Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». 1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Які соціальні ознаки закладені Честером Бернардом у функціональну теорію менеджменту. 3. У чому полягає процес праці. 4. Трипартизм і соціальний діалог суспільно-історичні передумови. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні» (ID:28938)

| Размер: 17 кб. | Объем: 12 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 11.06.2009 | Код продавца: 1 |
Содержание1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади.
2. Які соціальні ознаки закладені Честером Бернардом у функціональну теорію менеджменту.
3. У чому полягає процес праці.
4. Трипартизм і соціальний діалог суспільно-історичні передумови.
5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні
ЛитератураСписок використаної літератури
1. Гнилицька Н.О. Соціокультурна детермінація праці // Соціум. Наука. Культурa. – 2005. - №1. – С. 23-25.
2. Гуревич А.Я. Труд – проклятье или спасение? // Категории средневековой культуры. Избранные труды, Т. 2. – М.: ЦГНИИ ИНИОН РАН, 1999. – с. 236-246.
3. Жуков В.І. «Золота середина» на терезах соціальної рівноваги. Історія розвитку соціального партнерства, соціально-економічні та політичні фактори його формування в умовах ринкових відносин // Профспілки України, № 2. 1999. –С.22–27.
4. Жуков В.І. Соціальне партнерство в системі соціально-трудових відносин: сутність, історія розвитку // Вісник Української Академії державного управління при Президентові України –2000. –№2. –С.233–245.
5. Кравченко А. И. История менеджмента: Учебное пособие для вузов. - М.: Академический проект, 2002. - 556 c.
6. Осовий Г.В., Жуков В.І., Руденко В.М., Семеніхін В.О. Соціально-трудові відносини: питання теорії та практики. Навч. посіб. – К.: АПСВ, 2005. – 411 с.
7. Сапелкіна О.В. Результати дослідження стану укладання та виконання колективних договорів у регіонах України // Соціологічні дослідження. Збірник наукових праць Східноукраїнського національного університету Вип.1(2). –Луганськ. 2006. –C. 29 – 38.
8. Соціальний діалог на ринку праці України // «Соціальна політика в Україні: шляхи формування та реалізації»: Науково-методична розробка для підвищення кваліфікації всіх категорій працівників центрів зайнятості, які прийняті на державну службу вперше / Розроб. М.В. Туленков. – К.: ІПК ДСЗУ. – 2007. – 34 с.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • 1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Надайте соціологічну інтерпретацію поняття «відчуження праці». 3. «Критична оцінка» особистої професії 4. Трипартизм і соціальний діалог як відповіді, постіндустріальному суспільству. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 22
  • 1. Надайте характеристику англійській політекономічній і французькій соціологічній школам. Наведіть приклади. 2. Які соціологічні ознаки були закладені Фредеріком Тейлором у теорію раціоналізації. 3. Праця і робота: етимологія і еволюція понять з точки зору християнської етики. 4. Корпоративізм або трипартизм як винахід індустріального суспільства. 5. Розкрийте особливості участі тристоронніх рад у соціальному діалозі на регіональному (місцевому)) рівні В Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 3
  • Контрольна з Соціальної політики
  • Контрольна з соціальної політики
  • Контрольна з курсу "Соціальна політика"
  • Контрольна з психології
  • Запровадження та розвиток наукових досліджень менеджменту в Україні
  • Основні засади кількісного аналізу ризику методом аналогі
  • Основні засади кількісного аналізу ризику методом аналогі
  • Контрольна робота з дисципліни: Економіка праці
Cгенерировано за 0.239228 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів