Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Контрольна робота по дисципліні Облік ЗЕД Варіант 5» (ID:32255)

| Размер: 49 кб. | Объем: 16 стр. | Стоимость: 125 грн. | Добавлена: 28.04.2010 | Код продавца: 2 |
Содержание1. Умови 3
Потрібно виконати:
1. Встановити варіант виконання контрольної роботи за сумою трьох останніх цифр номера залікової книжки.
2. Вхідні дані контрольної роботи, які характеризують зовнішньоекономічні операції, представлені в додатку 1.
3. Встановити кореспонденцію рахунків операцій зовнішньоекономічної діяльності.
4. Відкрити рахунки синтетичного обліку (всі початкові сальдо – нульові, крім рахунків 311 «Поточні рахунки в національній валюті» - 239 800 грн., 312 «Поточні рахунки в іноземних валютах» - 2000 дол. США, курс НБУ – 5,10 грн., за 1 дол. США, 40 «Статутний капітал» - 250 000 грн.).
5. Відобразити господарські операції на рахунках, визначити дебетовий та кредитовий обороти, а також сальдо на кінець звітного періоду.
6. Скласти оборотну відомість по рахунках синтетичного обліку за І квартал звітного року.
7. Скласти баланс підприємства на 31 березня звітного року.

Підприємство «Агросервіс» - резидент України в І кварталі звітного року здійснило наступні операції в сфері зовнішньоекономічної діяльності:
І Імпорт товарів, купівля валюти.
Підприємство уклало контракт з нерезидентом України на імпорт засобів захисту рослин на суму 11 000 євро з метою його подальшої реалізації на території України. Валюта платежу по контракту – євро.
Для здійснення передоплати підприємство вирішило необхідну суму для оплати поставки по імпорту в євро на Міжбанківській валютній біржі за гривні.
10.01 звітного року підприємство «Агросервіс» перерахувало уповноваженому банку грошові кошти в грн. на купівлю євро 12.01 валюта була придбана на МВБ по ринковому курсу – 6,43 грн. за 1 євро. Комісійна винагорода банку – 2%, збір до Пенсійного фонду – 1,3% від вартості придбаної валюти по ринковому курсу. 13.01 придбана валюта зарахована на поточний рахунок в іноземних валютах. Офіційний курс НБУ на момент зарахування валюти на поточний рахунок – 6,41 грн. за 1 євро.
16.01 підприємство здійснило передплату нерезиденту за поставку по імпорту засобів захисту рослин у відповідності з контрактом. Курс НБУ – 6,41 грн. за 1 євро.
30.01 імпортований товар був отриманий у повному обсязі. Оформлена ввізна вантажна митна декларація. Нараховано і сплачено мито – 10% та митний збір – 0,2% від контрактної вартості імпортованих товарів. На суму ПДВ по імпорту підприємства «Агросвіт» надало митниці податковий вексель строком на 30 днів. Курс НБУ на дату оформлення митної декларації – 6,42 грн. за 1 євро.
6.02 імпортований товар було відвантажено українському підприємству «Агрус» в повному обсязі. Вартість реалізації з ПДВ склала 184 000 грн.. Нараховано податкове зобов’язання з ПДВ. 15.02 надійшла оплата від підприємства «Агрус» за відвантажені засоби захисту рослин.
15.02 надійшла оплата від підприємства „Агрус” за відвантажені засоби захисту рослин.
28.02 підприємство „Агросервіс” сплатило по податковому векселю на суму ПДВ по імпорту.
II Експорт товарів, продаж валюти.

Укладено контракт з нерезидентом на експорт цукру-піску. Сума контракту 18 000 дол. США. Валюта платежу по контракту – долари США. З метою подальшого експорту придбано цукор-пісок у українського виробника – Кагарлицького цукровому заводу.
16.02 цукор було оприбутковано на підприємстві „Агросервіс” на суму з ПДВ 20 800 грн. Оплата за поставлення цукор постачальнику Кагарлицькому цукрозаводу була проведена 21.02 у повному обсязі з ПДВ.
27.02 отримано аванс від нерезидента у розмірі 50% від контрактної вартості. Курс НБУ на дату отримання авансу – 5,07 грн. за 1 дол. США.
У відповідності з контрактом 6.03 цукор-пісок був відвантажений іноземному покупцю у повному обсязі. Оформлена вивізна вантажна митна декларація. Нараховано і сплачено митний збір – 0,2% від контрактної вартості. Курс НБУ на дату оформлення митної декларації – 5,08 грн. за 1 дол. США.
Підприємство прийняло рішення про продаж частини отриманої валюти – 40% від суми авансу в доларах США на Міжбанківській валютній біржі України.
10.03 40% отриманого авансу перераховано уповноваженому банку. Курс НБУ на дату списання валюти з поточного рахунку в іноземних валютах – 5,07 грн. за 1 дол. США.
14.03 валюта була продана на МВБ по ринковому курсу 5,09 грн. за 1 дол. США. Комісійна винагорода банку – 2% від суми гривень, які були отримані від продажу валюти за ринковим курсом. Курс НБУ на дату продажу – 5,08 грн. за 1 дол. США.
15.03 сума гривень, отримана від продажу валюти за вирахуванням комісійної винагороди банку була зарахована на поточний рахунок підприємства в національній валюті.
27.03 нерезидент погасив дебіторську заборгованість за поставлення цукор у сумі різниці між контрактною вартістю і раніше перерахованим авансом. Курс НБУ – 5,11 грн. за дол. США.

III. Визначити фінансовий результат від здійснення операцій з експорту та імпорту товарів, а також продажу валюти, проведених на підприємстві „Агросервіс” у I кварталі звітного року.

2. Журнал реєстрації господарських операцій 6
3. Рахунки синтетичного обліку 8
4. Оборотно-сальдова відомість 12
5. Баланс 13
Список використаної літератури 16

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Контрольна робота по дисципліні Облік ЗЕД Варіант 5»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
 • Контрольна робота «Статистика»
 • Контрольна з культури України
 • Контрольна робота з англійської
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з алгебри
 • Контрольна робота Зі страхування
 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ФІЗИКИ
 • Контрольна робота з психологии
 • Контрольна робота з статистики
 • Контрольна робота З статистики
Cгенерировано за 0.114674 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів