Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Культура Австралії» (ID:33324)

| Размер: 18 кб. | Объем: 13 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. КУЛЬТУРА АБОРИГЕНІВ АВСТРАЛІЇ 4
2. КУЛЬТУРА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ 9
Висновки 14
Література 15


Вступ
Австралія як країна заслуговує сьогодні на пильне вивчення своєї культури, історії і соціального улаштування. Практично, у світі немає більш подібних земель і суспільств де було б так чудернацько сплетене минуле з сучасним. Однією з особливостей Австралії є те, що її до сих пір заселяють племена, які знаходяться на первісному ступені культурного і соціального розвитку. Разом з тим, в Австралії зусиллями інших представників її населення – європейських переселенців – утворений один з найрозвинутіших видів сучасної цивілізації. Досягнення "білих" мешканців в промисловості, сільському господарстві, будівництві є відомими в усьому світі.
Відповідно до такого розподілу країни на "білих" і "не білих", на європейців і аборигенів, можна говорити і про різні види культур, які відбивають особливості кожної групи населення Австралії.

Висновки
Наявність двох культур в межах одного державно-територіального утворення, яким є на сьогоднішній день Австралія, не заважає розвиватися одне одному, а являє собою приклад мирного та продуктивного співіснування.
Взаємовплив культурної сфери аборигенів і "європейців" є очевидним явищем сучасної австалійської реальності. Звертаючи увагу на те, що до кінця не досліджені всі культурні та релігійні надбання аборигенів, а також прихований зміст їх культурних символів, можна вважати, що подальший союз двох цивілізацій обіцяє бути ще більш ефективним.
Вже сьогодні є дуже помітним проникнення національної самобутності австралійських племен на діяльність та культуру "прийшлих" народів. Цілком ймовірно, що може відбутися народження іншого, принципово нового явища духовної сфери людства, яке буде брати свої коріння від злиття цих двох могутніх культурних потоків.
В свою чергу постіндустріальна культура європейців надає життю аборигенів нового характеру і спрямування. На наших очах відбувається зміна їх соціального устрою, зміна способу виробництва, а разом з цим – і зміна культурних орієнтирів.Литература
Література
1. Австралия-2000: Справочник / Л. Михайлова (сост.). – М. : Линор, 2000. – 314с.
2. Австралія: Навч. посіб. до курсу "Країнознавство" / Н.М. Жилко (уклад.), В.П. Коваленко (уклад.). – Ніжин : НДУ, 2006. – 144с.
3. Алексєєв Ю. М., Наулко В. І., Руденко Н. В. Країнознавство: Навч. посіб. / Київський славістичний ун-т. – К. : КСУ, 2002.
4. Бокань В.А. Культурологія: Навч. посіб. – К. : МАУП, 2000. – 134с.
5. Герчанівська П.Е. Культурологія: Навч. посіб. – К. : Університет "Україна", 2005. – 290с.,
6. Ощепкова В. В. Язык и культура Великобритании, США, Канады, Австралии, Новой Зеландии: Учеб. пособие . – М. : Глосса-Пресс, 2004. – 336с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Туристичні ресурси Австралії
  • Контрольна з культури
  • Загальна характеристика кран Австралії та Океанії як регіону: сучасні проблеми та суперечності.
  • Культура Австралії
  • Вплив християнства на формування культури Середньовіччя
  • Конспект з культурології
  • Основи теорії культури
  • Культура Вілланови у Північній та Центральній Італії. Культура етрусків
  • Антична культура: Давній Рим
  • Особенности культуры Египта,древней Месопотамии, Старовавилонского царства,Ассирии, Сасанидского Ирана
Cгенерировано за 0.065946 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів