Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». 1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Які соціальні ознаки закладені Честером Бернардом у функціональну теорію менеджменту. 3. У чому полягає процес праці. 4. Трипартизм і соціальний діалог суспільно-історичні передумови. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні» (ID:28938)

| Размер: 17 кб. | Объем: 12 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 11.06.2009 | Код продавца: 1 |
Содержание1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади.
2. Які соціальні ознаки закладені Честером Бернардом у функціональну теорію менеджменту.
3. У чому полягає процес праці.
4. Трипартизм і соціальний діалог суспільно-історичні передумови.
5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні
ЛитератураСписок використаної літератури
1. Гнилицька Н.О. Соціокультурна детермінація праці // Соціум. Наука. Культурa. – 2005. - №1. – С. 23-25.
2. Гуревич А.Я. Труд – проклятье или спасение? // Категории средневековой культуры. Избранные труды, Т. 2. – М.: ЦГНИИ ИНИОН РАН, 1999. – с. 236-246.
3. Жуков В.І. «Золота середина» на терезах соціальної рівноваги. Історія розвитку соціального партнерства, соціально-економічні та політичні фактори його формування в умовах ринкових відносин // Профспілки України, № 2. 1999. –С.22–27.
4. Жуков В.І. Соціальне партнерство в системі соціально-трудових відносин: сутність, історія розвитку // Вісник Української Академії державного управління при Президентові України –2000. –№2. –С.233–245.
5. Кравченко А. И. История менеджмента: Учебное пособие для вузов. - М.: Академический проект, 2002. - 556 c.
6. Осовий Г.В., Жуков В.І., Руденко В.М., Семеніхін В.О. Соціально-трудові відносини: питання теорії та практики. Навч. посіб. – К.: АПСВ, 2005. – 411 с.
7. Сапелкіна О.В. Результати дослідження стану укладання та виконання колективних договорів у регіонах України // Соціологічні дослідження. Збірник наукових праць Східноукраїнського національного університету Вип.1(2). –Луганськ. 2006. –C. 29 – 38.
8. Соціальний діалог на ринку праці України // «Соціальна політика в Україні: шляхи формування та реалізації»: Науково-методична розробка для підвищення кваліфікації всіх категорій працівників центрів зайнятості, які прийняті на державну службу вперше / Розроб. М.В. Туленков. – К.: ІПК ДСЗУ. – 2007. – 34 с.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • 1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Надайте соціологічну інтерпретацію поняття «відчуження праці». 3. «Критична оцінка» особистої професії 4. Трипартизм і соціальний діалог як відповіді, постіндустріальному суспільству. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 22
  • 1. Надайте характеристику англійській політекономічній і французькій соціологічній школам. Наведіть приклади. 2. Які соціологічні ознаки були закладені Фредеріком Тейлором у теорію раціоналізації. 3. Праця і робота: етимологія і еволюція понять з точки зору християнської етики. 4. Корпоративізм або трипартизм як винахід індустріального суспільства. 5. Розкрийте особливості участі тристоронніх рад у соціальному діалозі на регіональному (місцевому)) рівні В Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 3
  • Контрольна з Соціальної політики
  • Контрольна з соціальної політики
  • Контрольна з курсу "Соціальна політика"
  • Контрольна з психології
  • Запровадження та розвиток наукових досліджень менеджменту в Україні
  • Основні засади кількісного аналізу ризику методом аналогі
  • Основні засади кількісного аналізу ризику методом аналогі
  • Контрольна робота з дисципліни: Економіка праці
Cгенерировано за 0.210999 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...