Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «1. Надайте характеристику англійській політекономічній і французькій соціологічній школам. Наведіть приклади. 2. Які соціологічні ознаки були закладені Фредеріком Тейлором у теорію раціоналізації. 3. Праця і робота: етимологія і еволюція понять з точки зору християнської етики. 4. Корпоративізм або трипартизм як винахід індустріального суспільства. 5. Розкрийте особливості участі тристоронніх рад у соціальному діалозі на регіональному (місцевому)) рівні В Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 3» (ID:28946)

| Размер: 26 кб. | Объем: 19 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 11.06.2009 | Код продавца: 1 |
Содержание1. Надайте характеристику англійській політекономічній і французькій соціологічній школам. Наведіть приклади 3
2. Які соціологічні ознаки були закладені Фредеріком Тейлором у теорію раціоналізації 7
3. Праця і робота: етимологія і еволюція понять з точки зору християнської етики 10
4. Корпоративізм або трипартизм як винахід індустріального суспільства 13
5. Розкрийте особливості участі тристоронніх рад у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні 17
Список використаної літератури 19
ЛитератураСписок використаної літератури

1. Інформація щодо створення та діяльності територіальних тристоронніх соціально-економічних рад. – К.: Федерація професійних профспілок України, 2008. – 15 с.
2. Кравченко А.И. Социология Макса Вебера: труд и экономика. – М.: Социздат. – 1997. – 208 с.
3. Кривошеев В.Т. Социальное партнерство и корпоративизм: российская специфіка // Социологические исследования. – 2004. – № 6. – С. 38-44.
4. Парцвания В. Труд и работа: этимологические исследования // Человек и труд. – 2007. - №5. – С. 34-37.
5. Перегудов С.П. Современный трипартизм: партнерская или бюрократическая модель? // X Международная конференция по проблемам развития экономики и общества: Москва. - 7-9 апреля 2009 года. – С. 419-429.
6. Ромашов О.В. Социология труда: Учеб. пособие. - М.: Гардарики, 2001. – 362 с.
7. Шамхалов Ф.И. Корпоративизм и трипартизм // Государство и экономика: основы взаимодействия: Учеб. для вузов по спец. "Менеджмент". — М.: Экономика, 2000. — с. 180-195.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». 1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Які соціальні ознаки закладені Честером Бернардом у функціональну теорію менеджменту. 3. У чому полягає процес праці. 4. Трипартизм і соціальний діалог суспільно-історичні передумови. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні
  • 1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Надайте соціологічну інтерпретацію поняття «відчуження праці». 3. «Критична оцінка» особистої професії 4. Трипартизм і соціальний діалог як відповіді, постіндустріальному суспільству. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 22
  • Соціологія праці
  • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
  • 1. Науково-технічний прогрес і охорона природи. 2. Соціологія: мета та завдання. Контрольна робота з дисципліни «Екологія»
  • Контрольна з Соціальної політики
  • Контрольна з соціальної політики
  • Контрольна робота «Статистика»
  • Контрольна з курсу "Соціальна політика"
  • Розкрийте ознаки бандитизму. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики (варіант 3)
Cгенерировано за 0.299327 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів