Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Контрольна робота з економіки підприємства» (ID:6390)

| Размер: 43 кб. | Объем: 25 стр. | Стоимость: 100 грн. | Добавлена: 03.08.2006 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗміст.
Теоретичні питання: 3
1. Вплив нематеріальних ресурсів підприємства на конкурентоспроможність його продукції на ринку. 3
2. Вибір форм і систем оплати праці на підприємствах різних форм власності. 6
3. Особливості банкрутства і ліквідації підприємств в Україні. 10
Задача 1. 14
Розрахувати план випуску товарної, валової та реалізованої продукції механічного заводу, якщо в наступному році планується виготовити 6000+100n насосів по ціні 800+n грн. за одиницю, 4000+ 100n акумуляторів по ціні 150+n грн. і 1000+100n карбюраторів по ціні 100+n грн. Також будуть виготовлені запасні частини на суму 150+n тис. грн., 50% яких буде використано для власних потреб, а решта буде реалізована. Вартість послуг, призначених для реалізації на сторону, складе 70+n тис. грн. Залишок незавершеного виробництва на початок планового періоду становить 20+n тис. грн., на кінець періоду - 60+п тис. грн. Залишок готової продукції на початок року становив 200+10n тис. грн., а на кінець року - 180+10n тис. гри.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента. Якщо Ваш варіант 20, то умова задачі виглядає наступним чином:
Розрахувати план випуску товарної, валової та реалізованої продукції механічного заводу, якщо в наступному році планується виготовити 8000 насосів по ціні 820 грн. за одиницю, 6000 акумуляторів по ціні 170 грн. і 3000 карбюраторів по ціні 120 грн. Також будуть виготовлені запасні частини на суму 170 тис. грн., 50% яких буде використано для власних потреб, а решта буде реалізована. Вартість послуг, призначених для реалізації на сторону, складе 90 тис. грн. Залишок незавершеного виробництва на початок планового періоду становить 40 тис. грн., на кінець періоду — 80 тис. грн. Залишок готової продукції на початок року становив 400 тис. грн., а на кінець року - 380 тис. грн.
Аналогічно формуються умови решти задач, тобто кожному варіанту контрольної роботи відповідає певна комбінація цифрових даних в задачах.
Для нашого випадку п = 14.
Задача 2. 17
Визначити середньорічну вартість основних фондів підприємства, показники фондовіддачі, фондомісткості і фондоозброєності, якщо відомо, що вартість основних фондів на початок року становила 50+n млн. грн., з 1 березня було введено основних фондів на суму З+n млн. грн., з початку третього кварталу - введено на 20+n млн. грн. з 1 липня виведено основних фондів на 7+n млн. грн., а з четвертого кварталу - виведено основних фондів на 10+n млн. грн.
Запланований обсяг випуску продукції становить 100+10n млн. грн., а чисельність промислово-виробничого персоналу - 4000+100n чол.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Задача 3. 19
У звітному році сума нормованих оборотних засобів на підприємстві склала 100+10n тис. грн. Тривалість одного обороту оборотних засобів -30+n днів. В наступному році обсяг реалізованої продукції збільшиться на 1 +n%. Визначити, на скільки днів скоротиться час одного обороту при тій же величині нормованих оборотних коштів.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Задача 4. 20
Середньоспискова чисельність працівників на підприємстві за 2004 рік склала 500+n чол. Протягом року за власним бажанням звільнилось 10+n чол., за порушення трудової дисципліни звільнено 5 чол., пішли на пенсію 5+n чол., поступили в навчальні заклади на денну форму навчання - 3 чол., переведені на інші посади і в інші підрозділи - 15+n чол..
Визначте коефіцієнт плинності кадрів та коефіцієнт вибуття кадрів.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Задача 5. 22
На малому підприємстві витрати на оренду приміщень та їх утримання становлять 5+n тис. грн. на рік, а витрати на управління, інженерне і виробничо-господарське обслуговування та амортизаційні відрахування -6+n тис. грн. Надходження від реалізації продукції склали 70+n тис. грн. за рік, а змінні витрати - 20+n тис. грн. Виробнича потужність підприємства -1200+n одиниць.
Визначити мінімальний обсяг випуску продукції на рік, який забезпечує беззбитковість виробництва.
Примітка. Величина п в умові задачі відповідає номеру варіанта студента.
Література. 25
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Контрольна робота з економіки підприємства»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
 • Контрольна з культури України
 • Контрольна робота «Статистика»
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з экології
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з статистики
 • Контрольна робота з англійської
 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ФІЗИКИ
 • Контрольна робота з алгебри
 • Контрольна робота Зі страхування
Cгенерировано за 0.124486 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...