Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Організація, методика аудиту розрахунків з бюджетом по податку на прибуток та його комп'ютеризація» (ID:15142)

| Размер: 80 кб. | Объем: 65 стр. | Стоимость: 100 грн. | Добавлена: 17.03.2007 | Код продавца: 3 |
СодержаниеВСТУП 2 1. Характеристика розрахунків з бюджетом по податку на прибуток і їх місце в системі оподаткування 7 2. Організація та планування аудиторської перевірки розрахунків з бюджетом по податку на прибуток 14 3. Методика аудиторської перевірки розрахунків з бюджетом по податку на прибуток 19 4. Методика аудиторської перевірки звітності по податку на прибуток 29 5. Методичні прийоми аналізу та їх використання під час аудиту розрахунків з бюджетом по податку на прибуток 31 6. Особливості аудиторської перевірки розрахунків з бюджетом по податку на прибуток в умовах використання сучасних засобів обчислювальної техніки 33 7. Порядок складання аудиторського звіту та аудиторського висновку за результатами аудиторської перевірки розрахунків з бюджетом по податку на прибуток 38 ВИСНОВКИ 42 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 47 ДОДАТКИ 49 Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Литература1. Закон України „Про оподаткування прибутку підприємств”. 2. Закон України „Про систему оподаткування”. 3. Закон України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”. 4. Закон України „Про аудиторську діяльність”. 5. Порядок складання декларації про прибуток підприємства, затверджений наказом ДПАУ від 29.03.2003 №143. 6. План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємства і організацій, затверджений Наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року N 291. 7. Давидов Г.М., Дрозд І.К., Давидов І.Г. Аудит. Збірник задач та практичних ситуацій. Навчальний посібник. Київ: Товариство Знання, КОО, 2001, 170 с. 8. Даньків Й.Я., Лучко М.Р., Остап'юк М.Я. Стандартизація обліку і аудиту. Навчальний посібник. Київ: Знання, 2004, 310 с. 9. Дорош Н.І. Аудит: методологія і організація. Монографія. Київ: Товариство Знання, КОО, 2001, 402 с. 10. Завгородній В.П. Автоматизація бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та аудиту. –К.: А.С.К., 1998. - 768 с. 11. Іваненко С.В. Інформаційні технології в організації бухгалтерського обліку та аудиту: Навч. посібник. – К., 2003. – 349с. 12. Ільїна С.Б., Шило В.Л. Організація і методика проведення аудиту: Навч. посібник. – К., 2003. 13. Кулаковська М.О. Організація і методика аудиту. – К., 2004. 14. Никонович М.О. Міжнародні стандарти аудиту. Опорний конспект лекцій. – К., 2004. 15. Романов А.Н., Одинцов Е.Б. Компьютеризация аудиторской деятельности: Учеб. пособие для вузов. – М.: Аудит, ЮНИТИ, 1996. – 270с. 16. Усач Л.П. Аудит за міжнародними стандартами: Навч. посібник. – К., 2005.
Дополнительная информация1875
Рік написання: 2006
Заказ Заказать Купить «Організація, методика аудиту розрахунків з бюджетом по податку на прибуток та його комп'ютеризація»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Облік і аудит розрахунків з бюджетом податку на прибуток підприємств
  • Облік і аудит розрахунків з бюджетом податку на прибуток підприємств
  • Організація методики аудиту розрахунків з бюджетом по ПДВ, акцизного збору та його комп'ютеризація
  • Організація обліку, контролю та аналізу розрахунків з бюджетом з податку на додану вартість
  • Організація обліку, контролю та аналізу розрахунків з бюджетом з податку на додану вартість
  • Організація обліку, контролю та аналізу розрахунків з бюджетом з податку на додану вартість
  • Організація обліку, аналізу і аудиту розрахунків підприємства з бюджетом за податками
  • Облік і аудит розрахунків з бюджетом по ПДВ в сучасних умовах господарювання
  • Облік і аудит розрахунків з бюджетом по ПДВ в сучасних умовах господарювання
  • Облік і аудит розрахунків з бюджетом за податками підприємства в ринкових умовах (на прикладі підприємства
Cгенерировано за 0.175367 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів