Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Пенсійне та матеріально-побутове забезпечення державних службовців» (ID:61811)

| Размер: 39 кб. | Объем: 20 стр. | Стоимость: 40 грн. | Добавлена: 11.10.2010 | Код продавца: 5 |
СодержаниеПЛАН
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ДЕРЖАВНА СЛУЖБА І ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ
1 Погляди на Закон України "Про державну службу"
2. Поняття державної служби. Державні службовці
3. Основні принципи державної служби
4 Право на державну службу
5. Правовий статус державних службовців державних органів та їх апарату
РОЗДІЛ II. РАНГИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
РОЗДІЛ ПІ. ПРИПИНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ВІДСТАВКА ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ
РОЗДІЛ IV. МАТЕРІАЛЬНЕ ТА СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
1 Оплата праці державних службовців
2. Відпустки та соціально-побутове забезпечення державних службовців
3. Пенсійне забечпечення і грошова допомога державним службовцям
ВИСНОВКИ СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ ТА НОРМАТИВНИХ АКТІВ
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
ЛитератураДержавні службовці та члени їх сімей, які проживають разом з ними, користуються у встановленому порядку безплатним медичним обслуговуванням у державних закладах охорони здоров"я, та цими ж закладами вони обслуговуються і після виходу на пенсію-
Згідно листа Мінфіну та Мінпраці від 21 09.95 № 05-3209 "Щодо порядку надання матеріальної допомоги працівникам органів державної виконавчої влади" держслужбовцям для вирішення соціально-побутових питань може надаватись матеріальна допомога у розмірі середньомісячної зарплати, і це також є одним із видів матеріального забезпечення, спрямований на поліпшення соціально-побутових умов державного службовця.
3. ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЯМ
Із всіх питань, які розглядалися в попередніх розділах, питання пенсійного забезпечення державних службовців є найголовнішим для фахівців права соціального забезпечення, оскільки воно безпосередньо стосується тієі сфери діяльності, яка їм підпорядкована. Тому я детальніше зупинилась на розгляді цього питання.
Пенсійне забезпечення державних службовців регулюється статтею 37 Закону України "Про державну службу". Постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 року № 283 "Про порядок обчислення стажу державної служби" та деякими іншими нормативними актами. Для практичного застосування працівниками сфери соціального захисту положень, перерахованих вище нормативних актів, різними міністерствами, зокрема. Міністерством соціального захисту населення України. Міністерством фінансів України, Пенсійним Фондом України, Міністерством юстиції України, Головним управлінням державної служби при Кабінеті Міністрів України у співпраці були прийняті відповідні роз"яснення, консультації, накази та листи, що призвело до значного полегшення в практичній роботі.
Згідно статті 37 Закону України "Про державну службу" пенсія державним службовцям виплачується за рахунок держави. Отже, у першій частині статті 37 вказаного Закону мова йде про джерело виплати пенсій державним службовцям (за рахунок держави). Згідно Постанови Верховної Ради України "Про введення в дію Закону України "Про державну службу" ця частина вступає в дію з моменту прийняття законодавчих актів України про соціальне страхування. Але поки що законодавчі акти про соціальне страхування ще тільки розробляються, але не прийняті, то пенсія до часу їх прийняття виплачується в загальновстановленому порядку.
Частина 2 статті 37 Закону України "Про державну службу" передбачає, що на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством України пенсійного віку, тобто згідно статті 12 Закону України "Про пенсійне забезпечення" від 5 листопада 1991 року для чоловіків - 60 років, для жінок -55 років, і при наявності загального трудового стажу - для чоловіків не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років.
Відповідно до листа Міністерства соціального захисту населення України від 25.08.94 № 01-3784-02-1 особи, які на момент введення в дію Закону України "Про державну службу" були пенсіонерами за віком І мали необхідний загальний стаж і стаж державної служби, право на пенсійне забезпечення відповідно до статті 37 вказаного Закону набувають при умові, якщо на 01.01.94 вони працювали в державних органах і їх апараті на посадах державних службовців.
Особи, які мають необхідний загальний стаж та стаж державної служби, але досягли пенсійного віку, не перебуваючи на державній службі, права на пенсію відповідно до згаданої статті не мають.
Дуже часто виникає питання: чи мають право на пенсійне забезпечення відповідно до Закону "Про державну службу" особи, які досягли пільгового
Дополнительная информацияГод написания: 2009
Заказ Заказать Купить «Пенсійне та матеріально-побутове забезпечення державних службовців»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Соціальний захист населення і соціальний захист державних службовців. Загальні підходи і відмінності
  • Соціальний захист населення і соціальний захист державних службовців. Загальні підходи і відмінності
  • Пенсійне та матеріально-побутове забезпечення державних службовців
  • Особливості правового регулювання праці державних службовців
  • Характеристика окремих видів юридичної відповідальності, яка застосовується до державних службовців
  • Характеристика окремих видів юридичної відповідальності, яка застосовується до державних службовців
  • ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ
  • ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
  • Пенсійне забезпечення державних службовців
  • Пенсійне забезпечення державних службовців
Cгенерировано за 0.155175 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів