Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Підготовка до захисту та захист магістерської дисертації» (ID:33257)

| Размер: 21 кб. | Объем: 16 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. Сутність, призначення магістерської дисертації та вимоги до її написання. 4
2. Підготовчий етап написання магістерської дисертації. 8
3. Захист магістерської дисертації. 13
Висновки 17
Література 18


Вступ
Підготовка та захист магістерської дипломної роботи є завершальним етапом навчання студента. Дипломна робота – це кваліфікаційний документ, на підставі якого Державна кваліфікаційна комісія визначає рівень теоретичної підготовки випускника вищого навчального закладу, його готовності до самостійної та практичної роботи і приймає рішення про присвоєння кваліфікації та видачу диплома магістра. Магістерська дипломна робота являє собою якісно новий рівень в порівнянні з випускними роботами бакалаврів та спеціалістів. За своїм значенням, методикою, глибиною дослідження вона наближається до кандидатської роботи, хоча, безперечно, й не досягає такого рівня.
Вимоги до написання роботи окреслені в багатьох наукових та науково-методичних дослідженнях, методичних інструкціях вищих навчальних закладів. Разом з тим, дуже часто спостерігається нерозуміння магістрантів сутності, завдань, структури написання такої роботи. Крім того, порушуються вимоги до її оформлення, терміни здачі необхідної документації, яка необхідна в процесі підготовки.
Дана робота висвітлює теоретичні основи магістерської роботи, надає певні інструкції щодо її написання та захисту.

Висновки
Підготовка до захисту та захист магістерської дисертації – відповідальний етап в отриманні освіти студентами вищих навчальних закладів. Її захист свідчіть про отримання магістрантами повного обсягу знань відповідно до навчальних програм і планів ВНЗ. Проведення самостійного дослідження в певній області діяльності вимагає застосування практичних навичок, які також видобуваються протягом навчання у стінах інституту.
Робота над магістерської дисертацією передбачає виконання певних етапів з її написання. Ці етапи логічно взаємозв’язані між собою та допомагають більш якісно та логічно обґрунтовано підготовити та провести практичне дослідження обраної теми, яке є основою випускної роботи. Не менш важливим є усвідомлення студентом необхідності виконання процедурних заходів, від яких у великій мірі також залежить якість роботи. Затвердження теми, плану роботи, обрання керівника повинно відбуватися у відповідності з чіткими інструкціями керівника роботи, начальника кафедри, закріплюватися офіційними документами. В цілому, можна вважати, що магістерська дисертація є результатом роботи не тільки самого магістранта, а й всього професорсько-викладацького складу кафедри (факультету), який на цей час бере молодого науковця під своє піклування.
Результатом дослідницької діяльності студента стає магістерська дисертація, яка репрезентує інформацію у вигляді текстового та ілюстративного матеріалу, упорядкованого за певними правилами, де висвітлено результат проведеного дослідження у фактологічній формі, що доводить наукову значущість тих чи інших положень, адекватно відображає як загальнонаукові, так і спеціальні методи наукового пізнання, вибір яких обґрунтовується у кожному конкретному випадку їх використання. Зміст магістерського дослідження повинні характеризувати оригінальність, унікальність, неповторність наведених фактів та аргументів у обраній галузі знань, певній спеціальності чи спеціалізації.
Литература

Література
1. Гончаров С.М., Мошинський В.С. Вища освіта України і Болонський процес: Навчально-методичний посібник. – Рівне, НУВГП, 2005. – 142с.
2. Клименюк О.В. Виклад та оформлення результатів наукового дослідження. – Ніжин, Аспект-Поліграф, 2007. – 398с.
3. Клименюк О.В. Технологія наукового дослідження. – К., Аспект-Поліграф, 2006. – 308с.
4. Кузин Ф.А. Магистерская диссертация. Методика написания, правила оформления и порядок защиты: Практ. пособие для студ.-магистрантов. – М., Ось-89, 1997. – 304с.
5. Кузнецов И.Н., Лойко Л.В. Рефераты, контрольные, курсовые и дипломные работы. – Минск, 1998. – 166с.
6. Методичні рекомендації з підготовки магістерської дипломної роботи. – К., КНЕУ, 2002. – 20с.
7. Мистецтво бути викладачем: Практ. посіб. – К., НМЦ „Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні”, 2003. – 144с.
8. Модернізація вищої освіти України і Болонський процес/ Упоряд. М.Ф.Степко, Я.Я.Болюбаш, К.М.Левківський, Ю.В.Сухарніков. – К., МОНУ, 2004. – 24с.
9. Освітні технології: Навч.-метод.посіб./ за ред. О.М.Пєхоти. – К., А.С.К., 2004. – 256с.
10. Сікорський П.І. Кредитно-модульна технологія навчання: Навчальний посібник. – К., Видавництво Європейського університету, 2004. – 127с.
11. Фаренік С.А. Логіка і методологія наукового дослідження / Українська академія державного управління при Президентові України. – К., Видавництво УАДУ, 2000. – 338с.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НАПИСАННЯ ТА ЗАХИСТУ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 8.150000 «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ»
  • Вимоги до оформлення магістерської роботи типові помилки
  • Захист прав особи у США
  • Фінансування соціального захисту населення
  • Соціально-правовий захист дитини від впливів кримінального середовища
  • Захист честі, гідності та ділової репутації громадян та юридичних осіб
  • Захист патентних прав
  • Захист діяльності суб’єктів підприємництва номами антимонопольного та конкурентного права
  • СИСТЕМА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
  • Правові проблеми субєктів господарювання та споживачів
Cгенерировано за 0.130122 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів