Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Аудит. Контрольна робота» (ID:27769)

| Размер: 40 кб. | Объем: 29 стр. | Стоимость: 130 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗавдання 19. 3
Вихідні дані: Аудитору необхідно перевірити наявність санкціонування на продаж товарів для оцінки ефективності системи внутрішнього контро¬лю. Розмір вибіркової сукупності - 50 документів. Розмір генеральної сукуп¬ності - 500 документів.
Потрібно: Визначити вид вибірки, вибірковий інтервал і порядок проведен¬ня випадкової вибірки.

Завдання 48. 12
Вихідні дані: Аудитор отримав наступні дані по розрахунковому рахун¬ку компанії "Бурштин":
1) залишок грошових коштів на розрахунковому рахунку за балансом: на ЗО листопада - 38500 дол. СІЛА, на 31 грудня - 47030 дол. США;
2) залишок на рахунку згідно виписок банку: на ЗО листопада - 39580 дол. США, на 31 грудня - 44500 дол. США;
3) депозит в дорозі: на ЗО листопада - 5200 дол. США, на 31 грудня – 6500 дол. США;
4) неоплачені чеки: на ЗО листопада - 6300 дол. США, на 31 грудня – 4300 дол. США;
5) оплата банківських послуг: на ЗО листопада - 20 дол. США, на 31 грудня -ЗО дол. США. Компанія враховує оплату банківських послуг у наступному місяці;
6) сума, не забезпечена грошовим покриттям у грудні 300 дол. США. Компанія не зробила проведень у зв'язку з повідомленням. Повторний депозит по чеку був зроблений у січні;
7) підсумкова сума депозитів у грудні згідно банківської виписки – 247700 дол. США;
8) отримані грошові кошти у грудні за бухгалтерськими даними (у тому числі депозити у дорозі) - 250000 дол. США;
9) виплата грошових коштів у грудні за бухгалтерськими даними – 241470 дол. США.
Потрібно: підготувати доказ грошових коштів за грудень і визначити, чи були порушення. Обґрунтувати відповідь.

Завдання 54. 15
Вихідні дані: Ви - відповідальний партнер аудиторської фірми, у складі якої ще 5 партнерів. Ваша фірма запрошена на тендер по аудиту компанії А за рік, що закінчується 31 грудня 200Х року. Компанія А заснована три роки тому і займається забезпеченням фірм і населення послугами мобільного зв'язку. Система, встановлена компанією А складається із:
12) Невеликих мобільних переносних телефонів, які дають можливість абонентам дзвонити і отримувати дзвінки з будь-якого іншого телефону.
13) Мобільні телефони можуть використовуватися у діапазоні місцевої станції, яка отримує і надсилає дзвінки з мобільних телефонів.
14) Місцеві станції поєднані з центральним комп'ютером, який з'єднує дзвінки з іншими користувачами. При цьому часто використовується мережа конкурентів.
15) На сьогодні місцеві станції охоплюють одне велике місто з населенням близько 1 млн. мешканців. Протягом наступного року система буде охоплювати всі великі міста в країні з населенням вище 250 тис. мешканців. До 200W року система буде охоплювати усі автошляхи і міста з населенням вище 100 тис. мешканців. Це розширення системи буде включати суттєві капітальні витрати на нові станції, що вимагає отримання додаткових позик.
16) Витрати на станції і центральний комп'ютер капіталізовані і списуються протягом 7 років.
17) Мобільні телефони придбаються у інших фірм і реалізуються через роздрібні підприємства. Компанія А не займається продажем телефонів, але вона сплачує роздрібним підприємствам $100 за кожний проданий телефон і підписку стати клієнтом компанії А. Ці виплати накопичуються у фінансових звітах компанії А і списуються протягом З років.
18) Абонентам щомісячно відправляється рахунок з фіксованою платою за оренду лінії та оплатою за дзвінки. До інших операторів висувається вимога оплатити час, витрачений їх клієнтами на зв'язок з абонентами компанії А. Ці вимог накопичуються і розраховуються у центральному комп'ютері компанії.
19) Всі акції знаходяться у 3-х власників, які не є виконавчими директорами. Вони отримують фіксовану плату і не планують майбутніх інвестицій у компанію.
20) Встановлення мережі між станціями і абонентами призведе до збитків, які компанія буде нести протягом як мінімум 3-х років. Поточні позики становлять приблизно 20% фондів акціонерів. Завдяки наявності суттєвих капітальних витрат і торговельних збитків очікується, що у 200W році співвідношення боргів і власного капіталу компанії буде високим.
21) В зв'язку з тим, що компанія не буде прибутковою, власники вирішили, що виконавчі директори повинні отримувати основну заробітну плату залежно від числа абонентів.
22) Власники планують розмістити акції компанії на Лондонській біржі в 200W році, що включає випуск нових акцій і продаж частини акцій, які належать власникам.
Вам відомо, що у компанії А є декілька великих конкурентів, кожний з яких має значну кількість користувачів і велику площу охоплення мережею (близько 75% населення знаходиться в діапазоні охоплення їх станцій).
Потрібно:
1) Описати етичні принципи, які необхідно врахувати, якщо Ви візьметесь за аудит компанії А.
2) Визначитися, прийняти або відхилити замовлення, обґрунтувати рішення.
3) Скласти лист-пропозицію і лист-зобов'язання, припускаючи що Ви вирішили проводити аудит компанії А.
4) Скласти Загальний план і Програму аудиту компанії А, з урахуванням залучення експертів та асистентів, здійснення контролю якості роботи останніх.

Список використаної літератури 29

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Аудит. Контрольна робота»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Статистичні таблиці: загальні поняття, види, правила побудови, оформлення
 • Контрольна з культури України
 • Контрольна робота «Статистика»
 • Контрольна робота з англійської
 • Контрольна робота з психологии
 • Контрольна робота Зі страхування
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота З статистики
 • Контрольна робота з статистики
 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ФІЗИКИ
 • Контрольна робота з экології
Cгенерировано за 0.112872 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів