. Андрущенко В. П., Бех В. П., Лукашевич М. П., Мигович І. І., Пінчук І. М. Соціальна робота. – К., УДЦССМ, 2001. – Кн. 1 : Актуальні проблеми теорії і практики соціальної роботи на межі тисячоліть. – 344с.
2. Головатий М.Ф., Панасюк М.Б. Соціальна політика і соціальна робота: Термінологічно-понятійний словник / Міжрегіональна академія управління персоналом. – К., МАУП, 2005. – 560с.
3. Кузьмин К.В., Сутырин Б.А. История социальной работы за рубежом и в России (с древности до начала ХХ века): Учеб. пособие. – М., Академический Проект; Трикста, 2006. – 623с.
4. Лукьянова Г.И. Реформы в социальной сфере: опыт Франции // Труд за рубежом. – 2006. – № 3. – C. 95-118.
5. Люшинська О. Х., Ружин К. М., Рішар-Заппеллаб Ж. Обличчя Франції: Навчальний посібник з країнознавства. – Запоріжжя, Поліграф, 1999. – 222с.
6. Попович Г.М. Соціальна робота в Україні і за рубежем: Навч.-метод. посібник. – Ужгород, МПП "Гражда", 2000. – 134с.
7. Социальное обеспечение в странах Запада: Франция, ФРГ, Италия: Сб. обзоров / РАН; Институт научной информации по общественным наукам / С.Л. Зарецкая (ред.). – М., 1994. – 148с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Теоретичні основи соціальної роботи в громаді
 • Організаційна структура соціальної роботи в Україні
 • ОРГАНІЗАЦІЙНІВ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
 • Установки та методи соціальної роботи за кордоном
 • Досвід соціальної роботи на прикладі окремих країнах
 • Досвід соціальної роботи на прикладі окремих країнах
 • Установки та методи соціальної роботи за кордоном
 • Професійний портрет сучасного соціального працівника
 • Форми соціальної роботи із студентською молоддю
 • ВИНИКНЕННЯ ТА ЕВОЛЮЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
 • Цінності соціальної роботи. Контрольна робота з дисципліни «Соціальна робота»
Cгенерировано за 0.077861 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...