Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Контрольна робота з економіки підприємства» (ID:6390)

| Размер: 43 кб. | Объем: 25 стр. | Стоимость: 100 грн. | Добавлена: 03.08.2006 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗміст.
Теоретичні питання: 3
1. Вплив нематеріальних ресурсів підприємства на конкурентоспроможність його продукції на ринку. 3
2. Вибір форм і систем оплати праці на підприємствах різних форм власності. 6
3. Особливості банкрутства і ліквідації підприємств в Україні. 10
Задача 1. 14
Розрахувати план випуску товарної, валової та реалізованої продукції механічного заводу, якщо в наступному році планується виготовити 6000+100n насосів по ціні 800+n грн. за одиницю, 4000+ 100n акумуляторів по ціні 150+n грн. і 1000+100n карбюраторів по ціні 100+n грн. Також будуть виготовлені запасні частини на суму 150+n тис. грн., 50% яких буде використано для власних потреб, а решта буде реалізована. Вартість послуг, призначених для реалізації на сторону, складе 70+n тис. грн. Залишок незавершеного виробництва на початок планового періоду становить 20+n тис. грн., на кінець періоду - 60+п тис. грн. Залишок готової продукції на початок року становив 200+10n тис. грн., а на кінець року - 180+10n тис. гри.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента. Якщо Ваш варіант 20, то умова задачі виглядає наступним чином:
Розрахувати план випуску товарної, валової та реалізованої продукції механічного заводу, якщо в наступному році планується виготовити 8000 насосів по ціні 820 грн. за одиницю, 6000 акумуляторів по ціні 170 грн. і 3000 карбюраторів по ціні 120 грн. Також будуть виготовлені запасні частини на суму 170 тис. грн., 50% яких буде використано для власних потреб, а решта буде реалізована. Вартість послуг, призначених для реалізації на сторону, складе 90 тис. грн. Залишок незавершеного виробництва на початок планового періоду становить 40 тис. грн., на кінець періоду — 80 тис. грн. Залишок готової продукції на початок року становив 400 тис. грн., а на кінець року - 380 тис. грн.
Аналогічно формуються умови решти задач, тобто кожному варіанту контрольної роботи відповідає певна комбінація цифрових даних в задачах.
Для нашого випадку п = 14.
Задача 2. 17
Визначити середньорічну вартість основних фондів підприємства, показники фондовіддачі, фондомісткості і фондоозброєності, якщо відомо, що вартість основних фондів на початок року становила 50+n млн. грн., з 1 березня було введено основних фондів на суму З+n млн. грн., з початку третього кварталу - введено на 20+n млн. грн. з 1 липня виведено основних фондів на 7+n млн. грн., а з четвертого кварталу - виведено основних фондів на 10+n млн. грн.
Запланований обсяг випуску продукції становить 100+10n млн. грн., а чисельність промислово-виробничого персоналу - 4000+100n чол.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Задача 3. 19
У звітному році сума нормованих оборотних засобів на підприємстві склала 100+10n тис. грн. Тривалість одного обороту оборотних засобів -30+n днів. В наступному році обсяг реалізованої продукції збільшиться на 1 +n%. Визначити, на скільки днів скоротиться час одного обороту при тій же величині нормованих оборотних коштів.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Задача 4. 20
Середньоспискова чисельність працівників на підприємстві за 2004 рік склала 500+n чол. Протягом року за власним бажанням звільнилось 10+n чол., за порушення трудової дисципліни звільнено 5 чол., пішли на пенсію 5+n чол., поступили в навчальні заклади на денну форму навчання - 3 чол., переведені на інші посади і в інші підрозділи - 15+n чол..
Визначте коефіцієнт плинності кадрів та коефіцієнт вибуття кадрів.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Задача 5. 22
На малому підприємстві витрати на оренду приміщень та їх утримання становлять 5+n тис. грн. на рік, а витрати на управління, інженерне і виробничо-господарське обслуговування та амортизаційні відрахування -6+n тис. грн. Надходження від реалізації продукції склали 70+n тис. грн. за рік, а змінні витрати - 20+n тис. грн. Виробнича потужність підприємства -1200+n одиниць.
Визначити мінімальний обсяг випуску продукції на рік, який забезпечує беззбитковість виробництва.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Література. 25
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Контрольна робота з економіки підприємства»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
 • Контрольна з культури України
 • Контрольна робота «Статистика»
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з экології
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з статистики
 • Контрольна робота з англійської
 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ФІЗИКИ
 • Контрольна робота з алгебри
 • Контрольна робота Зі страхування
Cгенерировано за 0.126573 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів