Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Статистика задачі» (ID:34209)

| Размер: 138 кб. | Объем: 28 стр. | Стоимость: 200 грн. | Добавлена: 28.04.2010 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗадача 1.
За даними дод.1 скласти програму, внести її до робочої табл.1 і провести статистичне спостереження, відібравши з усієї сукупності 36 підприємств з показниками, які характеризують їх діяльність.
Задача 2.
1. За даними дод.2 розподілити сукупність за обсягом основних фондів на чотири групи з рівновеликим (0,0) інтервалом (перший і останній інтервали відкриті) і встановити в кожній групі кількість підприємств, розмір основних фондів (усього та в середньому на один завод), обсяг витрат та величину одержаного прибутку в абсолютних величинах і у відсотках до підсумку.
Визначити рівень рентабельності в кожній групі. Замкнути робочу табл.2, дати їй назву та встановити вид групування. Зробити узагальнювальний висновок. Розшифрувати.
Задача 3.
1. За даними дод.2 розподілити сукупність за вартістю товарної продукції на три групи з рівнонаповненим інтервалом і встановити в кожній групі обсяг товарної продукції за базисний та звітний (плановий та фактичний) періоди. Кожній групі дати довільну назву (атрибутивна ознака).
2. Результати оформити у вигляді робочої таблиці, передбачивши в ній графи для обчислення відносних величин з точністю 0,0 (плановий період скласти самостійно) планового завдання * виконання плану та динаміки; структури (за обсягом товарної продукції звітного періоду). Замкнути робочу таблицю. Дати їй назву. Розшифрувати.
3. Навести формули та обчислити названі показники із вказаним ступенем точності для кожної групи окремо і в цілому за всією сукупністю.
Задача 4.
1. Із дод.2 виписати у робочу таблицю дані звітного періоду про кількість працюючих (підприємства 1 - 10); фонд заробітної плати та вартість товарної продукції (підприємства 1-10). Навівши відповідні формули та показавши техніку розрахунку, обчислити з точністю 0,00:
середню заробітну плату за підприємством та за групою, грн.;
середній виробіток на одного працівника (підприємства 5-10).
2. Розподілити сукупність (див. дод.2) за рівнем фондовіддачі на три групи з рівновеликим (0,00) інтервалом (перший і останній інтервали відкриті), встановити кількість підприємств у кожній групі та обчислити з точністю 0,00:
середню фондовіддачу для всієї сукупності, грн. (звичайним способом);
моду;
медіану.
Результати розрахунків внести до робочої таблиці, в якій першу і останню групи передбачити з відкритим інтервалом.
Задача 5.
1. Розділити сукупність (див. дод.2) за вартістю основних виробничих фондів на три групи з рівновеликим (0,0) інтервалом, встановити кількість робітників у кожній групі та обчислити, навівши потрібні формули та показавши техніку їх обчислення, такі показники (точність обчислення — 0,0):
а) середню вартість основних фондів: звичайним способом;
б) дисперсію (середній квадрат відхилення);
в) середнє квадратичне відхилення;
г) коефіцієнт варіації.
Записати назву формули та зробити узагальнюючий висновок після використання кожної із них.
Задача 6.
1. За даними дод.2 ранжирувати підприємства за обсягом товарної продукції і дані за першими п'ятьма підприємствами перенести до наступної таблиці (дод.3).
2. На основі одержаних в дод.3 даних визначити вид ряду динаміки та обчислити його середньомісячний рівень.
3. Обчислити і подати в робочій табл. 10 базисні та ланцюгові показники 0,00:
абсолютний приріст; коефіцієнт зростання;
темп зростання;
темп приросту;
абсолютне значення 1 % приросту.
4. Обчислити середньомісячний абсолютний приріст за досліджуваний період та середньомісячні: коефіцієнт зростання, темп зростання та темп приросту.
Для кожного обчисленого показника навести формулу, показати техніку обчислення та розкрити економічний зміст.
Задача 7.
З дод.2 виписати у робочу табл. 11 дані за базисний та звітний періоди про обсяг товарної продукції (підприємства 10 - 15) та собівартість одиниці продукції, за першими п'ятьма підприємствами і навівши формули та показавши техніку їх розрахунку, обчислити із ступенем точності 0,00 (умовно допустивши, що дані у вартісному виразі будуть у абсолютному):
індивідуальні індекси фізичного обсягу;
індивідуальні індекси цін;
загальний індекс собівартості;
загальний індекс фізичного обсягу продукції (за собівартістю), а також витрати на виробництво продукції і суму економії (перевитрат), одержану внаслідок зміни собівартості продукції. Показати взаємозв'язок між індексами:
загальний індекс середньої собівартості фіксованого складу;
індекс змінного складу;
індекс структурних зрушень;
Допоміжні розрахунки для обчислення індексів здійснити в дод. Дати таблиці назву. Записати назву формул та розкрити економічний зміст кожного обчисленого загального індексу.
Задача 8.
Шляхом механічного відбору виписати із дод.2 до робочої табл. дані про кількість робітників та фонд заробітної плати по підприємствах 2,5,8,9, 17,23,31,36, попередньо розмістивши підприємства за ознакою зростання фонду оплати праці .
На основі даних робочої табл. обчислити з точністю 0,00:
середню заробітну плату у вибірковій сукупності, грн;
дисперсію;
середню помилку вибірки, грн. (безповторний відбір);
можливі межі середньої заробітної плати з імовірністю 0,997 у генеральній сукупності і зробити узагальнювальний висновок, грн;
питому вагу заробітної плати перших трьох підприємств, %;
генеральну частку (межі середньої заробітної плати, перших трьох підприємств). Коефіцієнт довіри дорівнює 2. Зробити узагальнювальний висновок.
До кожного обчисленого показника навести формулу, показати техніку обчислення та розкрити економічний зміст.
Задача 9.
За даними дод.2 скласти рівняння парної лінійної регресії, що відображає зв'язок між обсягом основних виробничих фондів і обсягом товарної продукції. Визначити коефіцієнти кореляції та регресії, дати пояснення і зробити висновки. Зобразити зв'язок графічно.
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Статистика задачі»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистика населения
 • Статистика населения
 • Статистические исследования деятельности авиакомпаний (Аэропорта)
 • Показники динаміки рівня цін
 • СТАТИСТИКА ЦЕН
 • Статистика источников формирования и направлений использования финансовых ресурсов
 • Статистика соціального обслуговування
 • Завдання митної статистики (інтервал - одинарний)
 • Статистика
 • Автоматизація - ОБЛІК НАРАХУВАННЯ ПРОЦЕНТІВ ЗА СТРОКОВИМИ ВКЛАДАМИ КЛІЄНТІВ БАНКУ
 • Автоматизація - ОБЛІК РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ КЛІЄНТІВ БАНКУ (ФОРМУВАННЯ ВИПИСКИ З ОСОБОВОГО РАХУНКУ)
Cгенерировано за 0.134802 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів