Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Аудит. Контрольна робота» (ID:27769)

| Размер: 40 кб. | Объем: 29 стр. | Стоимость: 130 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗавдання 19. 3
Вихідні дані: Аудитору необхідно перевірити наявність санкціонування на продаж товарів для оцінки ефективності системи внутрішнього контро¬лю. Розмір вибіркової сукупності - 50 документів. Розмір генеральної сукуп¬ності - 500 документів.
Потрібно: Визначити вид вибірки, вибірковий інтервал і порядок проведен¬ня випадкової вибірки.

Завдання 48. 12
Вихідні дані: Аудитор отримав наступні дані по розрахунковому рахун¬ку компанії "Бурштин":
1) залишок грошових коштів на розрахунковому рахунку за балансом: на ЗО листопада - 38500 дол. СІЛА, на 31 грудня - 47030 дол. США;
2) залишок на рахунку згідно виписок банку: на ЗО листопада - 39580 дол. США, на 31 грудня - 44500 дол. США;
3) депозит в дорозі: на ЗО листопада - 5200 дол. США, на 31 грудня – 6500 дол. США;
4) неоплачені чеки: на ЗО листопада - 6300 дол. США, на 31 грудня – 4300 дол. США;
5) оплата банківських послуг: на ЗО листопада - 20 дол. США, на 31 грудня -ЗО дол. США. Компанія враховує оплату банківських послуг у наступному місяці;
6) сума, не забезпечена грошовим покриттям у грудні 300 дол. США. Компанія не зробила проведень у зв'язку з повідомленням. Повторний депозит по чеку був зроблений у січні;
7) підсумкова сума депозитів у грудні згідно банківської виписки – 247700 дол. США;
8) отримані грошові кошти у грудні за бухгалтерськими даними (у тому числі депозити у дорозі) - 250000 дол. США;
9) виплата грошових коштів у грудні за бухгалтерськими даними – 241470 дол. США.
Потрібно: підготувати доказ грошових коштів за грудень і визначити, чи були порушення. Обґрунтувати відповідь.

Завдання 54. 15
Вихідні дані: Ви - відповідальний партнер аудиторської фірми, у складі якої ще 5 партнерів. Ваша фірма запрошена на тендер по аудиту компанії А за рік, що закінчується 31 грудня 200Х року. Компанія А заснована три роки тому і займається забезпеченням фірм і населення послугами мобільного зв'язку. Система, встановлена компанією А складається із:
12) Невеликих мобільних переносних телефонів, які дають можливість абонентам дзвонити і отримувати дзвінки з будь-якого іншого телефону.
13) Мобільні телефони можуть використовуватися у діапазоні місцевої станції, яка отримує і надсилає дзвінки з мобільних телефонів.
14) Місцеві станції поєднані з центральним комп'ютером, який з'єднує дзвінки з іншими користувачами. При цьому часто використовується мережа конкурентів.
15) На сьогодні місцеві станції охоплюють одне велике місто з населенням близько 1 млн. мешканців. Протягом наступного року система буде охоплювати всі великі міста в країні з населенням вище 250 тис. мешканців. До 200W року система буде охоплювати усі автошляхи і міста з населенням вище 100 тис. мешканців. Це розширення системи буде включати суттєві капітальні витрати на нові станції, що вимагає отримання додаткових позик.
16) Витрати на станції і центральний комп'ютер капіталізовані і списуються протягом 7 років.
17) Мобільні телефони придбаються у інших фірм і реалізуються через роздрібні підприємства. Компанія А не займається продажем телефонів, але вона сплачує роздрібним підприємствам $100 за кожний проданий телефон і підписку стати клієнтом компанії А. Ці виплати накопичуються у фінансових звітах компанії А і списуються протягом З років.
18) Абонентам щомісячно відправляється рахунок з фіксованою платою за оренду лінії та оплатою за дзвінки. До інших операторів висувається вимога оплатити час, витрачений їх клієнтами на зв'язок з абонентами компанії А. Ці вимог накопичуються і розраховуються у центральному комп'ютері компанії.
19) Всі акції знаходяться у 3-х власників, які не є виконавчими директорами. Вони отримують фіксовану плату і не планують майбутніх інвестицій у компанію.
20) Встановлення мережі між станціями і абонентами призведе до збитків, які компанія буде нести протягом як мінімум 3-х років. Поточні позики становлять приблизно 20% фондів акціонерів. Завдяки наявності суттєвих капітальних витрат і торговельних збитків очікується, що у 200W році співвідношення боргів і власного капіталу компанії буде високим.
21) В зв'язку з тим, що компанія не буде прибутковою, власники вирішили, що виконавчі директори повинні отримувати основну заробітну плату залежно від числа абонентів.
22) Власники планують розмістити акції компанії на Лондонській біржі в 200W році, що включає випуск нових акцій і продаж частини акцій, які належать власникам.
Вам відомо, що у компанії А є декілька великих конкурентів, кожний з яких має значну кількість користувачів і велику площу охоплення мережею (близько 75% населення знаходиться в діапазоні охоплення їх станцій).
Потрібно:
1) Описати етичні принципи, які необхідно врахувати, якщо Ви візьметесь за аудит компанії А.
2) Визначитися, прийняти або відхилити замовлення, обґрунтувати рішення.
3) Скласти лист-пропозицію і лист-зобов'язання, припускаючи що Ви вирішили проводити аудит компанії А.
4) Скласти Загальний план і Програму аудиту компанії А, з урахуванням залучення експертів та асистентів, здійснення контролю якості роботи останніх.

Список використаної літератури 29

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Аудит. Контрольна робота»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
 • Контрольна з культури України
 • Контрольна робота «Статистика»
 • Контрольна робота з англійської
 • Контрольна робота з психологии
 • Контрольна робота Зі страхування
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з статистики
 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ФІЗИКИ
 • Контрольна робота з экології
Cгенерировано за 0.113483 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...