Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Аудит» (ID:27755)

| Размер: 22 кб. | Объем: 13 стр. | Стоимость: 75 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗавдання 34. 3
Вихідні дані: аудитор застосовує вибірку за якісними ознаками ефективного функціонування нижченаведених процедур контролю над операціями продажу.
Процедура контролю Припустимий рівень відхилення, % Очікуваний рівень відхилення,
% Ризик заниженої
оцінки
ризику контролю.
%
1 . Для відвантаження товарів використовуються пронумеровані документи 7 1 5
2. На кожному документі вказаний отримувач товару 10 2 10
3. Здійснюється звірка видаткових накладних і рахунків-фактур 6 3 10
4. Здійснюється перевірка рахунків-фактур по ціні і загальній сумі 8 2 10
5. Робиться відмітка про внесення суми у Головну книгу 7 2 10

При здійсненні процедур аудитор визначив наступні відхилення у вибірці (за номерами процедур): №1 - 0, №2 - 2, №3 - 4, №4 - 1, №5 – 1
Потрібно: визначити обсяг вибірки для кожної процедури контролю, оцінити ефективність внутрішнього контролю клієнта (СВК). Результати, мити у вигляді наступної таблиці:

Завдання 64. 5
Вихідні дані: Ви - аудитор корпорації V, яка виробляє деталі для автомобілів і реалізує їх виробникам та оптовикам. Реалізація становить $10 млн. за рік, а прибуток до оподаткування - $500 тис. В корпорації існує окремо відділи обліку, закупівлі і отримання товарів. На більшість закупівель надходять замовлення з виробничих цехів. Відділ закупівлі відповідальний за забезпечення закупівлі товарів. Відділ обліку відповідальний за затвердження накладних на закупівлю перед тим, як вони будуть введені у комп'ютер і у Головну книгу.
Бухгалтерські записи ведуться на комп'ютері, програмний пакет придбаний у незалежного продавця. Комп'ютеризовано реєстрацію кредиторської і дебіторської заборгованостей. Головну книгу і платіжну відомість. Компанія не веде реєстрації запасів, оскільки, на думку керівників, витрати на її ведення перевищують вигоду від неї.
Потрібно: Описати процедури контролю, які повинні бути у відділі закупівлі для контролю проведення закупок і отримання товару. Описати процедури контролю, які повинні бути у відділі обліку.

Завдання 52. 9
Вихідні дані: аудиторська фірма отримала дві пропозиції по проведенню перевірок: від фірми А і від фірми Б.
Фірма А існує на ринку більше п'яти років, обов'язковій аудиторській перевірці, згідно до критеріїв, не підлягає. За результатами документальної перевірки податковими органами на фірму були накладені штрафні санкції. Погашення заборгованості перед бюджетом по штрафним санкціям приведений до порушення фінансової стійкості організації. Тому фірма А вирішила звернутися до аудиторської фірми з метою зменшення обсягу штрафних санкцій, накладених податковою інспекцією. Фірма Б існує на ринку 3 роки. Як підприємство з участю іноземного капіталу вона підлягала обов'язковій аудиторській перевірці. Але у цьому році фірма Б вирішила змінити аудиторську фірму та звернулася з пропозицією про заключення договору на перевірку бухгалтерської звітності у названу вище аудиторську фірму. Фірма Б пропонує по договору за послуги заплатити аудиторській фірмі 3800 грн. Аудиторська фірма має обмеження щодо кількості штатних співробіт¬ників. При заключення договорів по двох пропозиціях їх необхідно залучати позаштатних співробітників.
Потрібно: визначити чи варто приймати аудиторській фірмі обидві пропозиції, а якщо необхідно прийняти одну, то яку. Визначити, які основні моменти повинен врахувати аудитор перед тим, як взятися за перевірку нового клієнта.

Список використаної літератури 13

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Аудит»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Аудит активів та зобов’язань підприємства
 • Аудит активів
 • Аудит у комерційному банку
 • Аудит власного капіталу підприємства та ефективності його використання
 • Облік і аудит запасів
 • Облік і аудит запасів
 • Організація бухгалтерського обліку і внутрішнього аудиту
 • АУДИТ ФІНАНСОВОГО СТАНУ БАНКУ
 • Аудит витрат на виробництво і калькулювання собівартості продукції на підприємствах харчової промисловості (на прикладі ТОВ «Зорепад»)
 • ХАРАКТЕРИСТИКА АУДИТОРСЬКИХ ПОСЛУГ
 • Аудит кредиторської заборгованості
Cгенерировано за 0.112675 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів