Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Особистість та професійні характеристики соціального працівника» (ID:31132)

| Размер: 29 кб. | Объем: 23 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. ВИМОГИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ДО СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА 3
2. ФАХОВІ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА 3
3. ОСОБИСТІСНІ ВИМОГИ ДО СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА 3
Висновки 3
Література 3


Вступ
Останні події, що відбуваються в суспільному житті України свідчать про значне загострення проблем у соціально-економічній та політичній сферах. У цей історичний відрізок часу особливого значення набуває соціальна політика, яка спрямована на підтримку та захист найбільш вразливих верств населення. З-поміж її традиційних складових значне місце відводиться соціальній роботі.
Соціальна робота – явище достатньо нове для України. Саме з розпадом СРСР і значним збідненням основної частини населення виникла необхідність надання допомоги людям, які її найбільш потребують. Тривалий час не існувало універсального, визнаного на міжнародному рівні визначення фаху. Не було єдиного розуміння й того, що може бути включене у соціальну роботу, що, власне, є її об'єктом, хто є клієнтами, які її методи, хто такі соціальні працівники.
Сьогодні у нашій державі вже закладені основи соціальної політики, на законодавчому рівні визначені правові засади даної діяльності. Одним з головних аспектів при цьому виступає особа соціального працівника – фігури, від якої залежить успішність і ефективність соціальної роботи, довіра до органів державної влади та тієї соціальної політики, що вона проводить. Для здійснення своєї діяльності соціальний працівник повинен володіти комплексом професійних та особистісних якостей, про які й піде мова у цій роботі.
ЛитератураЛітература
1. Закон України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю» від 21.06.2001 р. N 2558-III. – Відомості Верховної Ради (ВВР), 2001, N 42, ст.213.
2. Андрущенко В. П., Бех В. П., Лукашевич М. П., Мигович І. І., Пінчук І. М. Соціальна робота. – К., УДЦССМ, 2001. – Кн. 1: Актуальні проблеми теорії і практики соціальної роботи на межі тисячоліть. – 344с.
3. Архипова С.П. Професійна компетентність і професіоналізм соціального працівника: сутність і шляхи розвитку // Соціальна робота в Україні: теорія та практика. – К., Аспект-Поліграф, 2004. – Вип. 2(7). – С.15-24.
4. Безпалько О. В. Соціальна робота в громаді: Навч. посібник. / Академія праці та соціальних відносин. – К. : Центр навчальної літератури, 2005. – 172с.
5. Бондаренко Н. В., Грига Ірена М., Кабаченко Н. В., Савчук О. М., Семигіна Тетяна В. Соціальна робота: В 3 ч. – К. : Вид. дім "Києво-Могилянська академія", 2004. – Ч. 1 : Основи соціальної роботи. – 178с.
6. Василенко П.М., Васильченко В.С., Галицький В.М. Словник-довідник соціального працівника. – К. : ІПК ДСЗУ, 2007. – 321с.
7. Діяльність соціальних служб в Україні: досвід та шляхи вдосконалення соціальної роботи: зб. матеріалів круглого столу (29 березня 2006 р.) / Н.І. Кривоконь (ред.). – Чернігів : Чернігівські обереги, 2006. – 120с.
8. Історія, теорія і практика соціальної роботи в Україні: Навч. посібник. – Луганськ : Альма-матер, 2005. – 408с.
9. Капська А.Й., Карпенко О.Г., Комарова Н.М. Підготовка волонтерів до соціальної роботи: Навч.-метод. посібник. – К. : Держсоцслужба, 2005. – 152с.
10. Карпенко О.Г. Професійне становлення соціального працівника: Навч.-метод. посібник. – К. : ДЦССМ, 2004. — 164с.
11. Лукас Д., Васильченко О. Етичні принципи та цінності соціальної роботи // Соціальна робота в Україні: перші кроки / Під ред. В. Полтавця. – К., 2000. – С. 36.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Проблеми професійного виховання і навчання фахівця
 • Проблеми професійного виховання і навчання фахівця
 • МОРАЛЬНА КУЛЬТУРА ОСОБИСТОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА
 • Професійна компетентність спеціаліста з соціальної роботи і шляхи її формування
 • Патронаж в соціальній роботі і види патронажу
 • Напрями та засоби встановлення партнерських відносин клієнта і соціального працівника при визначенні завдань спілкування
 • Вимоги до соціальних працівників
 • "Професіональний і духовно-моральний портрет соціального працівника"
 • "Професіональний і духовно-моральний портрет соціального працівника"
 • Особливості взаємодії соціального працівника з клієнтами соціальної роботи
 • Особливості взаємодії соціального працівника з клієнтами соціальної роботи
Cгенерировано за 0.070268 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів