Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Надайте соціологічну інтерпретацію поняття «відчуження праці». 3. «Критична оцінка» особистої професії 4. Трипартизм і соціальний діалог як відповіді, постіндустріальному суспільству. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 22» (ID:28889)

| Размер: 25 кб. | Объем: 19 стр. | Стоимость: бесплатно | Добавлена: 11.06.2009 | Код продавца: 1 |
Содержание1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади 3
2. Надайте соціологічну інтерпретацію поняття «відчуження праці» 7
3. «Критична оцінка» особистої професії 11
4. Трипартизм і соціальний діалог як відповіді, постіндустріальному суспільству 13
5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні 16
Список використаної літератури 19
ЛитератураСписок використаної літератури

1. Барков В. Профспілки у соціальному діалозі в Україні на регіональному рівні // Україна: стратегічні пріоритети. Аналітичні оцінки – 2004. – С. 135-141.
2. Богиня Д.П. Відчуження праці в системі чинників розвитку трудового менталітету // Український соціум. – 2001. - №1. – С. 63-69.
3. Гавриленко І.М., Мельник П.В., Недюха М.П. Соціальний розвиток: Навчальний посібник. – Київ, 2001. – 484 с.
4. Громадська Н.А. Соціальний діалог та трипартизм: тенденції та перспективи розвитку // Наукові праці: Наук.-метод. журн.Т. 54, Вип. 41, 2006. – С. 87-93.
5. Гуревич А.Я. Труд – проклятье или спасение? // Категории средневековой культуры. Избранные труды, Т. 2. – М.: ЦГНИИ ИНИОН РАН, 1999. – с. 236-246.
6. Жуков В.І. Трипартизм і соціальний діалог у системі соціально-трудових відносин // Осовий Г.В., Жуков В.І., Руденко В.М., Семеніхін В.О. Соціально-трудові відносини: питання теорії та практики. –К.: АПСВ. 2005. – 436с.
7. Кривенко К., Чернишук В. Відчуження праці і його форми в перехідній економіці України // Наук. вісн. ВДУ. –1998. – №12. – С. 29-31.

Просмотр
ПросмотрПросмотреть с сайта...
Скачивание
СкачатьСкачать работу в архиве..
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». 1. Надайте характеристику середньовічному вченню про працю, наведіть приклади. 2. Які соціальні ознаки закладені Честером Бернардом у функціональну теорію менеджменту. 3. У чому полягає процес праці. 4. Трипартизм і соціальний діалог суспільно-історичні передумови. 5. Розкрийте особливості участі профспілок та їх об'єднань у соціальному діалозі на регіональному (місцевому) рівні в Україні
  • 1. Надайте характеристику англійській політекономічній і французькій соціологічній школам. Наведіть приклади. 2. Які соціологічні ознаки були закладені Фредеріком Тейлором у теорію раціоналізації. 3. Праця і робота: етимологія і еволюція понять з точки зору християнської етики. 4. Корпоративізм або трипартизм як винахід індустріального суспільства. 5. Розкрийте особливості участі тристоронніх рад у соціальному діалозі на регіональному (місцевому)) рівні В Україні. Контрольна робота з дисципліни «Соціологія праці». Варіант 3
  • Контрольна з соціальної політики
  • Контрольна з Соціальної політики
  • Контрольна з курсу "Соціальна політика"
  • Історія держави і права
  • Загальнокримінальна злочинність
  • Система управління якістю
  • Кримінологія Варіант 6
  • Ринок праці. Роль профспілок на ринку праці
Cгенерировано за 0.097369 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів