Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Лабораторна робота №3» (ID:31064)

Просмотр временно не доступен
| Размер: 792 кб. | Объем: 10 стр. | Стоимость: 1 СМС | Добавлена: 28.03.2010 | Код продавца: 0 |
СодержаниеІнтернет-проект на розробку Web-ресурсу

Мета роботи: опрацювання теоретичних і практичних питань створення проекту Web-ресурсу як елементу інформаційного представництва організації в мережі

1. Визначимо створення інтернет-сайту фірми «Фіалка», котра займається продажами, та просуванням на ринку косметичних препаратів власного виробництва. Мета створення сайту є представлення продукції фірми «Фіалка» в мережі Інтернет. Завдання сайту – реклама та продаж продукції. Цільовий сегмент споживачів - головним чином особи жіночої статі.
2. Структура сайту


ё1 – «Продукція» - прдставлення продукції фірми :
А – «Соляні препарати»
Б – «Біологічно активні добавки»
В – «Грязьові маски»
Г – «Креми»
Д – «Парфюмерія і косметика»
Е – «Засоби для волосся»
2 – «Про компанію» - інформація про компанію;
3 – «Програми» - програми лікування препаратами ;
4 – «Ціни» - ціни на товари, прайс-лист;
5 – «Замовити» - форма замовлення товару;
6 – «Статті» - преса про фірму;
7 – «Новини» – останні новини фірми;
8 – «Форум» - місце спілкування для відвідувачів сайту

3. Компанія по продажу косметичних препаратів і парфюмерії – Фіалка, назва сайту – www.fialka.kiev.ua

4. На головній сторінці (вона ж «Продукція») розміщено логотип компанії (Квітка – фіалка);


5. Білий колір фону не відволікатиме клієнта від перегляду тексту і не буде навантажувати його зір.

6. Три мовні версії сайту забезпечують його популярність в середовищі україно-, російсько-, англомовних користувачів.
Розкрутка сайта - це найважливіший процес для будь-якого сайта в Інтернеті, незалежно від призначення сайта. І розкручування сайта не може бути періодичним і поверхневим. Розкрутка сайта - це нескінченний процес, який не можна припиняти, оскільки Інтернет - це величезний масив інформації і щодня з'являються нові сайти, які в при хорошій розкрутці стають Вашими конкурентами.
Якщо Ви просто розмістили свій сайт в Інтернеті й вирішили, що цього достатньо, то Ваш сайт дуже швидко виявиться на самому дні Інтернету - він не буде працювати на Вас. Сайт без розкрутки опиниться далеко в тіні Інтернету, де його ніхто ніколи не знайде. Щоб про Ваш сайт довідалися, Вам потрібно розкручувати його, використати всілякі методи, щоб постійно витягувати сайт на світло - бути попереду Ваших конкурентів.
Розкручений сайт заробить для Вас більше грошей ніж нерозкручений. Скажімо, Вас цікавить заробіток в Інтернет. Ви хочете продавати свої знання. Ви написали навчальний курс "Як робити рекламні банери" і вирішили продавати його зі свого сайту. Якщо Ви встановили прийнятну ціну за свій інформаційний продукт (припустимо 10 доларів), якщо Ваш сайт називається "Як зробити свій сайт" (або "Дизайн в Інтернеті"), тобто залучаєте на сайт цільову аудиторію, то по середній статистиці Ваш курс купить одна людина зі ста, що відвідали Ваш сайт. Тобто при відвідуваності 100 чоловік у день Ви продасте одну книгу в день, або інакше кажучи, заробите 10 доларів.
Якщо Ви розкрутите свій сайт до 1000 відвідувачів в день, то ви зможете продавати 10 екземплярів вашого курсу в день, тобто будете заробляти 100 доларів денно. Різниця відчутна.
Розкручений веб-сайт перебуває на більше високих позиціях у рейтингах. Отже Ваш сайт одержить додаткових відвідувачів саме із цих рейтингів (а перші позиції в рейтингах можуть додати Вам кількість відвідувачів, порівняно з відвідуваністю Вашого сайту). Наприклад, сайт job.ru перебуває в першому рядку рейтингу Rambler's Top100. І знаєте, скільки це дає нових відвідувачів цьому сайту? Приблизно 6000 нових відвідувачів в день!
Якщо Ваш сайт включений у банерну мережу, то велика кількість відвідувачів дасть Вашому сайту велику кількість показів банерів (за винятком комісійних банерної мережі), що, у свою чергу, збільшить відвідуваність Вашого сайта на десятки-сотні відвідувачів в день (залежно від кількості показів і від якості ваших власних банерів).
Якщо Ви робите адресну поштову розсилку, а форму підписки на розсилку розмістили на свій розкручений сайт, то це неодмінно дасть Вам нових передплатників Вашої розсилки.
Це корисно для Вашого веб-сайта з наступних причин:
велика кількість передплатників розсилки збільшить ядро постійних відвідувачів Вашого сайта (що зміцнить його позиції в рейтингах);
це збільшує Вашу цільову аудиторію, якій Ви зможете пропонувати свої товари та послуги, тобто Ви зможете на цьому заробляти більше грошей;
збільшиться рейтинг Вашої розсилки на службі поштових розсилок, що, в свою чергу, приведе ще до одного потоку збільшення кількості нових передплатників Вашої розсилки, які ще не були на Вашому сайті, але обов'язково зайдуть, тобто збільшать відвідуваність Вашого сайта.
Висока позиція в рейтингу приверне увагу до Вашого сайта з боку інтернет-оглядачів, які мають свої популярні розсилки і сайти. Інтернет-оглядач напише статтю про Ваш сайт, і розмістить її на своєму сайті. Це не тільки дасть Вашому сайту нових відвідувачів, але зробить Ваш сайт більш помітним для інших інтернет-оглядачів (які також можуть написати статтю про Ваш проект). А, найважливіше – це розміщення посилання на Ваш сайт на іншому сайті підніме індекс цитування Вашого сайта - це такий показник, що відіграє величезну роль у розкрутці Вашого сайта.
Цей список можна ще довго продовжувати. Але, висновок один - чим більше розкручений сайт, тим більший він має потенціал, тим швидше він буде виконувати свою роль: робити Ваш проект популярним і успішним та заробляти для Вас гроші [1].
[1] – www.promolab.org

Просмотр
Просмотр временно не доступен
Скачивание
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Контрольна з практичної психології
 • Експериментально-психологічні методи дослідження мислення та мовлення людини
 • Контрольна з медичної техніки вар. 8
 • Особливості дослідження емоцій і почуттів людини
 • Соціальні послуги центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді
 • Робота керівника з документами
 • Автоматизація обліку виробничих запасів в «1С: Підприємство»
 • Звіт практики інформатика
 • "Тактика огляду місця події"
 • "Тактика огляду місця події"
 • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
Cгенерировано за 0.006006 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів