Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

загрузка...

Тема: «Реалізація в нормах права Особливої частини КК України завдань правового забезпечення охорони прав та свобод людини та громадянина» (ID:14821)

| Размер: 30 кб. | Объем: 20 стр. | Стоимость: 25 грн. | Добавлена: 17.03.2007 | Код продавца: 3 |
СодержаниеВступ 2 І. Правове забезпечення охорони прав та свобод людини та громодянина в Кримінальному кодексі України 4 1.1 Розробка охорони конституційних прав і свобод в проекті Кримінального кодексу України 4 1.2 Захист та охорона прав та свобод як одне з пріоритетних завдань Кримінального кодексу 7 ІІ. Реалізація в нормах Особливої частини ККУ завдань правового забезпечення охорони прав та свобод людини та громодянина 10 2.1 Захист конституційних прав і свобод людини і громадянина в Особливій частині ККУ 10 2.2 Захист прав і свод людини і громадянина на прикладі аналізу порушення авторських і суміжних прав за нормами ККУ 15 Висновки 20 Список використаних джерел 22 Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Литература1. Кримінальний Кодекс України від 5 квітня 2001 р. 2. Антипов В.І. Кримінальне право в запитаннях і відповідях. Загальна частина. - К.: Атіка, 2003. 3. Кримінальне право України. Підручник для студентів юридичних навчальних закладів /Александров Ю.В., Антипов В.І., Володько М.В. та ін. – К.: Правові джерела, 2002. 4. Кримінальне право України. / М.І. Бажанов, Ю.В. Баулін, В.І.Борисов та ін. За ред. М.І. Бажанова, В.В. Сташиса, В.Я. Тація. - К.: Юрінком Інтер, 2002. 5. Кримінальне право України. / Александров Ю.В., Антипов В.І.. Володько М.В. та ін. За ред. Клименка В.А. та Мельника М.І. - К: Правові джерела, 2002. 6. Кримінальне право. Особлива частина: Підручник /Александров Ю.В., Антипов В.І., Володько М.В. та інші. – К.: НАВСУ – Правові джерела, 1999. 7. Кримінальне право України: Загальна частина: Підручник. / Александров Ю.В., Антипов В.І.. Володько М.В. та ін.. Видання 3-тє, переробл. та допов. / За ред. Клименка В.А. та Мельника М.І. - К: Юридична думка, 2004. 8. Кримінальне право України. / За ред. П.С. Матишевського, П.П. Андрушка, С.Д. Шапченка. - К.: Хрінком Інтер, 1997. 9. Михеенко М.М., Нор В.Т., Шибіко В. П. Кримінальне право України: Підручник. - К.: Юрінком Інтер, 2002. 10. Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України /Александров Ю.В., Андрушко П.П., Антипов В.І. та інші / За редакцією С.С. Яценка. - К.: А.С.К., 2001. 11. Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України / Ред. В. Ф. Бойко та ін. - 6-е вид. доп. - К.: А.С.К., 2002. 12. Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року. / За ред. К.М. Василенка - Х. 2003 р. 13. Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року. / За ред. М.І. Мельника, М.І. Хавронюка - К. 2001 р. 14. Ніязов Р.К. Кримінальне право України. - Х.: Одісей, 2003. 15. Прутко М.С. Основи кримінального права України. - Х.: Юридична література, 2004.
Дополнительная информация1453
Рік написання: 2006
Заказ Заказать Купить «Реалізація в нормах права Особливої частини КК України завдань правового забезпечення охорони прав та свобод людини та громадянина»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Правовий статус людини і громадянина в Україні
  • Теорія прав людини
  • Гарантії прав і свобод людини і громадянина
  • Права людини і громодянина
  • Права людини і громодянина
  • Міжнародний механізм захисту прав людини
  • Зміст основних прав і свобод людини та громадянина в Україні
  • Зміст основних прав і свобод людини та громадянина в Україні
  • Принцип свободи людини в Конституції України
  • Конституційні права і свободи людини і громадянина
Cгенерировано за 0.139753 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів

загрузка...