Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Особистість та професійні характеристики соціального працівника» (ID:31132)

| Размер: 29 кб. | Объем: 23 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеВступ 3
1. ВИМОГИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ДО СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА 3
2. ФАХОВІ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА 3
3. ОСОБИСТІСНІ ВИМОГИ ДО СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА 3
Висновки 3
Література 3


Вступ
Останні події, що відбуваються в суспільному житті України свідчать про значне загострення проблем у соціально-економічній та політичній сферах. У цей історичний відрізок часу особливого значення набуває соціальна політика, яка спрямована на підтримку та захист найбільш вразливих верств населення. З-поміж її традиційних складових значне місце відводиться соціальній роботі.
Соціальна робота – явище достатньо нове для України. Саме з розпадом СРСР і значним збідненням основної частини населення виникла необхідність надання допомоги людям, які її найбільш потребують. Тривалий час не існувало універсального, визнаного на міжнародному рівні визначення фаху. Не було єдиного розуміння й того, що може бути включене у соціальну роботу, що, власне, є її об'єктом, хто є клієнтами, які її методи, хто такі соціальні працівники.
Сьогодні у нашій державі вже закладені основи соціальної політики, на законодавчому рівні визначені правові засади даної діяльності. Одним з головних аспектів при цьому виступає особа соціального працівника – фігури, від якої залежить успішність і ефективність соціальної роботи, довіра до органів державної влади та тієї соціальної політики, що вона проводить. Для здійснення своєї діяльності соціальний працівник повинен володіти комплексом професійних та особистісних якостей, про які й піде мова у цій роботі.
ЛитератураЛітература
1. Закон України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю» від 21.06.2001 р. N 2558-III. – Відомості Верховної Ради (ВВР), 2001, N 42, ст.213.
2. Андрущенко В. П., Бех В. П., Лукашевич М. П., Мигович І. І., Пінчук І. М. Соціальна робота. – К., УДЦССМ, 2001. – Кн. 1: Актуальні проблеми теорії і практики соціальної роботи на межі тисячоліть. – 344с.
3. Архипова С.П. Професійна компетентність і професіоналізм соціального працівника: сутність і шляхи розвитку // Соціальна робота в Україні: теорія та практика. – К., Аспект-Поліграф, 2004. – Вип. 2(7). – С.15-24.
4. Безпалько О. В. Соціальна робота в громаді: Навч. посібник. / Академія праці та соціальних відносин. – К. : Центр навчальної літератури, 2005. – 172с.
5. Бондаренко Н. В., Грига Ірена М., Кабаченко Н. В., Савчук О. М., Семигіна Тетяна В. Соціальна робота: В 3 ч. – К. : Вид. дім "Києво-Могилянська академія", 2004. – Ч. 1 : Основи соціальної роботи. – 178с.
6. Василенко П.М., Васильченко В.С., Галицький В.М. Словник-довідник соціального працівника. – К. : ІПК ДСЗУ, 2007. – 321с.
7. Діяльність соціальних служб в Україні: досвід та шляхи вдосконалення соціальної роботи: зб. матеріалів круглого столу (29 березня 2006 р.) / Н.І. Кривоконь (ред.). – Чернігів : Чернігівські обереги, 2006. – 120с.
8. Історія, теорія і практика соціальної роботи в Україні: Навч. посібник. – Луганськ : Альма-матер, 2005. – 408с.
9. Капська А.Й., Карпенко О.Г., Комарова Н.М. Підготовка волонтерів до соціальної роботи: Навч.-метод. посібник. – К. : Держсоцслужба, 2005. – 152с.
10. Карпенко О.Г. Професійне становлення соціального працівника: Навч.-метод. посібник. – К. : ДЦССМ, 2004. — 164с.
11. Лукас Д., Васильченко О. Етичні принципи та цінності соціальної роботи // Соціальна робота в Україні: перші кроки / Під ред. В. Полтавця. – К., 2000. – С. 36.
Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Проблеми професійного виховання і навчання фахівця
 • Проблеми професійного виховання і навчання фахівця
 • МОРАЛЬНА КУЛЬТУРА ОСОБИСТОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА
 • Професійна компетентність спеціаліста з соціальної роботи і шляхи її формування
 • Патронаж в соціальній роботі і види патронажу
 • Напрями та засоби встановлення партнерських відносин клієнта і соціального працівника при визначенні завдань спілкування
 • Вимоги до соціальних працівників
 • "Професіональний і духовно-моральний портрет соціального працівника"
 • "Професіональний і духовно-моральний портрет соціального працівника"
 • Особливості взаємодії соціального працівника з клієнтами соціальної роботи
 • Особливості взаємодії соціального працівника з клієнтами соціальної роботи
Cгенерировано за 0.029516 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...