Меню

Реклама

TOP реферати

Цікаве

Тема: «Практичне завдання "фінанси підприємств"» (ID:24654)

| Размер: 148 кб. | Объем: 47 стр. | Стоимость: 150 грн. | Добавлена: 12.08.2008 | Код продавца: 2 |
СодержаниеЗміст та обсяги контрольної роботи.
Контрольна робота здійснюється за наведеним нижче планом:
План контрольної роботи. Вступ
Розділ 1 .Загальна характеристика підприємства Розділ 2. Аналіз стану майна та джерел його формування. Розділ 3 .Аналіз фінансової стійкості підприємства
3.1. За критерієм покриття запасів стабільними джерелами
фінансування.
3.2. За критерієм ліквідності.
3.3. За структурою джерел формування майна підприємства
Розділ 4. Аналіз ділової активності
Розділ 5. Аналіз рентабельності
Розділ б.Прогнозування імовірності банкрутства підприємства
Висновки та пропозиції з покращення показників фінансового стану
підприємства
Список використаної літератури
Додатки
У Вступі розкривається значення аналізу фінансового стану підприємства, місце результа-тів аналізу при розробці управлінських рішень. Обсяг 1-2 сторінки.
У розділі "Загальна характеристика підприємства" необхідно навести Інформацію про вид діяль-ності (галузь), назву підприємства, його форму власності, місце на ринку, основних конкурентів, коло споживачів продукції (робіт, послуг) підприємства, обсяги реалізації продукції у минулих періодах (останнє — не обов'язково). Обсяг 1-3 сторінки.
У розділі "Аналіз стану майна та джерел його формування" слід скласти порівняльний аналі-тичний баланс^дшйснити необхідні розрахунки і зробити відповідні висновки. Складання порівняльного балансу розглянуто у вказівках до виконання. Обсяг 2-4 сторінки.
У розділі "Аналіз фінансової стійкості підприємства" потрібно провести необхідні розра-хунки показників станом на початок та на кінець звітного періоду і зробити висновки.
Обсяг підрозділу "Аналіз фінансової стійкості підприємства за критерієм покриття запа-сів стабільними джерелами фінансування" становить 2-3 сторінки.
Обсяг підрозділу "Аналіз фінансової стійкості підприємства за критерієм ліквідності" ста-новить 2-3 сторінки.
Обсяг підрозділу "Аналіз фінансової стійкості підприємства за структурою джерел форму-вання майна підприємства" становить 2-3 сторінки.
У розділі "Аналіз ділової активності" слід провести розрахунки показників за період , що ана-лізується, та зробити необхідні висновки. Обсяг розділу становить 2-3 сторінки.
У розділі "Аналіз рентабельності" слід провести розрахунки показників за період , що аналізується, та зробити необхідні висновки. Обсяг розділу становить 2-3 сторінки.
У розділі "Прогнозування імовірності банкрутства підприємства" необхідно провести розра-хунки та зробити відповідні висновки. Обсяг розділу - 2-3 сторінки.
У Висновках необхідно сформулювати загальну оцінку фінансового стану підприємства, мож-ливі напрямки його покращення та імовірність банкрутства підприємства, якщо керівництво підприємства не змінить своєї фінансової політики. Обсяг 2-3 сторінки.
У Додатках необхідно навести заповнені форми №1 Баланс та №2 Звіт про фінансові результати, які слугували вихідними даними для виконання контрольної роботи.
Оформлення контрольної роботи
Робота виконується на аркушах формату А4 у друкованому вигляді або від руки з додержанням наступних вимог:
Поля: ліве - 25 мм, верхнє, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм.
Робота починається з титульної сторінки. На другій сторінці викладається зміст (план) роботи із за-значенням сторінок початку розділів та підрозділів. З третьої сторінки викладається текст контрольної робо-ти.
Нумерація сторінок контрольної роботи наскрізна: перша сторінка — титульна ( на ній номер не про-ставляється), друга — зміст і т.д. Номер сторінки проставляється у правому верхньому куті.
Цифровий матеріал, як правило, оформляється у вигляді таблиць. Кожна таблиця повинна мати на-зву, що відображає її зміст. В кінці назви таблиці крапка не ставиться. Всі таблиці слід нумерувати. Пра-воруч над назвою з прописної букви пишуть слово "Таблиця" та її порядковий номер. Знак № перед цифрою не ставиться. Номер таблиці складається з номера розділу та порядкового номера таблиці у дано-му розділі. Наприклад: Таблиця 1.3 (третя таблиця першого розділу).
Формули, які наводяться в роботі, слід нумерувати арабськими цифрами. Формули вирівнюються по центру сторінки відносно тексту. Порядковий номер наводиться в дужках праворуч від формули. Він повинен складатися з номера розділу і порядкового номера формули. Наприклад: (1.3) (третя формула першого розділу).

ВСТУП 3
1 ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА 5
2 АНАЛІЗ СТАНУ МАЙНА ТА ДЖЕРЕЛ ЙОГО ФОРМУВАННЯ 10
3 АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ СТІЙКОСТІ ПІДПРИЄМСТВА 15
3.1 За критерієм покриття запасів стабільними джерелами фінансування 15
3.2 За критерієм ліквідності 18
3.3 За структурою джерел формування майна підприємства 22
4 АНАЛІЗ ДІЛОВОЇ АКТИВНОСТІ 27
5 АНАЛІЗ РЕНТАБЕЛЬНОСТІ 31
6 ПРОГНОЗУВАННЯ ІМОВІРНОСТІ БАНКРУТСТВА ПІДПРИЄМСТВА 38
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ З ПОКРАЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА 41
ЛІТЕРАТУРА 46
Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Заказ Заказать Купить «Практичне завдання "фінанси підприємств"»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
 • Фінансова система України та перспективи її розвитку
 • Місцеві фінанси
 • Фінанси в системі товарно-грошових відносин
 • Державна система стандартизації. Її структура та задачі
 • Державна система стандартизації. Її структура та задачі
 • Сутність побудови системи переважних чисел
 • Сутність побудови системи переважних чисел
 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
 • Фінанси підприємств
 • Фінанси підприємства
 • Страхування
Cгенерировано за 0.155483 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Від партнерів

Оновлення

Реклама

Від партнерів