Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Контрольна робота з дисципліни «Цивільне право». Завдання 1. Лукомський був оголошений померлим відповідно до вимоги закону. Його майно перейшло до його дружини , як єдиній спадкоємниці першої черги. Через рік вона продала будинок Сучкову, автомашину – Анохіну, бібліотеку Жаркову. Всі вони знали, що купують речі, які належать особі, оголошеною померлою. Декілька цінних картин, а також ряд інших речей були продані невідомим особам. Скрипку, фотоапарат, телевізор дружина залишила собі. Частину грошей, одержаних від продажу картин вона витратила на купівлю меблів. Через два роки після оголошення Лукомського померлим, він повернувся. На цей час дружина вступила в повторний шлюб з Мілко і відмовилась повернутись до Лукомського, а також відмовилась віддати йому речі, що зберіглися і гроші, одержані, за продане майно. Тоді Лукомський звернувся до суду з позовом до своєї дружини і тих осіб, що купили речі. Від останніх він вимагав повернення будинку, автомашини і бібліотеки, а від дружини скрипку, фотоапарат, телевізор, а також меблі, оскільки вони були куплені на гроші, одержані від реалізації картин. Він вимагав також повернення грошей, виручених від реалізації іншого майна що належало йому. Лукомський просить суд визнати не дійсним шлюб його дружини з Мілко. Які вимоги Лукомського є обґрунтованими? Теоретичні питання: 1. Наслідки явки фізичної особи оголошеної померлою. 2. Види юридичних осіб. Завдання 2. Завод що входив до складу виробничого об’єднання, уклав договір поставки з текстильним комбінатом. Оскільки завод поставив недоброякісну продукцію комбінат звернувся в арбітражний суд з позовом до заводу про сплату неустойки і відшкодування заподіяних збитків неналежним виконанням договору. Арбітраж притягнув до участі в справі виробниче об’єднання, в яке входив завод і стягнув з об’єднання неустойку і збитки на користь позивача. Чи є рішення арбітражу правильним? Теоретичні питання: 1. Майнова відповідальність юридичних осіб. 2. Поняття і види правочинів» (ID:28949)

| Размер: 17 кб. | Объем: 15 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 11.06.2009 | Код продавца: 1 |
СодержаниеЗавдання 1 3
Теоретичні питання 5
1. Наслідки явки фізичної особи оголошеної померлою 5
2. Види юридичних осіб 6
Завдання 2 8
Теоретичні питання 9
1. Майнова відповідальність юридичних осіб 9
2. Поняття і види правочинів 11
Список використаної літератури 15
ЛитератураСписок використаної літератури

1. Конституція України. Прийнята на п’ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 року, №254/96-ВР. Зі зм. від 8.12.2004 р.
2. Цивільний кодекс України від 16.01.2003 р. №435-IV. Зі зм. від 03.03.2009 р.
3. Сімейний кодекс України від 10.01.2002 р. №2947-III. Зі зм. від 10.04.2008 р.
4. Господарський кодекс України від 16.01.2003 р. N 436-IV. Зі зм. від 05.03.2009 р.
5. Бек Ю. Б., Богдан Й. Г., Григоровська Л. В., Дякович М. М., Коссак В. М. Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України / В.М. Коссак (ред.). — К. : Істина, 2004. — 976с.
6. Білоусов Ю. В., Ватрас В. А., Гринько С. Д., Нагнибіда В. І., Нижний С. В. Цивільне право України: навч. посібник / Р.О. Стефанчук (ред.). — К. : Правова єдність, 2009. — 536c.
7. Кузнєцова Н. С., Дзера І. О., Коссак В. М., Бервено С. М., Шимон С. І., Стефанчук Р. О. Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України: у 2 т. / О.В. Дзера (ред.) — 3-тє вид., перероб. і доп. — К. : Юрінком Інтер, 2008. — Т.1. - 831с.
8. Примак В.Д. Цивільно-правова відповідальність юридичних осіб: Монографія. – К.: Юрінком Інтер, 2007. – 432 с.
9. Цивільне право України. Курс лекцій: навчальний посібник для студ. вищих навч. закл.:[у 6 т.] / Р.Б. Шишка (ред.), В.А. Кройтор (ред.) — Х. : Еспада, 2008. - Т. 1 : Основні положення. — 680с.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Контрольна Цивільне право
  • Цивільне право
  • Господарсько-процесуальне право
  • Процесуальний порядок розгляду справ окремого провадження
  • Цивільно правові відносини в умовах реформування економіки України
  • Нотаріат контрольна
  • Контрольна робота з цивільного права
  • КОНТРОНА РОБОТА з навчальної дисципліни цивільне і сімейне право
  • Цивільно правові відносини в умовах реформування економіки України
  • Питання до державного іспиту Цивільне право білети шпора
Cгенерировано за 1.374866 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів