Меню

Реклама

TOP реферати

Від партнерів

Цікаве

Тема: «Реалізація в нормах права Особливої частини КК України завдань правового забезпечення охорони прав та свобод людини та громадянина» (ID:14821)

| Размер: 30 кб. | Объем: 20 стр. | Стоимость: 25 грн. | Добавлена: 17.03.2007 | Код продавца: 3 |
СодержаниеВступ 2 І. Правове забезпечення охорони прав та свобод людини та громодянина в Кримінальному кодексі України 4 1.1 Розробка охорони конституційних прав і свобод в проекті Кримінального кодексу України 4 1.2 Захист та охорона прав та свобод як одне з пріоритетних завдань Кримінального кодексу 7 ІІ. Реалізація в нормах Особливої частини ККУ завдань правового забезпечення охорони прав та свобод людини та громодянина 10 2.1 Захист конституційних прав і свобод людини і громадянина в Особливій частині ККУ 10 2.2 Захист прав і свод людини і громадянина на прикладі аналізу порушення авторських і суміжних прав за нормами ККУ 15 Висновки 20 Список використаних джерел 22 Просмотр Просмотр текста работы перед покупкой...
Литература1. Кримінальний Кодекс України від 5 квітня 2001 р. 2. Антипов В.І. Кримінальне право в запитаннях і відповідях. Загальна частина. - К.: Атіка, 2003. 3. Кримінальне право України. Підручник для студентів юридичних навчальних закладів /Александров Ю.В., Антипов В.І., Володько М.В. та ін. – К.: Правові джерела, 2002. 4. Кримінальне право України. / М.І. Бажанов, Ю.В. Баулін, В.І.Борисов та ін. За ред. М.І. Бажанова, В.В. Сташиса, В.Я. Тація. - К.: Юрінком Інтер, 2002. 5. Кримінальне право України. / Александров Ю.В., Антипов В.І.. Володько М.В. та ін. За ред. Клименка В.А. та Мельника М.І. - К: Правові джерела, 2002. 6. Кримінальне право. Особлива частина: Підручник /Александров Ю.В., Антипов В.І., Володько М.В. та інші. – К.: НАВСУ – Правові джерела, 1999. 7. Кримінальне право України: Загальна частина: Підручник. / Александров Ю.В., Антипов В.І.. Володько М.В. та ін.. Видання 3-тє, переробл. та допов. / За ред. Клименка В.А. та Мельника М.І. - К: Юридична думка, 2004. 8. Кримінальне право України. / За ред. П.С. Матишевського, П.П. Андрушка, С.Д. Шапченка. - К.: Хрінком Інтер, 1997. 9. Михеенко М.М., Нор В.Т., Шибіко В. П. Кримінальне право України: Підручник. - К.: Юрінком Інтер, 2002. 10. Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України /Александров Ю.В., Андрушко П.П., Антипов В.І. та інші / За редакцією С.С. Яценка. - К.: А.С.К., 2001. 11. Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України / Ред. В. Ф. Бойко та ін. - 6-е вид. доп. - К.: А.С.К., 2002. 12. Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року. / За ред. К.М. Василенка - Х. 2003 р. 13. Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року. / За ред. М.І. Мельника, М.І. Хавронюка - К. 2001 р. 14. Ніязов Р.К. Кримінальне право України. - Х.: Одісей, 2003. 15. Прутко М.С. Основи кримінального права України. - Х.: Юридична література, 2004.
Дополнительная информация1453
Рік написання: 2006
Заказ Заказать Купить «Реалізація в нормах права Особливої частини КК України завдань правового забезпечення охорони прав та свобод людини та громадянина»
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
Рекомендуємо також переглянути наступні реферати та курсові роботи:
  • Правовий статус людини і громадянина в Україні
  • Теорія прав людини
  • Гарантії прав і свобод людини і громадянина
  • Права людини і громодянина
  • Права людини і громодянина
  • Міжнародний механізм захисту прав людини
  • Зміст основних прав і свобод людини та громадянина в Україні
  • Зміст основних прав і свобод людини та громадянина в Україні
  • Принцип свободи людини в Конституції України
  • Конституційні права і свободи людини і громадянина
Cгенерировано за 0.597665 секунд

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів! На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету.

Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Замовити реферат

Оновлення

Реклама

Від партнерів