Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Міжнародні та національні нормативи аудиту» (ID:28291)

| Размер: 31 кб. | Объем: 22 стр. | Стоимость: 100 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗавдання 34. 3
Вихідні дані: аудитор застосовує вибірку за якісними ознаками ефективного функціонування нижченаведених процедур контролю над операціями продажу.

Процедура контролю Припустимий рівень відхилення, % Очікуваний рівень відхилення, % Ризик заниженої оцінки ризику контролю, % Розмір вибірки
1. Для відвантаження товарів використовуються пронумеровані документи
7
1
5
2. На кожному документі вказаний отримувач товару
10
2
10
3. Здійснюється звірка видаткових накладних і рахунків-фактур
6
3
5
4. Здійснюється перевірка рахунків-фактур по ціні і загальній суммі
8
2
10
5. Робиться відмітка про внесення суми у Головну книгу
7
2
10

При здійсненні процедур аудитор визначив наступні відхилення у вибірці (за номерами процедур): №1 - 0, №2 - 0, №3 - 4, №4 - 1, №5 – 1
Потрібно: визначити обсяг вибірки для кожної процедури контролю, оцінити ефективність внутрішнього контролю клієнта (СВК). Результати оформити у вигляді наступної таблиці:


Розмір
вибірки Приведений розмір вибірки
Кількість відхилень Верхня межа помилки
Припустиме відхилення
Висновок про СВК
1 7 1 0 0,05 0,07 Високий
2 10 2 0 0,1 0,1 Високий
3 10 3 4 0,05 0,06 Низький
4 9 2 1 0,1 0,08 Середній
5 9 2 1 0,1 0,07 Середній

Завдання 52. 11
Вихідні дані: аудиторська фірма отримала дві пропозиції по проведенню перевірок: від фірми А і від фірми Б.
Фірма А існує на ринку більше п’яти років, обов’язковій аудиторській перевірці, згідно до критеріїв, не підлягає. За результатами документальної перевірки податковими органами на фірму були накладені штрафні санкції. Погашення заборгованності перед бюджетом по штрафним санкціям приведений до порушення фінансової стійкості організації. Тому фірма А вирішила звернутися до аудиторської фірми з метою зменшення обсягу штрафних санкцій, накладених податковою інспекцією.
Фірма Б існує на ринку 3 роки. Як підприємство з участю іноземного капіталу вона підлягала обов’язковій аудиторській перевірці. Але у цьому році фірма Б вирішила змінити аудиторську фірму та звернулася з пропозицією про заключення договору на перевірку бухгалтерської звітності у названу вище аудиторську фірму. Фірма Б пропонує по договору за послуги заплатити аудиторській фірмі 3800 грн.
Аудиторська фірма має обмеження щодо кількості штатних співробітників. При заключенні договорів по двох пропозиціях їх необхідно залучати позаштатних співробітників.
Потрібно: визначити чи варто приймати аудиторській фірмі обидві пропозиції, а якщо необхідно прийняти одну, то яку. Визначити, які основні моменти повинен врахувати аудитор перед тим, як взятися за перевірку нового клієнта.

Завдання 64. 17
Вихідні дані: Ви – аудитор корпорації V, яка виробляє деталі для автомобілів і реалізує їх виробникам та оптовикам. Реалізація становить $10 млн. за рік, а прибуток до оподаткування – $500 тис. В корпорації існує окремо відділи обліку, закупівлі і отримання товарів. На більшість закупівель надходять замовлення з виробничих цехів. Відділ закупівлі відповідальний за забезпечення закупівлі товарів. Відділ обліку відповідальний за затвердження накладних на закупівлю перед тим, як вони будуть введені у комп’ютер і у Головну книгу.
Бухгалтерські записи ведуться на комп’ютері, програмний пакет придбаний у незалежного продавця. Комп’ютеризовано реєстрацію кредиторської і дебіторської заборгованостей, Головну книгу і платіжну відомість. Компанія не веде реєстрації запасів, оскільки, на думку керівників, витрати на її ведення перевищують вигоду від неї.
Потрібно: описати процедури контролю, які повинні бути у відділі закупівлі для контролю проведення закупок і отримання товару. Описати процедури контролю, які повинні бути у відділі обліку.

Список використаної літератури 22

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Міжнародні та національні нормативи аудиту»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Аудиторська етика. Міжнародний кодекс етики аудитора
 • Аудит інших операційних доходів
 • Аудит
 • Контрольна робота аудит
 • Національні норми аудиту . Планування аудиторської перевірки, напрями і процедури аудиту
 • Міжнародні стандарти аудиту. Аудит рентабельності підприємства. Поняття помилки та обману в аудиті
 • Методологія аудиту та аудиторські стандарти
 • Сутність, види і завдання аудиту.
 • НЕДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕД
 • НЕДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕД
 • Міжнародні норми аудиту. Вітчизняні норми та стандарти аудиту
Cгенерировано за 0.114566 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів