Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Аудит» (ID:27695)

| Размер: 35 кб. | Объем: 26 стр. | Стоимость: 110 грн. | Добавлена: 10.06.2009 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗавдання 4. 3
Вихідні дані: аудиторська фірма отримала дві пропозиції по проведенню перевірок: від фірми А і від фірми Б.
Фірма А існує на ринку більше п'яти років, обов'язковій аудиторській перевірці, згідно до критеріїв, не підлягає. За результатами документальної перевірки податковими органами на фірму були накладені штрафні санкції. Погашення заборгованості перед бюджетом по штрафним санкціям приведений до порушення фінансової стійкості організації. Тому фірма А вирішила звернутися до аудиторської фірми з метою зменшення обсягу штрафних санкцій, накладених податковою інспекцією.
Фірма Б існує на ринку 3 роки. Як підприємство з участю іноземного капіталу вона підлягала обов'язковій аудиторській перевірці. Але у цьому році фірма Б вирішила змінити аудиторську фірму та звернулася з пропозицією про заключення договору на перевірку бухгалтерської звітності у названу вище аудиторську фірму. Фірма Б пропонує по договору за послуги заплатити аудиторській фірмі 3800 грн.
Аудиторська фірма має обмеження щодо кількості штатних співробітників. При заключення договорів по двох пропозиціях їх необхідно залучати позаштатних співробітників.
Потрібно: визначити чи варто приймати аудиторській фірмі обидві пропозиції, а якщо необхідно прийняти одну, то яку. Визначити, які основні моменти повинен врахувати аудитор перед тим, як взятися за перевірку нового клієнта.

Завдання 41. 9
Вихідні дані: наступні ситуації не були знайдені недосвідченим аудитором при аудиті дебіторської заборгованості компанії "Юстас":
1) деякі рахунки були невірно розподілені за строками;
2) коефіцієнт оборотності дебіторської заборгованості нижче очікуваного;
3) на не відвантажені товари були виписані рахунки;
4) деякі продажи у кінці року були враховані в іншому звітному періоді;
5) суми деяких продаж були вказані вірно, але були віднесені на рахунки не тих клієнтів регістрі дебіторської заборгованості;
6) сума резерву сумнівних боргів була занижена;
7) при підведенні підсумків в регістрі дебіторської заборгованості були допущені арифметичні помилки;
8) неврахована сума реалізації станом на дату балансу була отримана у наступному місяці;
9) було враховано декілька фіктивних продаж;
10) частина грошових коштів, отриманих у кінці року, була врахована у наступному звітному періоді.
Потрібно:
1. Визначити тести на суттєвість, які дозволять знайти кожну з наведених помилок.
2. Для кожного тесту визначити ціль аудиту, якої він стосується.
3. Вказати тип доказів (фізичні, підтвердження, математичні, усні, аналітичні), отримані при кожному тесті по суті. Результат представити у вигляді таблиці.

Завдання 57. 14
Вихідні дані: Ви перевіряєте робочі документи кількох аудиторських завдань, які виконували в ході роботи. Всі вони близькі до завершення, але нещодавно Ви з'ясували деякі обставини, які можуть вплинути на ваш аудиторський висновок по кожному завданню. В усіх наведених випадках звітний період компаній закінчується 30 листопада 200Х року:
5. Компанія А (прибуток до оподаткування дорівнює $150 тис.).
5 грудня 200Х року компанія А отримала лист, в якому говорилося, що клієнт, який станом на кінець звітного періоду був винен компанії $30 тис. 30 листопада був оголошений банкрутом. Під час аудиторської перевірки вважалося, що такі кредитори як компанія А ніколи не отримають цей борг. Директора відмовилися внести зміни у звіт, щоб врахувати цей збиток. Загальний борг у фінансову звіті дорівнює $300 тис.
6. Компанія В (прибуток до оподаткування дорівнює $500 тис.).
31 липня 200Х року компанії В подав позов проти неї за шкоду, нанесену непередбаченим дефектом одного з виробів компанії В. Перед закінченням звітного року компанія вирішила цей конфлікт з клієнтом, сплативши йому $10 тис, хоча це не знайшло відображення у звітності. Цей випадок отримав широке висвітлення у пресі. Юристи компанії повідомили Вам, що внаслідок цього до компанії подали позови ще декілька клієнтів, але поки що неможливо оцінити суму можливих зобов'язань компанії. Компанія відобразила у примітках до фінансової звітності ці позови, але не створила резерв на їх відшкодування, оскільки вважає, що вони будуть несуттєвими.
7. Компанія С (чистий збиток становить $75 тис.).
Три директора компанії винні їй разом $50 тис. на кінець звітного періоду. У відповідності 3 місцевим законодавством ці позики не передбачені. Вони були включені у фінансовий звіт разом з іншими статтями під заголовком "Дебіторська заборгованість, що підлягає погашенню протягом року". Директора повернули ці суми одразу після закінчення звітного року, коли їм повідомили, що вони не мали права на ці позики, тому вони не забажали розкривати окремо ці позики у фінансовій звітності.
8. Компанія D (чистий прибуток становить $100 тис.).
Компанія D - будівельна компанія. Зараз вона будує склади на власній території і використовує частину власних робітників. Витрати на зарплату і матеріали у балансовому звіті включені у вартість короткострокових активів. Загальна сума базується на калькуляційній відомості. Склад практично збудований, його вартість у звіті, враховуючи прямі витрати на заробітну плату становить $10 тис. Але під час аудиту було з'ясовано, що калькуляційна відомість, в якій були зареєстровані прямі витрати на оплату праці, була загублена.
Потрібно: Оцінити кожний випадок з точки зору суттєвості, посилаючись, при необхідності, на відповідні стандарти бухгалтерського обліку. Ви повинні обґрунтувати форму аудиторського висновку та причини його модифікації, якщо необхідно, враховуючи те, що в усьому іншому стан справи компаній нормальний.

Список використаної літератури 26

Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Аудит»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Аудит активів та зобов’язань підприємства
 • Аудит активів
 • Аудит у комерційному банку
 • Аудит власного капіталу підприємства та ефективності його використання
 • Облік і аудит запасів
 • Облік і аудит запасів
 • Організація бухгалтерського обліку і внутрішнього аудиту
 • АУДИТ ФІНАНСОВОГО СТАНУ БАНКУ
 • Аудит витрат на виробництво і калькулювання собівартості продукції на підприємствах харчової промисловості (на прикладі ТОВ «Зорепад»)
 • ХАРАКТЕРИСТИКА АУДИТОРСЬКИХ ПОСЛУГ
 • Аудит кредиторської заборгованості
Cгенерировано за 0.112615 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів